Pavlíně Pinkerové a Janu Kalistovi z Nýřan se 8. prosince patnáct minut před dvaadvacátou hodinou narodil v nemocnici ve Stodě prvorozený syn Viktor (3 kg/49 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem babičky Danuše a dědečka Pavla. Lence Baraboiové a Nikolovi Badovinecu ze Zbůchu se 10. prosince patnáct minut před čtvrtou hodinou ranní narodila v nemocnici ve Stodě prvorozená dcera Kristýnka (3 kg/49 cm). Prarodiče Anička s Lubošem ze Zbůchu a Draga s Milenkem z Chorvatska mají zatím pouze vnuky, a proto se už nemohou dočkat, až je Kristýnka i s rodiči navštíví.
Pavle a Luďku Skálovým z Přeštic se 13. prosince pětadvacet minut po čtrnácté hodině narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Filípek (3,50 kg/51 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem babiček Jany a Oliny a dědečků Pavla, Josefa a Milana. Markétě Lahodové a Jaroslavu Holému z Dobřan se 12. prosince třicet minut před dvaadvacátou hodinou narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Jaroušek (3,30 kg/51 cm). Novopečený tatínek vášnivě miluje jízdu na snowboardu a byl by rád, kdyby mohl Jarouška svézt na snowboardu ještě v průběhu této zimy.
Evě a Karlu Chudějovým z Nové Vsi se 8. prosince devětatřicet minut před polednem narodil v Mulačově nemocnici syn Patrik (3,25 kg/49 cm). Jedenáctiletá Terezka, která závodně tančí hip hop, je přesvědčená, že bráška dá přednost tanci před fotbalem. Karolíně a Jakubovi Kolouškovým z Plzně se 12. prosince deset minut po třinácté hodině narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Vítek (3,75 kg/52 cm). Oba rodiče jsou bývalými reprezentanty ČR ve volejbalu. Maminka má dokonce i několik medailí. Sedmiletý Matýsek už hraje házenou za žáky Talentu Plzeň, a tak rodiče předpokládají, že Vítek bude také všestranným sportovcem.
Sedmiletá Natálka Mrázková z Tlučné řekla své mamince, že bude pečlivou chůvou své novorozené sestřičce Amálce. Bude ji prý koupat, přebalovat a také chodit na procházku s kočárkem. Amálka (3,75 kg/50 cm) se narodila rodičům Andree a Martinovi 11. prosince pět minut před desátou hodinou dopoledne v Mulačově nemocnici. Daniele Nové a Radku Floriánovi z Mýta se 12. prosince patnáct minut před osmou hodinou ráno narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Agátka (3,65 kg/52 cm). Novopečený tatínek čekal na porod své dcery v předsálí a měl velkou radost, že vše proběhlo bez komplikací.
Kateřině a Františkovi Cibulkovým z Horušan se 12. prosince deset minut před čtvrtou hodinou ranní narodila v Mulačově nemocnici druhorozená dcera Jaruška (4,40 kg/53 cm). Tříletá sestřička Kačenka se už nemůže dočkat, až jí maminka přiveze domů miminko. Renatě Novotné a Michalu Slanečkovi z Horušan se 13. prosince pět minut po třinácté hodině narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Gábinka (3,80 kg/52 cm). Oba rodiče reprezentovali Horušany v lize šipek, a proto by byli rádi, aby se Gábinka už brzo začala šipkami strefovat do terče.
Josef Sedláček z Plzně se zúčastnil porodu své prvorozené dcery Terezky a byl jeho průběhem tak rozrušen, že se zapomněl přezout a šel domů v pantoflích. Holčičku (3,86 kg/51 cm) porodila Slávka Sedláčková 8. prosince šestadvacet minut před šestou hodinou ranní ve FN v Plzni. Václav Sýkora z Plzně měl 13. prosince dvojnásobný důvod k radosti: v tento den oslavoval své pětačtyřicátiny a navíc osm minut před desátou hodinou dopoledne ve FN v Plzni mu jeho manželka Veronika porodila druhého syna Vašíka (4,12 kg/52 cm). Osmiletý Kubík chce svého brášku učit hrát tenis a na počítači. Šestiletá Viktorka už pro mladšího brášku namalovala Betlém, ve kterém byl v jesličkách Vašík.
Blance a Jiřímu Kačenovým z Plzně se 11. prosince osmnáct minut před šestou hodinou ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn, také Jiřík (2,76 kg/48 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a podle maminky se velice osvědčil jako asistent, protože jí hodně pomohl jak psychicky, tak fyzicky. Lence Markové a Jindřichu Janouchovi z Třemošné se 13. prosince pětadvacet minut před čtrnáctou hodinou narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Terezka (3,46 kg/48 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem babiček Milady a Jany a dědečků Josefa a Jindřicha. Novopečený dědeček Josefmá coby myslivec v úmyslu vést Terezku k myslivosti a kladnému vztahu k přírodě.
Natálie Schetlerová z Plzně porodila 10. prosince deset minut před desátou hodinou dopoledne ve FN v Plzni prvorozeného syna Nikolase (2,08 kg/44 cm). Novopečení prarodiče Růženka a Vilda jsou šťastní, že dostali od své dcery hezký dáreček pod vánoční stromeček. Jedenáctiletý Ondra, o dva roky starší Jakub a jejich tatínek Roman Gross z Žebnice jsou štěstím bez sebe, že jim jejich maminka, resp. manželka Petra připravila pod vánoční stromeček hezký dáreček v podobě sestřičky (dcery) Štěpánky. Holčička (3,30 kg/48 cm) se narodila 12. prosince v půl čtvrté ráno ve FN v Plzni.
Petra Hořanová z Plzně je nejenom prvorozenou dcerou rodičů Lenky a Jana Hořanových, první vnučkou prarodičů Jarmily, Pavly, Jiřího a Josefa, ale také první pravnučkou Zdeňky a Jindřišky. Pro prababičku Hanu je Petra také první pravnučkou, protože ta má zatím čtyři pravnuky. Holčička (2,51 kg/45 cm) se narodila 11. prosince čtyři minuty po třinácté hodině ve FN v Plzni. Petře a Vladimíru Kozlovým z Plzně se 12. prosince pětadvacet minut po dvacáté hodině ve FN v Plzni narodila prvorozená dcera Sára (3,39 kg/49 cm), která je také prvorozenou vnučkou v rodině Kozlů. Pro rodinu Rollingerovu je Sára už třetí vnučkou.