Ze třídenního zápolení přivezli mladí atleti z Plzeňského kraje celkem třináct medailí a dalších pětatřicet finálových umístění do osmé příčky. Nejúspěšnějším klubem byli atleti AK Škoda Plzeň se ziskem pěti cenných kovů a čtyřiadvaceti finálových míst.

Z jednotlivců se nejlépe dařilo Kateřině Berouškové z klubu Mílaři Domažlice, která získala zlato na trati 1500 m a bronz na třech kilometrech v kategorii dorostenek. První místo patřilo ještě juniorovi Tomáši Grünerovi ze Škody Plzeň v běhu na 400 m překážek a výškařce Veronice Vavrečkové z TJ Klatovy v kategorii juniorek.

O další medailová umístění pro Škodu Plzeň zasloužila v dorostencích třetí štafeta v běhu na 4x400 m. V dorostenkách byla druhá na 1500 m Diana Mezulianiková a junior Bohuslav Macháč v kladivu obsadil druhé místo. O příčku hůže skončil mezi juniory Petr Langmaier v běhu na 400 m.

Uspěli i juniorky Sokola SG Plzeň–Petřín. Kateřina Huclová získala stříbro v trojskoku a Vendula Eismanová bronz v oštěpu.