V Lestkově na Tachovsku naboural pětadvacetiletý opilec, který policistům nadýchal téměř 4 promile, do stojícího osobního auta. Uvnitř byl muž ročník 1965. „Oba byli s lehčím zraněním směřováni do Stodské nemocnice,“ uvedla za záchranáře Mária Svobodová.

Mezi Utušicemi a Dobřany dostal motorkář smyk ve větší rychlosti, se středně těžkým zraněním byl přepraven záchranáři na Emergency fakultní nemocnice.

„U Hartmanic došlo ke srážce cyklisty, ten utrpěl lehké zranění. Asi 46letý muž byl dále ošetřen v Sušici,“ dále popsala mluvčí záchranářů.

U Ždirce spadla žena ročník 1998 z elektrické koloběžky a s lehčím zraněním ji záchranáři odvezli do nemocnice do Rokycan.

Jímka, kde pátrali policisté a hasiči po ostatcích, nedaleko Čemin.
FOTO, VIDEO: Kriminalisté zasahovali u Čemin, v jímce hledali ostatky

V Kozolupech došlo k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. „Na místě celkem 6 účastníků, 5 bylo transportováno tři ženy, jeden muž a dítě mladší 15 let, všichni s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice na Lochotíne.“

V Plasích se zranil 41letý muž, který ujížděl hlídce policie na motocyklu, záchranáři jej odvezli do fakultní nemocnice k ošetření.

U Zavlekova došlo k nehoda osobního vozu, který skončil na střeše. „Muž ročník 2000 s lehčím zraněním transportován do Klatovské nemocnice.“

Také v Domažlicích došlo v sobotu ke srážce dvou vozidel. I zde záchranáři ošetřili muže s lehčím zraněním a transportovali ho do Domažlické nemocnice.

Večer před jedenáctou hodinou narazil osobní vůz v Městě Touškov do stromu. Muž ročník 1953, nechtěl ošetření a směrem k záchranářům se choval velmi hrubě. Byl nakonec transportován do Fakultní nemocnice na Lochotíne.

„S přicházejícím jarem a pěkným počasím, přibývá cyklistů, motocyklistů a automobilu na silnicích, prosím buďte na sebe všichni opatrní a ze svých cest se bezpečně vraťte,“ vzkazují záchranáři.