Nehoda se zraněním se stala kolem půl šesté v úterý večer u Města Touškova. Záchranáři vyprostili jednu osobu. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

"V důsledku dopravní nehody je uzavřena komunikace číslo 180 v obou směrech mezi obcemi Město Touskov a Čeminy na severním Plzeňsku,"informovala v úterý večer policejní mluvčí Markéta Fialová stím, že policie v místě odklání dopravu.

Dle zatím dostupných informací policie jelo vozidlo od Města Touškov na Čeminy a pravděpodobně předjíždělo autobus. "V protisměru se postupně střetlo se dvěma protijedoucími vozidly, která jela od obce Čeminy na Město Touškov," dodala policejní mluvčí. 

Na místě se střetly tři osobní vozy a autobus. Řidič dalšího vozu, aby zabránil střetu, sjel z komunikace a havaroval do příkopu. Ke zranění cestujících v autobude nedošlo.

Záchranáři transportovali z místa nehody jednu osobu po vyproštění, která byla při vědomí, se středně těžkým poraněním na urgentní příjem FN Lochotín. "Další čtyři osoby byly transportovány na úrazovou a chirurgickou ambulanci. Nikdo z účastníků nebyl přímo ohrožen na životě," doplnila za záchranáře Veronika Albrechtová.