Vážná nehoda uzavřela v sobotu před jedenáctou hodinou dopoledne silnici z Horní Břízy na Trnovou na Plzeňsku. "Třiačtyřicetiletý muž se Škodou Fabia vyjel ze silnice a narazil s vozem do stromu," uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Na místo vyrazily všechny složky záchranného systému. "Naše jednotka z Košutky z vozidla vyprostila osobu, kterou jsme následně předali zdravotnické záchranné službě," uvedl mluvčí hasičů Michal Holeček. Hasiči také provedli protipožární opatření.

Záchranná služba už ale řidiči nemohla pomoci, lékař u něj musel pro zranění neslučitelná se životem konstatovat exitus. Na místo byl povolán koroner. "U nehody byla jedna z prvních naše lékařka, která nám na operační středisko nehodu nahlásila. Jejím jménem bych chtěla poděkovat všem svědkům události, kteří jí na místě byli do příjezdu všech složek "k ruce" a velice jí při záchraně pacienta pomáhali, jak při zabezpečení vozu proti pádu ze srázu, tak při zajištění přístupu k pacientovi. Díky všem, co se nebáli a pomohli!" řekla krajská mluvčí záchranné služby Andrea Divišová.

Případ si převzali kriminalisté.

Jan Jungmann u plzeňského městského soudu.
Na facebooku tvrdě napadal nemocnici. U soudu vyvázl bez trestu