Z místa nehody záchranáři transportovali ženu narozenou v 1966 se středně těžkým zraněním, při vědomí na urgentní příjem fakultní nemocnice. Další žena, ročník 1976, spolu s chlapcem narozeným v roce 2008 utrpěli lehčí zranění v oblasti zad a horních končetin. Záchranáři je převezli do fakultní nemocnice na Lochotíně.

„Muž ročník 1969 a žena ročník 1953 se zraněním v oblasti hrudníku byli transportováni do fakultní nemocnice na Borech. Všechny osoby jsou transportovány pozemní cestou,“ informovala za záchranáře Mária Svobodová.

V místě nehody byl omezen provoz, policie odkláněla dopravu.

Všechna čtyři vozidla jela směrem od Přeštic na Plzeň. „Za křižovatkou Dobřany Vysoká přibrzdil řidič vozidla Ford Mondeo u vozidla, které bylo po srážce se zvěří mimo komunikaci, aby se zeptal, zda řidič nepotřebuje pomoci,“ popsala policejní mluvčí Markéta Fialová a dodala: „Za Mondeem zastavilo vozidlo VW Passat, za tímto vozidlem dále zastavilo vozidlo Škoda Fabia.  Za těmito třemi stojícími auty přijel VW Golf, kdy řidič narozený v roce 1969 zřejmě nepřizpůsobil rychlost svého vozidla a narazil do Fabie, která narazila do Passatu, sjela do příkopu a převrátila se na střechu. Vozidlo VW Passat pak narazilo do Ford Mondeo.“

Dechová zkouška u řidiče VW Golf byla negativní. Omezení na silnici trvalo dvě hodiny.