Osobní vůz po čelním nárazu z vozovky vyletěl do pole, kde začal hořet. Řidič tohoto vozu nehodu nepřežil. Na místě jsou policisté a pracovníci odtahové služby, ohořelý osobní automobil odstranili po osmé hodině. Příprava na odtažení většího vozu silnici blokovala dále. Po deváté hodině už byla komunikace spojující Dobřany s Chotěšovem průjezdná.

"Dosud neznámý řidič vozidla Škoda Octavia jel od Dobřan směrem na Vodní Újezd. Na rovném úseku přejel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím vozidlem značky Iveco. Osobní auto bylo nárazem odmrštěno do pole, kde po chvíli začalo hořet. Řidiče se podařilo z vozidla vytáhnout, známky života však už nejevil," uvedl mluvčí jihoplzeňských policistů Libor Pilař.

"Dvaatřicetiletý řidič nákladního vozu musel být pro svá zranění převezen do nemocnice. Na místě zasahovaly všechny součásti integrovaného záchranného systému. Úsek byl od 6.00 do 9.15 hodin zcela uzavřen. Policisté odkláněli dopravu. Případ si na místě převzal komisař služby kriminální policie a vyšetřování," dodal Pilař.