Zuzaně a Romanovi Chachulovým z Bezdružic se 4. května půlhodiny před polednem narodila ve Stodské nemocnici dcera Zuzanka (3,30 kg/50 cm). Dvanáctiletá Markétka se už těší na to, jak bude sestřičku vozit v kočárku, a devítiletý Románek by ji rád co nejdříve naučil vyrábět z modelíny dinosaury. Osmiletý Dominik Hasman z Žerovic pomáhal tatínkovi skládat kolébku pro svého novorozeného brášku Kubíka (3,65 kg/51 cm). Už se nemůže dočkat, až si spolu budou hrát. Chlapeček se narodil Lence a Jiřímu 7. května pět minut před čtvrtou hodinou ranní ve Stodské nemocnici.
Šestiletá Kristýnka Fichtlová z Nýřan namalovala pro svou novorozenou sestřičku Verunku různé obrázky a teď se už nemůže dočkat, až ji bude vozit v kočárku. Verunka (2,10 kg/47 cm) se narodila rodičům Radce a Jaroslavu 2. května ve 13.35 hod. v Mulačově nemocnici. Anně Dandášové a Davidu Olahovi z Mantova se 7. května v 7.55 hod. narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Denisek (3,35 kg/49 cm). Pětiletý David prý bude svého brášku chránit.
Veronice Buranské z Plzně se 6. května třicet minut před patnáctou hodinou narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Pavlík (2,80 kg/48 cm), který dostal jméno po svém dědečkovi. Pavel Martínek z Vejprnic byl u porodu své prvorozené dcery Karolínky a největší radost měl z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá. Holčičku (2,75 kg/48 cm) porodila Marie Martínková 6. května patnáct minut před šestnáctou hodinou v Mulačově nemocnici.
Evě a Janu Alexyovým z Plzně se 7. května třicet minut před čtrnáctou hodinou narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Adámek (3,97 kilogramu/52 centimetrů). Doma se už brášky a maminky nemůže dočkat čtyřapůlletá Bětka. Kateřině Bauerové a Davidu Chánovi z Plzně se 7. května ve 14.25 hod. narodil ve FN v Plzni druhý syn Samuel (3,66 kg/51 cm). Šestiletý Radek si ho pochoval, dal mu pusu a těší se, až si zahrají fotbal.
Jedenáctiletý Dominik Bouda z Plzně se už těší, až bude chodit s novorozenou sestřičkou Natálkou venčit jejich pejska Samíka.Také by ji chtěl brzy naučit na počítači. Natálka (3,42 kg/48 cm) se narodila Petře a Aloisi 7. května dvacet minut po jedenadvacáté hodině ve FN v Plzni. Andree a Petru Palkovým ze Šťáhlav se 7. května jedenatřicet minut před polednem narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Tomášek (3,40 kg/51 cm), který je zároveň prvním vnoučetem prarodičů.
Tomáš Trubka z Blovic se už nemůže dočkat, až bude moci začít zasvěcovat svého prvorozeného syna Filípka (3,13 kg/49 cm) do tajů výpočetní techniky. Budoucího počítačového experta porodila Mirka Škardová 6. května třináct minut před čtrnáctou hodinou ve FN v Plzni. Dagmar a Jiřímu Kodajkovým z Mariánských Lázní se 8. 5. pět minut po půlnoci narodil ve FN v Plzni čtvrtý syn Matouš (3,40 kg/48 cm). Dvacetiletý Jirka by ho chtěl učit hrát na trubku, šestnáctiletý Jakub by s ním rád fandil motorismu a s čtyřletým Davídkem si pohraje s autíčky.
