Markéta Hrbková z Pňovan, její manžel Karel a sedmiletá dcera Eliška jsou členy místního Sboru dobrovolných hasičů, a proto všichni předpokládají, že novorozený syn Dominik Karel s nimi začne brzo cvičit. Chlapeček (3,95 kg/52 cm) se narodil 28. dubna v 6.35 hod. ve Stodské nemocnici. Martině a Miloslavu Skalovým ze Stříbra se 27. dubna v jednu hodinu po půlnoci narodil ve Stodské nemocnici třetí syn Kubíček (2,75 kilogramu/48 centimetrů). Doma se dalšího kluka a maminky už nemohou dočkat bráchové – šestiletý Miloušek a dvouletý Lukášek.
Pavel Šivák z Chodové Plané a jeho čtyřletý syn Pavlík hrají na kytaru, a proto se už těší, až s nimi začne hrát další člen rodinné kapely – novorozený Davídek (3,10 kg/50 cm). Budoucího hudebníka porodila Monika Bílá 27. dubna v 19.45 hod. ve Stodské nemocnici. Václav Bešta z Biřkova byl u porodu svého prvorozeného syna, také Václava, a podle maminky Veroniky Cihelnové jí hodně psychicky i fyzicky pomohl. Vašík (3,60 kg/51 cm) se narodil 30. dubna v 1.15 hod. ve Stodské nemocnici.
Šestapůlletý Dominiček Geiger z Tachova velmi rád jezdí na čtyřkolce a chce na ní naučit jezdit i svého novorozeného brášku Lukáška (3,65 kg/51 cm), který se narodil rodičům Bohumile a Markovi 29. dubna v 9.38 hod. ve Stodské nemocnici. Kateřině Šulanové a Janu Chvátalovi z Boru u Tachova se 29. dubna v 19.31 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Adélka (3,00 kg/49 cm), která je také prvním vnoučetem prarodičů Olinky, Věrušky, Honzy a Zdeňka.
Jaroslav Roj z Blovic, jenž je úspěšným podnikatelem, doufá, že se k němu přidá i jeho prvorozený syn Vašík (3,30 kg/49 cm), kterého mu porodila manželka Petra 29. dubna patnáct minut před osmou hodinou ráno v Mulačově nemocnici. Renatě Jirsové a Martinu Anderlevovi z Plzně se 29. dubna v 7.15 hod. narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Kubík (4,25 kg/54 cm). Tatínek je všestranný sportovec se zaměřením na hokej a plavání. Rodiče se shodují, že se Kubík narodil s mírami budoucího hokejového obránce.
Lucii Paulové a Martinu Leitnerovi z Hradecka se 1. května sedmnáct minut po druhé hodině ranní narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Anežka (3,03 kilogramu/49 centimetrů), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Mileny, Heleny, Václava a Martina. Vladislavě Mošnové a Karlu Rychlému ze Starého Plzence se 1. 5. v 8.58 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Karel (2,70 kg/47 cm). Velkou radost má dvojnásobný dědeček Ladislav, bývalý fotbalový obránce, protože se do rodiny narodil další fotbalista.
Člence divadla J. K. Tyla v Plzni Evě Skalové a jejímu manželu Lubomírovi se 29. dubna pět minut před dvaadvacátou hodinou narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Adámek (3,93 kg/50 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a podle maminky jí byl velkou psychickou oporou. Jaroslavě a Aleši Ďulíkovým z Tlučné se 30. dubna třicet minut po poledni narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni dcera Štěpánka (3,10 kg/46 cm). Devítiletý Lukášek připravil s tatínkem pro sestřičku postýlku a už se nemůže dočkat, až ji tatínek přiveze i s maminkou domů.
Denise a Radimovi Pelikánovým z Plzně se 30. dubna sedm minut po čtrnácté hodině narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Jeníček (4,00 kg/52 cm). Novopečený tatínek měl dvojnásobný důvod k oslavě – kromě narození syna úspěšně zvládl bakalářskou zkoušku. Janě Mráčkové a Jiřímu Štafovi z Nýřan se 30. 4. v 10.03 hod. narodil ve FN v Plzni syn Jiříček (3,60 kg/50 cm). Dvacetiletá Anetka a osmiletá Janička se těší, až budou mamince pomáhat. Sedmnáctiletý Jakub by chtěl naučit Jiříka na počítači a tatínek už má pro něho připravenou krosovou motorku.
Lence a Tomáši Karasovým z Plzně se 27. dubna v 16.47 hod. narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozený syn Jakoubek (3,54 kilogramu/50 centimetrů). Novopečený tatínek čekal na porod syna v předsálí a měl velkou radost, když si poprvé mohl Jakoubka pochovat. Petře a Ondřeji Šáňovým z Vejprnic se 29. dubna šestnáct minut před půlnocí narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozený syn Kryštůfek (3,35 kilogramu/48 centimetrů). Kryštof je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Marcely, Dáši, Jiřího a Jana, kteří z něho mají velikou radost.
