Mezi Třemošnou a Plzní v neděli vpodvečer havarovaly dva vozy, dva lidé zranili, jeden zemřel. Na 96. kilometru dálnice D5 ve směru na Rozvadov se zase asi 40 minut po sobotní 14. hodině střetla dvě auta. Při této nehodě se zranil jeden člověk.

Pro policisty, hasiče ani záchranáře to zdaleka nebyly ojedinělé výjezdy. Zejména v sobotu totiž měli na silnicích plné ruce práce.

Krátce po sobotní 11. hodině v Plzni havarovaly dva osobní vozy na křižovatce Jateční a Těšínské ulice. Tato událost si žádné zranění nevyžádala a ani nekomplikovala dopravu. 

Po poledni narazil automobil do stromu v křižovatce Kadrnožka u Holostřev na Tachovsku a při této nehodě se lehce zranilo nezletilé dítě, lehké zranění utrpěl také motorkář, který havaroval u Špičáku na Klatovsku, a se zraněním vyvázl také jeden člověk z nehody dvou aut u hřbitova před Nezvěsticemi.

K úsměvnějším výjezdum patřil ten před 14. hodinou, který policisty dovedl do jihoplzeňských Měcholup. Osobní vůz se samovolně rozjel z kopce a narazil do plotu.

Vpodvečer opět došlo na dálnici, tentokrát na 48. kilometr nedaleko Mýta, kde se pracuje na opravě povrchu vozovky a doprava tam je svedena do pravého jízdního pruhu. Citroën C3 tam ve směru na Rozvadov musel zastavit kvůli defektu pneumatiky a řidiči museli místem projíždět ještě opatrněji. Na událost je upozorňovalo Středisko správy a údržby dálnic.

Neděle začala nešťastně pro posádku osobního vozu, jenž po sedmé hodině ranní havaroval a skončil převrácený u Horšovského Týna na Domažlicku. Při této nehodě se zranilo pět lidí. Další člověk tou dobou utrpěl zranění při nehodě u Koryt na Klatovsku.

Přímo v Plzni se po nedělní 16. hodině na křižovatce Rokycanské a Revoluční ulice srazily tři automobily a zranil se jeden člověk, v Hrádku na Rokycansku po 17. hodině policisté vyjížděli k nehodě cyklisty.