Veronice Janáčkové a Martinu Morgenšteinovi z Přeštic se 27. listopadu patnáct minut po desáté hodině dopoledne narodila v nemocnici ve Stodě prvorozená dcera Michaela. Novopečený tatínek byl u porodu a prý se vůbec nestyděl za slzy dojetí. Oba rodiče zvažují, že by Michaela (2,95 kg/48 cm) mohla mít pod stromečkem o Vánocích v roce 2008 hezký dáreček v podobě sourozence. Prvorozená Šárka Polívková ze Dvorce u Nepomuka udělala radost nejen svým rodičům Lence a Jiřímu, ale také novopečeným babičkám Libuši a Dáše a oběma dědečkům Jirkům. Holčička (3,25 kg/50 cm) se narodila 26. listopadu třicet minut před třetí hodinou ranní v Mulačově nemocnici.
Třiapůlletý Tomášek Setunský z Plzně vyhrnul mamince před odchodem do porodnice tričko, políbil a pohladil svoji sestřičku Veroniku a řekl jí „neboj, to vůbec nebude bolet“. Holčička (3,10 kg/49 cm) se narodila rodičům Zuzaně a Danielovi Setunským 27. listopadu ve 14.30 hod. v Mulačově nemocnici. Věrný fanoušek hokejistů Lasselsbergeru Plzeň Pavel Tomany z Třemošné je přesvědčen, že bude jednou chodit fandit do ČEZ Areny i svému prvorozenému synovi Lukáškovi a radovat se z gólů, které bude střílet soupeřům plzeňských hokejistů.
Jana a Stanislav Dvořákovi z Chlumčan plánovali, že jejich dva synové budou oslavovat narozeniny společně. Chybělo pouze patnáct dní, aby jim to vyšlo – Matěj se narodil 11. prosince v roce 2004 a Toníček 27. listopadu 2007. Mladší z bratrů (3,70 kg/51 cm) se narodil v 19.40 hod. v Mulačově nemocnici. Anně a Pavlu Halušovým z Plzně se 28. listopadu patnáct minut po deváté hodině ranní narodila v Mulačově nemocnici dcera Dášenka (3,30 kg/51 cm). Novopečená maminka si nemohla vynachválit péči ze strany lékaře Bohumila Kuneše. Řekla, že nebýt jeho, neměla by nyní svůj největší životní poklad.
Desetiletý Vítek a o tři roky starší Vojta Levých z Plzně mají od 28. listopadu sestřičku Barušku. Oba i s tatínkem Františkem jsou štěstím bez sebe. Všichni tři mužští už stihli připravit postýlku, včetně hracího kolotoče a už se nemohou dočkat, až Baruška bude doma. Holčičku (3,36 kg/49 cm) porodila Iveta Levá 28. listopadu dvě minuty před čtrnáctou hodinou ve FN v Plzni. Janě Bledé z Třemošné se 28. listopadu pětadvacet minut před pátou hodinou ranní narodil ve FN v Plzni syn René (3,89 kg/50 cm). Doma na Reného čekají dvě jeho sestřičky – tříletá Jolanka a dvouletá Vaneska.
Anně Novotné a Lukáši Čermákovi z Plzně se 28. listopadu jedenáct minut před osmou hodinou ráno narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Vojtíšek (2,77 kg/47 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem babičky Marcely a dědečka Ládi. Pro babičku Antonii je Vojtíšek už třetím vnoučetem. Novopečený tatínek je rybář, a proto se už těší, až Vojtíšek bude chodit s ním. Janě a Radimovi Hockovým z Tlučné se 29. listopadu čtrnáct minut před čtrnáctou hodinou narodila dcera Anička (3,68 kg/50 cm). Doma na Aničku čeká její dvouletý bráška a rodiče jsou šťastní, že mají páreček. Radost mají také z toho, že už je porod za nimi, protože vše prý probíhalo ve vysokém tempu.
Ivaně a Michalovi Kozákovým z Nezvěstic se 29. listopadu osmatřicet minut po dvacáté hodině narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Zbyněk (3,85 kg/51 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem babiček Jarky a Zdeňky a dědečků Vaška a Milana. Novopečený tatínek už připravuje pro syna rybářskou výbavu. Evě a Václavu Gabrielovým z Plzně se 26. listopadu tři minuty po dvaadvacáté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Natálka (3 kg/50 cm), ze které mají radost i novopečené babičky Anička a Liduška, a tři dědečkové – Milan, Vašek a Tonda. Tatínek byl u porodu a je štěstím bez sebe, protože si přál holčičku.
Haně a Honzovi Novým z Horní Břízy se 26. listopadu šestnáct minut před devátou hodinou ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Kačenka (3,50 kg/51 cm). Vzhledem k porodu císařským řezem čekal tatínek před porodním sálem a hned po porodu vzal svoji Kačenku do náruče a dal jí první něžný polibek. Koníčkem čtrnáctiletého Tomáše Fryče z Chotěšova jsou počítače, a proto se už moc těší, až zasvětí do tajů této techniky i svého mladšího brášku Viléma (2,95 kg/49 cm), který se narodil rodičům Jitce a Pavlu Fryčovým 30. listopadu ve 14.25 hod. v Mulačově nemocnici.