Marcele a Ondřeji Svěchotovým z Dobřan se 30. dubna jedenadvacet minut před třináctou hodinou narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Matyáš (3,12 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl, podle maminky, u porodu moc statečný a také jí hodně pomohl. Milan Kraus z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Tomáška a podle jeho manželky Lenky byl jejím úžasným pomocníkem. Chlapeček (3,50 kilogramu/51 centimetrů) se narodil 29. dubna v 10.03 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Aneta Zuzánková z Klatov dala jméno svému prvorozenému synovi z lásky k manželovi po něm – Roman. Románka (3,90 kilogramu/53 centimetrů) přivedla na svět v krásném datu – 1. května šestadvacet minut po šestnácté hodině ve Fakultní nemocnici v Plzni. Petra Krausová z Plzně, která 29. dubna pětatřicet minut po poledni porodila ve FN v Plzni syna Matýska (3,40 kg/51 cm) je moc vděčná svému příteli Petru Duczynskimu za jeho přítomnost při porodu jejich prvorozeného syna.
Tomáš Bastzúr z Újezdu nade Mží byl u porodu svého prvorozeného syna Tomáška a měl z něho velkou radost. Chlapečka (3,20 kilogramů/48 centimetrů) porodila Anna Tipánová 1. května pětatřicet minut po poledni ve FN v Plzni. Janě a Františku Brůhovým z Utušic se 30. dubna v 10.28 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,46 kg/50 cm). Doma se už nemohou své sestřičky dočkat dvacetiletá Gábina a o jeden rok starší David.
Andree Žigové a Tomáši Teru z Plzně se 30 dubna v 9.31 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Sárinka (2,46 kg/44 cm). Novopečený tatínek prý mamince při porodu psychicky velice pomohl. Katka Šimáková z Plzně se už nemůže dočkat, až bude mamince pomáhat koupat, přebalovat a vozit v kočárku brášku Honzíka (3,40 kg/48 cm), který se narodil Kateřině a Honzovi 1. května v 11.03 hod. v Mulačově nemocnici.
Tatínek tří dcer Štefan Herczegh z Plzně, čtyřleté Theresy, dvouleté Nathalie a novorozené Sofie, je prý šťastný, protože bude mít doma tři princezny. Tu nejmladší princeznu (3,40 kg/49 cm) porodila manželka Monika 5. května v 15.02 hod. v Mulačově nemocnici. Jaroslav Fremr je starostou Sboru dobrovolných hasičů v Nebílovském Borku, a proto je šťastný, že mu jeho manželka Pavla porodila 2. května v 18.30 hod. v Mulačově nemocnici další členku sboru – Lauru (3,00 kg/49 cm).
Sedmiletá Nikolka a tříletá Anetka Klustovy z Vlkošova se už moc těší, až jim přivezou jejich rodiče Marie a Arnošt z Mulačovy nemocnice novorozeného brášku Vašíka (4,15 kg/54 cm), který se narodil 5. května v 11.55 hod. Tomáš Kišš z Dnešic je fotbalistou, a proto předpokládá, že jeho prvorozený syn Benjamín bude také hrát fotbal. Fotbalového útočníka (3,15 kg/48 cm) porodila Kateřina Opielová 3. května ve 23.55 hod. v Mulačově nemocnici.
Šárka Denisová a Martin Demjan ze Stříbra dali svému prvorozenému synovi jméno po dědečcích Jánovi Demjanovi ze Slovenska a Janu Pendlovi ze Šumavy. Jano (3,10 kg/49 cm) se narodil 4. května ve 21.00 hod. v Mulačově nemocnici. Soně a Aleši Hanzlíkovým z Plzně se 19. 4. narodila ve FN v Plzni dvojčátka – Vanessa (vlevo) a Anetka. První přišla na svět ve 2.39 hod. Vanessa. Anetka je o minutu mladší. Novopečený tatínek čekal na porod v předsálí porodního sálu. Největší radost měl z toho, že všechna jeho děvčata jsou zdravá.
Barborka Baxová (3,14 kilogramu/49 centimetrů) z Plzně, která se narodila 6. května šestačtyřicet minut po druhé hodině ranní v plzeňské Fakultní nemocnici, je nejen prvním dítětem rodičů Lucie a Jana, ale také prvním vnoučetem prarodičů Jitky, Věry a Luboše. Tomáš Brabec z Chodové Plané je vášnivým motorkářem, a proto se už nemůže dočkat, až sveze na motorce i svého prvorozeného syna Tomáška (3,79 kg/53 cm), kterého mu porodila Lanka Marková 2. května třináct minut před třiadvacátou hodinou ve FN v Plzni.
