V jejím úvodu na sebe posádka výrazně upozornila při regatách v Chorvatsku. Vrcholem sezony pak byla účast na mistrovství světa v italském Brindis, kde česká posádka ve velké konkurenci obsadila výborné desáté místo.

Podzimní část sezony byla pokračováním úspěšného tažení. Nejprve Tři sestry získaly titul mistrů České republiky a následně vybojovaly druhé místo ve skupině na největším závodě Středomoří, na Rolex Middle Sea Race. Po návratu na Jadran ještě tým doplul čtvrtý na Mezinárodním mistrovství Chorvatska a na skvělém druhém místě v offshore regatě Jabuka.

Nebylo proto velkým překvapením, že Česká asociace námořního jachtingu na svém slavnostním večeru předala týmu Tři sestry Mezinárodní pohár ČANY.

Posádka rovněž představila plány na příští sezonu. „Chystá se řada technických změn na lodi Three sister, včetně úprav kýlu a karbonového stěžně. Vrcholem sezony by měl být start na mistrovství Evropy na Sardinii a Rolex Middle Sea Race na Maltě,“ říká David Křížek, který při vyhlašování převzal Křišťálový globus – Pohár mistrů za tým RODOP. S ním se Křížek úspěšně zúčastnil také mistrovství republiky one-design.

Baskytarista kapely Tři sestry a současně jachtař Tomáš Doležal je nyní s částí posádky na lyžařském soustředění v Alpách. Na moře se posádka přesune až v březnu příštího roku.