Čtyřletý Honzík a sedmiletá Anička Maškovi z Plzně byli připraveni, že jejich maminka Markéta jede do Mulačovy nemocnice pro sestřičku Barborku. Když se však holčička narodila 4. prosince 40 minut po půlnoci, maminka změnila jméno na Natálku. „Nechtěla jsem, aby Natálka (2 kg/43 cm) měla v jeden den narozeniny i svátek a přišla tak o jednu oslavu,“ prozradila maminka Markéta Mašková. Alena a Pavel Huttovi z Plzně jsou moc šťastní, že se jim 30. listopadu půlhodinu před osmnáctou hodinou narodila v Mulačově nemocnici vytoužená prvorozená dcera Alenka (2,70 kg/49 cm).
Bývalý fotbalista Dušan Pěchouček z Přeštic by prý nejraději koupil své prvorozené dceři Rozárce ihned kopačky a fotbalový míč. Holčičku (3,10 kg/47 cm) porodila Michaela Wiedersteinová 3. prosince deset minut před sedmnáctou hodinou v Mulačově nemocnici. Karolínka Zrnová z Plzně je nejenom prvorozenou dcerou Květy a Martina Zrnových, ale také prvorozeným vnoučetem babičky Květoslavy a dědečka Vladimíra. Moc šťastná je i babička Anička a dědečkové Honza a Ladislav, protože už mají páreček – Danečka a Karolínku. Holčička (3,25 kg/49 cm) se narodila 30. listopadu pět minut po patnácté hodině v Mulačově nemocnici.
Osmiletá Kristinka Prochásková z Plzně se už nemůže dočkat, až ukáže svou novorozenou sestřičku Sonju svým spolužačkám ze školy. Holčička (3,20 kg/49 cm) se narodila rodičům Veronice a Antonínu Procháskovým 3. prosince přesně v patnáct hodin v Mulačově nemocnici. Celá rodina Chovanových z Ledců je štěstím bez sebe, protože se do rodiny po delší době narodil kluk, Péťa, a proto rod bude zachován. Péťa (2,75 kg/49 cm) se narodil rodičům Denise Vančurové a Petru Chovanovi 1. prosince přesně v osm hodin ráno v Mulačově nemocnici.
Martin Voborský z Plzně se zúčastnil porodu své dcery Martinky a byl moc šťastný, že se mu splnilo přání a má dceru. Holčičku (3,70 kg/52 cm) porodila Dana Voborská 3. prosince jednu a půl hodiny po půlnoci v Mulačově nemocnici. Kateřině Paločkové a Richardu Hübelovi z Plzně se 30. listopadu přesně v patnáct hodin narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Terezie (3,60 kg/50 cm), která je zároveň prvorozenou vnučkou dědečka Stanislava. Nejvíce se na svoji vnučku těší pětinásobná babička Hanka, která se už nemůže dočkat, až Terezku vezme za ručičku a půjde s ní na procházku.
Markéta Černá z Plzně, její manžel Martin, ani šestiletá dcera Markétka dopředu nevěděli, že se jim 3. prosince narodí dcera, resp. sestřička Zuzanka. Celá rodina včetně Markétky ráda rybaří, a proto jsou všichni přesvědčeni, že se k nim na Lipně co nejdříve přidá i nejmladší člen rodiny. Holčička (3,70 kg/48 cm) se narodila devětačtyřicet minut před půlnocí ve FN v Plzni. Renatě a Miloši Preisingerovým z Horní Břízy se 3. listopadu třiadvacet minut po čtvrté hodině ranní narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Rozálie (3,44 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a prý mamince hodně pomohl jak psychicky, tak fyzicky. Za to jsou mu obě jeho děvčata moc vděčná.
Pavlíně a Tomáši Krauskopfovým z Města Touškova se 1. prosince patnáct minut po šestnácté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Helenka (3,39 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a při prvním pochování své dcery pochválil maminku, že se jí Helenka moc povedla. Lucii Jiráskové a Martinu Boldovi z Chlumčan se 30. listopadu pětadvacet minut po třetí hodině ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Martin (2,92 kg/52 cm). Tatínek je členem Sboru dobrovolných hasičů v Chlumčanech, a proto je přesvědčen, že jeho syn řady hasičů v Chlumčanech také rozšíří.
 
Rodina Krbkova z Plzně, manželé Pavla, Libor a jejich devítiletý syn Daník, je moc šťastná, že mají páreček. Prvního prosince třiatřicet minut před devatenáctou hodinou se jim narodil nejmladší člen rodiny – dcera, resp. sestřička Adélka (3,92 kg/52 cm). Daník už se nemůže dočkat, až trochu povyroste, aby jí mohl zasvěcovat do tajů výpočetní techniky.