Tatínek dvou synů Roman Brož z Plzně – jednadvacetiměsíčního Románka a novorozeného Péti (2,66 kg/45 cm) byl u porodu a podle maminky Petry Draské byl pro ní velkou oporou. Péťa se narodil 5. května patnáct minut před patnáctou hodinou ve FN v Plzni. Čtyřapůlletý Daneček Kovářík z Ostrova u Bezdružic přinesl svému novorozenému bráškovi Tomáškovi do FN v Plzni plyšového medvídka, pusinkoval ho a chtěl si ho hned odvézt domů. Tomášek (3,84 kg/51 cm) se narodil rodičům Věře a Kájovi 3. května v 18.01 hod. ve FN v Plzni.
Tříletá Žanetka Holá z Plzně čeká na svého novorozeného brášku Davídka u babičky Dany v Praze a už se nemůže dočkat, až ho bude vozit v kočárku. Davídek (3,27 kg/50 cm) se narodil rodičům Daně a Jiřímu 3. května devětadvacet minut před čtvrtou hodinou ranní ve FN v Plzni. Jiří Klik z Třemošné vzhledem k porodu své prvorozené dcery Lucinky císařským řezem čekal v předsálí porodního sálu a měl velkou radost, že vše dobře dopadlo. Holčičku (3,20 kg/49 cm) porodila manželka Michaela 3. května v 19.45 hod. ve FN v Plzni.
Adéle Benešové a Petru Mrázovi z Tlučné se 1. května minutu před půl sedmou ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Michalka (3,97 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Nadi, Ludmily, Františka a Petra. Na Verunku Kapounovou (3,04 kg/48 cm) z Plzně, která se narodila rodičům Terezce a Jaromírovi 4. května v 1.58 hod. ve FN v Plzni, se už moc těší nejenom novopečení prarodiče Marcela a Vlastislav, ale také sestřenice – dvojčátka – Kristýnka a Valinka.
Desetiletá Daniela Makulová z Plané se už nemůže dočkat až bude dělat chůvu svému novorozenému bráškovi Radečkovi (4,11 kg/53 cm), který se narodil Ditě Makulové a Radku Kulhánkovi 4. května deset minut před třetí hodinou ranní ve FN v Plzni. Miloš Holub z Karlových Varů je všestranným sportovcem, a proto by byl rád, kdyby jeho prvorozený syn Lukášek (3,56 kg/51 cm) také sportoval. Budoucího sportovce porodila Martina Holubová 4. května v 15.45 hod. ve FN v Plzni.
Darině Žigové a Lukáši Legemzovi z Plzně se 4. května šestnáct minut před pátou hodinou ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Lukášek (3,17 kg/48 cm). Novopečená maminka pochází z Popradu, a proto by chtěla Lukáška učit horolezectví ve Vysokých Tatrách. Martině a Ladislavu Eichlerovým z Vřeskovic se 3. května dvě minuty před půl osmou ráno narodil ve FN v Plzni syn Mareček (4,90 kg/55 cm), kterého se už doma nemohou dočkat jeho dvě sestřičky – třináctiletá Terezka a dvouletá Natálka.
Pavel Sokol z Domažlic byl při porodu syna Štěpánka (3,56 kg/51 cm) velkou oporou manželce Monice. Štěpánek se narodil 5. května v 16.08 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Nellinka Tůmová z Horní Bělé je nejenom prvorozené dítě rodičů Nadi a Luďka, ale také prvním vnoučetem prarodičů Nadi a Jiřího. Pro babičku Miloslavu je Nellinka už třetím vnoučetem. Holčička (3,41 kg/50 cm) se narodila 5. května dvacet minut před patnáctou hodinou ve FN v Plzni.
Hana Bělová z Mířkova dala jméno svému prvorozenému synovi z lásky k manželovi Vaškovi po něm. Vašík (3,35 kg/49 cm) se narodil 2. května jedenadvacet minut před čtrnáctou hodinou ve Stodské nemocnici. Jaromír Kostlivý z Dobřan je štěstím bez sebe, že mu jeho manželka Lucie porodila 6. května pětačtyřicet minut před půlnocí ve Stodské nemocnici už druhého automechanika - Honzíka (4,10 kg/53 cm). Doma se svého brášky a maminky nemůže dočkat tříletý Kubík.
Šárce Šloufové a Janu Binkovi z Vejprnic se 4. 5. v 19.47 hod. narodil ve FN prvorozený syn Šimonek (3,56 kg/51 cm). Kvůli porodu císařským řezem čekal tatínek v předsálí.