Poté, co naboural dvě zaparkovaná auta, dokázal se svým autem doslova přeskočit dva travnaté pásy, chodník i vysoký obrubník a ujel neznámo kam. Podle všeho byl muž za volantem silně opilý.

„Parkoval jsem v Karlově ulici a po chodníku přicházel na první pohled silně opilý pán, který mával rukama a něco mumlal,“ řekl Deníku svědek události, který si nepřál být jmenován. „Viděl jsem, jak otevírá modrého peugeota, ale myslel jsem, že si z něho chce jen něco vzít,“ dodal. Muž ale usedl za volant a chystal se z místa odjet.

„Slyšela jsem, jak se někdo pokouší opakovaně nastartovat a pořád mu to nešlo,“ popsala situaci žena žijící v domě, před kterým k události došlo. „Vykoukla jsem tedy z okna a najednou vidím, jak se modrý peugeot vyřítil z řady a narazil do dveří zaparkovaného opelu. Okamžitě jsem vyběhla ven a snažila se auto zastavit. Řidič však na mávání nereagoval a pokračoval v jízdě směrem do Kollárovy ulice. Tady zahnul do protisměru a narazil do dalšího odstaveného vozu. Běžela jsem za ním, ale začal couvat a já jen tak tak uskočila,“ popisuje žena řádění piráta a dodává, že i ona je přesvědčena o jeho silné opilosti.

Muž následně vjel do slepé části Karlovy ulice, přejel chodník a dva travnaté pásy a s autem doslova skočil přes vysoký obrubník do Přemyslovy ulice. Pak ujel neznámo kam. Případ teď šetří policie. Majitelé poškozených aut odhadli škodu, kterou jim zatím neznámý řidič způsobil, na dvacet tisíc korun.