Záchranná služba vyjížděla před půlnocí na pondělí na křižovatku KOpernikovy a Tylovy ulice v Plzni. "Jednalo se o výjezd k nehodě dvou osobních aut, jedno z nich bylo na boku. Z místa jsme převezli muž,. ročník 1997, se středně těžkým zraněnímnna urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," informoval Vítězslav Sladký ze záchranné služby. Při nehodě se zranili ještě další dva lidé. "Dvě muži, ročníky 1972 a 1975, utrpěli lehká zranění," dodal Sladký s tím, že všichni byli při vědomí.

Auto skončilo mimo silnici

Záchranáři zasahovali opět kolem půl šesté, tentokrát mimo Plzeň. "Na silnici I/27 u odbočky na CHlumčany skončilo jedno auto mimo vozovku. Při havárii se zranila žena, ročník 1973. S lehkým zraněním jsme ji převezli do nemocnice v Plzni na Borech," uvedl Sladký.

Tři zranění v Nezvěsticích

Nehoda dvou osobních aut v Nezvěsticích

Krátce po osmé hodině ranní se střetla dvě osobní auta v Nezvěsticích na jižním Plzeňsku. "Při nehodě se zranili tři nezletilé osoby - dva chlapci a dívka. Všechny jsem s lehkými zraněními převezli do Rokycanské nemocnice," uvedla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.