Dvojnásobná babička a bývalá zaměstnankyně Plzeňského deníku Alena Pechová (první zleva) s prvorozeným vnukem Kubíčkem, svojí dcerou Alenou Šimkovou, Matýskem a tatínkem obou synů Vlastimilem Šimkem. Čtyřletá Julinka Kováříková z Plzně nejdříve namalovala pro svého novorozeného brášku Jeníka čerta i mikuláše a potom pro něho s tatínkem připravila postýlku. Jeník (3,25 kg/50 cm) se narodil rodičům Markétě a Michalovi Kováříkovým 5. prosince přesně v osm hodin v nemocnici ve Stodě.
Haně a Stanislavu Ševčíkovým z Dolan se 4. prosince pětapadesát minut před půlnocí narodil v Mulačově nemocnici syn Štěpánek (3,35 kg/49 cm). Čtrnáctiletá Pavlínka se už nemůže dočkat, až bude brášku v kočárku předvádět svým kamarádkám a čtyřletý Honzík je přesvědčen, že bude se Štěpánkem bojovat, jen co se vrátí s maminkou z porodnice domů. Věře Orszagové a Vojtovi Šimandlovi ze Žilova se 4. prosince třicet minut po poledni narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Terezka (3,15 kg/50 cm). Kromě novopečených rodičů má velkou radost z prvního vnoučete i babička Věrka a dědeček Pepík. Pro dědečka Vojtu je už Terezka druhou vnučkou.
Ludmile a Stanislavu Štěpánkovým z Plzně se 5. prosince deset minut před osmou hodinou ráno narodil v Mulačově nemocnici syn Péťa (2,80 kg/49 cm). Sedmnáctiletá Simonka čekala společně s tatínkem na porod brášky v předsálí porodního sálu. Při prvním setkání s Péťou jím byli oba nadšeni. Lucii a Tomášovi Brťkovým z Horní Břízy se 5. prosince jednu hodinu a pět minut po půlnoci narodila v Mulačově nemocnici dcera Terezka (4,05 kg/50 cm). Největší radost z Terezky má její tříapůlletý bráška Tomášek, protože kromě sestřenice, osmiměsíční Markétky, má teď další miminko.
Blanka Jiroušková a Miroslav Hejl z Chotěšova předpokládali, že jejich syn Mireček, který měl 12. prosince pět let, bude své narozeniny oslavovat společně s novorozenou sestřičkou Adélkou. Ta však vše pokazila, protože na svět spěchala tak, že jí maminka porodila téměř mezi kytičkami v květinářství, ve kterém pracuje. Holčička (3 kg/48 cm) se narodila 5. prosince v 6.30 hod. v Mulačově nemocnici. Josefu Badurovi z Plzně se povedl originální kousek. Porod své dcery Nelinky naplánoval tak, aby se narodila mamince Zdeňce Bromové přesně v den jejích třicátých narozenin. Vše mu dokonale vyšlo – Nelinka (3,85 kg/51 cm) přišla na svět 4. prosince čtyřiadvacet minut před polednem v Mulačově nemocnici. Doma na svou sestřičku a maminku netrpělivě čeká tříletá Leonka.
Pavle a Tomáši Korandovým z Plzně se 6. prosince pět minut po páté hodině ranní narodila ve FN v Plzni dcera Justýnka (3,50 kg/51 cm). Osmiletá sestřička Emča ráda čte. Četla Justýnce pohádky už před narozením, a proto se už nemůže dočkat, až je bude sestřičce číst před spaním. Eva a Libor Pačovi z Plzně plánovali, že jejich prvorozený syn Matýsek se narodí v prvním dnu roku 2008. Že tento záměr nevyšel, jim prý vůbec nevadí. Naopak jsou šťastní, že mají hezký dáreček pod vánoční stromeček. Matýsek (2,49 kg/46 cm) se narodil 6. prosince šestnáct minut po čtrnácté hodině ve FN v Plzni.
Péťa Beneš z Plzně má přímo předurčeno, že bude fotbalistou. Narodil se totiž do fotbalově rozvětvené rodiny. Tatínek, také Petr, je spolehlivým obráncem fotbalistů Kláštera, strejda Míra ostrostřelcem strašických fotbalistů a dědeček Míra byl všestranným fotbalistou i trenérem. Budoucího fotbalistu (3,87 kg/50 cm) porodila Alice Benešová 7. prosince šestnáct minut po páté hodině ranní ve FN v Plzni. Kateřině Klasnové a Ladislavu Papulákovi z Plzně se 4. prosince sedmnáct minut po čtrnácté hodině narodil ve FN v Plzni syn Adam (3,84 kg/50 cm). Sedmiletá Anitka se už moc těší, až bude vozit svého brášku v kočárku.
Petře Vyhňákové a Pavlu Cinovi z Plzně se 4. prosince v 9.22 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Mareček (4,60 kg/53 cm). Z prvorozeného vnoučete mají velkou radost nejen babička Dana a dědeček Pavel z Plzně, ale také prarodiče Ivana a Vlastimil a Marečkova sedmiletá sestřenice Sárinka z Brna. Pepíček Zábran z Letin je prvorozeným synem rodičů Šárky a Josefa Zábranových, ale také prvorozeným vnoučetem prarodičů - obou Haniček, Iva a Pepuldy. Pro prababičku Dobromilu a pradědečka Pepana je Pepíček také prvním pravnukem. Chlapeček (4,05 kg/51 cm) se narodil 5. prosince čtyřiadvacet minut po čtvrté hodině ranní ve FN v Plzni.
