Nejspíš to tehdy bylo řečeno v nadsázce. Napadalo by vás, že jednou budete hrát před zaplněným náměstím Republiky tak, jak tomu je v posledních letech na festivalu Na ulici?
To jsme určitě nečekali. I když jsme řekli ledacos, doopravdy jsme kapelu zakládali sobě pro radost a počítali jsme s tím, že párkrát do roka zahrajeme našim kamarádům v Hifiklubu. Chtěli jsme si užít hlavně hodně legrace. Rozhodně nešlo o žádný seriózní projekt. A Na ulici od našeho založení hrajeme každý rok, ani jednou jsme nevynechali.
Na webových stránkách máte uvedeno, že si vás fanoušci mohou objednat nejen na koncert, ale také na večírky nebo narozeninové party. Podařilo se vám dostat se i na nějakou VIP akci a jak vás její návštěvníci brali?
Vzpomínám si, že jednou jsme hráli na předvolebním mítinku. Byl to na nás podvod. Pořadatel si nás objednal na regulérní koncert a my jsme nakonec měli hraním podpořit nějaké kandidáty v komunálních volbách v Chomutově. Jinak hrajeme i na firemních večírcích. Pravidelně nás zve jedna firma vyrábějící hračky. Abychom si s hosty večírků ´sedli´, záleží vždy na jeho organizátorovi. Měl by si být jist, že zapadneme do dramaturgie večera. Zatím se tak vždycky stalo, možná proto, že nejčastěji hráváme po půlnoci při volné zábavě.
Zatím jsme mluvili o živém hraní. A co práce ve studiu? Vaše poslední album Svalosil vyšlo před dvěma lety…
Nahrávání máme v plánu. Na jaro příštího roku chystáme tak trochu netradičně album vánočních koled.