S autobusem linky 36 se střetl osobní vůz v šest hodin ráno na plzeňské křižovatce Univerzitní a Teslovy ulice. „Řidič vozidla Škoda Fabia při průjezdu křižovatkou nepřizpůsobil v zatáčce rychlost a vjel do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem městské hromadné dopravy,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Raindlová s tím, že při nehodě byl zraněn šestadvacetiletý řidič Fabie a jeho spolujezdec. Provedená dechová zkouška u řidičů byla s negativním výsledkem a škodu policisté odhadli na 140 tisíc korun.

"Záchranáři na místě ošetřili dva muže s osobního automobilu, oba s lehčím zraněním vezeni do Fakultní nemocnice na Borech," dodala za záchranáře Mária Svobodová.

O půl hodiny dříve se odehrála nehoda dvou osobních vozidel u Třemošné na křižovatce „U Diany“, kde jeden z automobilů skončil mimo komunikaci. Zdravotnická záchranná služba si převzala do péče tři zraněné osoby.

"Záchranná zdravotnická služba z místa transportovala dvě ženy ročník 1998 a 2002 s lehčím zraněním, a muže ročník 1967 také s lehčím zraněním do Fkultní nemocnice na Lochotíne," doplnila Svobodová.