Lucie Dunová z Plzně porodila 6. května v 18.17 hod. ve FN v Plzni prvorozeného syna Simona (2,29 kg/45 cm), na kterého se už těší jeho bratranec Dominik a dvojnásobná babička Irena a dědeček Milan. Hrdý tatínek dvou dětí Pavel Cubr z Plzně si nenechal ujít možnost být přítomen u porodu a asistovat své manželce Evě jak u dvacetiměsíčního Toníčka, tak u novorezené Karolínky (3,10 kg/49 cm), která přišla na svět 8. května v 19.25 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Kristině Schusserové a Matěji Kotišovi z Karlových Varů se 8. 5. v 17.35 hod. narodil ve FN v Plzni Tobiášek (2,78 kg/48 cm). Rodina by si přála, aby z něj vyrostl fotbalista a hokejista po tátovi a strejdovi. Petře a Zdeňku Kaldovým z Plzně se 8. května v 17.49 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Leontýnka (3,45 kg/50 cm). Zatím co čtrnáctiletý Zděnda by chtěl brzo naučit sestřičku na počítači, dvanáctiletá Anička už se nemůže dočkat, až bude vozit Leontýnku v kočárku.
Patnáctiletá Verunka Merglová z Tachova se už těší, jak bude pomáhat mamince koupat svou novorozenou sestřičku Elišku (2,87 kg/48 cm). Také by se ráda s Eliškou pochlubila svým kamarádkám. Holčička se narodila rodičům Haně a Davidovi 8. května v 19.34 hod. ve FN v Plzni. Čtyřapůlletý Štěpán Turník z Plzně už před porodem hladil v maminčině bříšku svého brášku Matyáše, dával mu pusinky a říkal, že cítí jeho hlavičku. Matyáš (3,91 kg/51 cm) se narodil rodičům Lence a Romanovi 7. května v 11.37 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Johaně Branské a Martinu Šmídovi z Nýrska se 9. května v 5.09 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Patrik (4,00 kg/51 cm). Šestnáctiletá Johanka se už těší, až bude brášku sama koupat a jedenáctiletý Alánek s ním jednou postaví lego. Jméno pro svého novorozeného brášku Davídka (3,65 kg/50 cm) vymysleli jeho sourozenci – jedenáctiletý Jiřík a pětiletá Gábinka Pickovi ze Švihova. Chlapeček se narodil Haně a Milanovi 9. května ve 13.45 hod. v Mulačově nemocnici.
Soňa Oberdörferová z Plzně dala prvorozenému synovi z lásky ke svému manželovi jméno po něm – Jiří. Jiřík (2,80 kilogramu/50 centimetrů) se narodil 11. května jednu hodinu před polednem v plzeňské Mulačově nemocnici. Evě Tancošové a Attilovi Kornideszovi ze Záchlumí se 11. května deset minut před devátou hodinou dopoledne narodila v plzeňské Mulačově nemocnici dcera Charlotte Eva (2,60 kilogramu/47 centimetrů). Na svého brášku – kluka do party – se už moc těší jeho čtyři sourozenci ve věku od devíti do čtrnácti let.
Novopečený dědeček Zdeněk Bešta z Příchovic, který trénuje starší žáky národní házené, se už nemůže dočkat, až bude moci trénovat také svého vnuka Pepíčka Vozku (2,80 kg/46 cm), který se narodil rodičům Petře a Josefu 10. května deset minut po desáté hodině dopoledne v Mulačově nemocnici. Petře a Radkovi Holubovým z Chrástu se 29. března narodila ve FN v Plzni dvojčátka Pavlínka (vpravo) a Petřík. Chlapeček (1,34 kg/40 cm) přišel na svět v 15.25 hod. Holčička (1,84 kg/37 cm) je o jednu minutu mladší. Tatínek je bývalým fotbalistou, a proto by byl rád, kdyby obě děti také sportovaly.
Pětiletý Jiřík Hruška z Blížejova se už nemůže dočkat, až tatínek přiveze domů z FN v Plzni další dva mužské – novorozená dvojčátka Vašíka (vpravo) a Pavlíka. Dva kluci se narodili rodičům Bohdaně a Pavlovi 4. května. První přišel na svět v 17.41 hod. Pavlík (2,16 kg/42 cm). Vašík (2,45 kg/46 cm) je o dvě minuty mladší. Lucii Kratochvílové a Patriku Hilburgerovi z Kaznějova se 3. května dvě minuty před polednem narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Nellinka (2,26 kg/45 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Anny, Pavly, Evžena a Josefa. Na Nellinku se také moc těší teta Pája a prababička Pavlína.