Márii Carikové a Ondrejovi Petrovkovi z Plzně se 5. prosince osmnáct minut po třetí hodině ranní narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Lea. Prarodiče z východního Slovenska – Mária a Ján z Bardejova a Anna a Ján z Uliča, se už nemohou dočkat, až je Lea (3,42 kg/50 cm) i s rodiči přijede navštívit. Hned druhý den po narození sestřičky Natálky ji byl devítiletý Dominik Černý z Nýřan navštívit. Pochoval ji, dal jí také pusinku, řekl, že je hezká a poprosil maminku, aby obě co nejdříve přijely domů. Holčička (3,55 kg/50 cm) se narodila rodičům Radce Černé a Waldemaru Baranowitszovi 8. prosince pět minut po osmé hodině ráno v Mulačově nemocnici.
Monice a Markovi Šmídlovým z Plzně se 6. prosince patnáct minut před půlnocí narodil v Mulačově nemocnici syn Pepíček (3,65 kg/50 cm). Vzhledem k tomu, že maminka dálkově studuje, čtyřletá Markétka měla před porodem velké obavy, kdo se bude o Pepíčka starat, když bude ve škole. Nakonec maminku uklidnila a řekla, že se s babičkou o Pepíčka postarají. Tomáš Profant z Plzně je počítačovým grafikem, a proto by byl rád, kdyby jeho dva synové – jedenapůlletý Tomášek a novorozený Lukášek – měli také jako koníčka – výpočetní techniku. Lukáška (3,10 kg/49 cm) porodila Lucka Kulhánková 10. prosince patnáct minut po devatenácté hodině v Mulačově nemocnici. Oba rodiče vážně uvažují, že by bylo dobré, kdyby kluci měli ještě sestřičku.
V rodině Šimečků z Nepomuku nikdo dopředu nevěděl, zda se narodí holčička nebo kluk. Jediná šestiletá Madlenka byla přesvědčená, že to bude bráška. O to měla větší radost, když se její přesvědčení naplnilo a maminka Magdalena porodila 9. prosince v 7.15 hod. v Mulačově nemocnici Martina. Velkou radost ze syna (3,90 kg/51 cm) měl i dvojnásobný tatínek Martin. Heleně a Janu Pirníkovým z Přeštic se 8. prosince dvaadvacet minut před čtvrtou hodinou ranní narodila druhorozená dcera Sabinka (3,50 kg/49 cm). Čtyřletá Žanetka se už moc těší na miminko. Slíbila mamince, že jí bude ve všem pomáhat.
Martině Krzokové a Luboši Prchlíkovi z Plzně se 10. prosince v 15.24 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Lukášek (4.00 kg/51 cm). Na Lukáška se už moc těší novopečená babička Jana a dědeček Ladislav z Havířova. Svého prvního vnuka se už také nemůže dočkat babička Jana a dědeček Ivan z Českých Budějovic. Petře Vodrážkové a Michalu Kaprovi z Horní Břízy se 8. prosince třiatřicet minut před polednem narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (2,82 kg/47 cm). Na svou sestřičku se už moc těší patnáctiletá Veronika.
Lilii Zamusinchinové a Miroslavu Beyerovi z Plzně se 10. prosince čtyři minuty po třiadvacáté hodině narodil ve FN v Plzni syn Mireček (2,87 kg/49 cm). Šestnáctiletý bráška Denis, který žije v Moldávii, by byl rád, kdyby si s ním Mireček někdy zahrál fotbal. Tříletý Dominik Šubrt z Kaznějova se byl podívat ve FN v Plzni na svého novorozeného brášku Kubíka. Řekl, že Kubík se mu líbí, a hezky ho pohladil. Chlapeček (3,57 kg/51 cm) se narodil rodičům Monice a Karlu Šubrtovým 5. prosince ve 20.19 hodin.
Pětiletá Kačenka Panzerová z Plzně se nemohla dočkat porodu svého brášky Martina. Rodiče – Gabriela a Aleš - jí totiž slíbili, že brášku maminka přiveze z nemocnice dříve, než přijdou čerti. Martin (3,82 kg/51 cm) se opozdil a přišel na svět až 8. prosince čtyřiašedesát minut před půlnocí ve FN v Plzni. Kristýně Šulcové a Martinu Nechutnému z Číhané se 10. prosince osmnáct minut po půlnoci narodila ve FN v Plzni dcera Viktorie (3,03 kg/46 cm). Čtyřletá Verča se nemohla dočkat, až se narodí sestřička, a už dlouho před porodem vyháněla maminku do porodnice, aby jí pan doktor vyndal z bříška miminko.
Monice a Karlu Stadlerovým ze Lhůty se 19. listopadu pět minut před devátou hodinou ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Terezka (2,20 kg/45 cm), která je zároveň i prvním vnoučetem babičky Miloslavy. Pro babičku Jaroslavu je Terezka už třetím vnoučetem. Danice Tyrové a Romanu Pelikánovi z Plzně se 5. října půl hodiny před polednem narodila ve FN v Plzni dcera Natálka (1,38 kg/39 cm). Čtyřletý Tomáš a desetiletý Martin jsou rádi, že mají sestřičku a trojnásobná maminka je šťastná, že se jí nenarodil třetí chlap.
 
Zdeňce Čížkové a Miroslavu Šindelářovi z Hájku u Všerub se 29. listopadu šestačtyřicet minut po půlnoci narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Barborka (2,40 kg/44 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem babičky Libuše a dědečka Zdeňka ze Sokolova. Pro babičku Janu a dědečka Mirka je Barborka už třetím vnoučetem.