Renatě a Pavlu Zieglerovým z Holoubkova se 27. dubna pětadvacet minut před půlnocí narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni druhorozená dcera Renatka (2,07 kilogramu/44 centimetrů). Doma se už sestřičky a maminky nemůže dočkat dvouletá Terezka. Gabriele a Liboru Reidlovým z Lelova se 6. května v 19.05 hod. narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Mikuláš Libor (2,61 kg/46 cm). Sedmnáctiletý Adam je fotbalistou Líšiny, a proto by rád naučil hrát brášku fotbal. Třináctiletá Barunka ho prý bude naopak jenom a jenom rozmazlovat.
Petra Prčková z Kaznějova a její dvanáctiletá dcera Martina jsou volejbalové smečařky, a proto by byly rády, kdyby novorozená Karolínka (3,39 kg/51 cm) vyrostla v nahrávačku. Tatínek Jiří prý nemá námitky. Karolínka se narodila 11. května v 11.25 hod. ve FN v Plzni. Pavlíně a Jiřímu Procházkovým z Plané se 9. května v 11.22 hod. narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Petra (2,90 kg/51 cm). Tříletá Lucinka je ze své sestřičky nadšená a už se nemůže dočkat, až ji rodiče přivezou domů.
Třináctiletý Péťa Interholz ze Šťáhlav by rád co nejdříve naučil svého novorozeného brášku Leoška (2,31 kg/44 cm) hrát fotbal a jezdit na kole. Chlapeček se narodil Petře a Stanislavu 6. května ve 21.27 hod. ve FN v Plzni. Klára a Zdeněk Laňkovi z Vejprnic plánovali, že pětiletý Kubík a novorozená dcera oslaví narozeniny ve stejný den. Plán jim však narušila Alexandra (3,35 kg/49 cm). Narodila se 12. května v 11.45 hod. ve FN v Plzni, zatímco Jakub 20. 5. 2003.
Lucinka Svobodová (3,58 kg/51 cm) z Drmoulu se narodila 10. května v 18.09 hod. ve FN v Plzni. Je prvním potomkem Marie a Josefa, a také prvním vnoučetem babičky Miloslavy. Pro prarodiče Janu a Josefa je Lucinka už třetím vnoučetem. Fotbalista divizních Vejprnic Jiří Hrdlička by byl moc šťastný, kdyby jeho prvorozený syn, také Jiří (3,53 kg/50 cm), byl jednou po něm fotbalistou. Budoucího fotbalového ostrostřelce porodila Martina Němečková 12. 5. v 8.26 hod. ve FN v Plzni.
Kateřině a Zdeňku Berkovým z Plzně se 12. května šestadvacet minut před sedmnáctou hodinou narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Kristián (4,10 kg/53 cm). Novopečený tatínek by rád měl ze svého syna všestranného sportovce. Lucii Ptáčníkové a Martinu Levovi z Plzně se 12. května šestadvacet minut před šestnáctou hodinou narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Sebastián (2,50 kg/46 cm), který je zároveň prvním vnoučetem prarodičů v obou rodinách.
Luboš Veselý z Dobřan fandí fotbalu, a proto by byl rád, kdyby jeho prvorozený syn Honzík (3,50 kg/49 cm) byl postrachem fotbalových brankářů. Budoucího ligového fotbalistu porodila Silvie Veselá 10. května v 9.38 hod. ve FN v Plzni. Bývalému sportovnímu střelci z pušky Tomáši Bartoňkovi z Plzně porodila jeho manželka Lenka 12. května šestatřicet minut po půlnoci ve FN v Plzni další přírůstek do střelecké rodiny – dceru Adélku (3,78 kg/51 cm). Doma se sestřičky a maminky už nemůže dočkat třiapůlletá Natálka.