Vendula Turková z Holýšova porodila 5. dubna přesně ve 13.00 hod. ve Stodské nemocnici prvorozeného syna Patrika (3,05 kg/50 cm), který je i prvním vnoučetem prarodičů Evy a Václava. Dědeček se už nemůže dočkat, až Patrika bude učit rybařit. Andree a Ivanu Dlouhým ze Stříbra se 5. dubna v 18.10 hod. narodila ve Stodské nemocnici druhorozená dcera Anežka (3,65 kg/52 cm). Osmiletá Andrejka se na sestřičku moc těšila a slíbila mamince, že s ní bude Anežku koupat a sama jí bude vozit v kočárku.
Před dvěma a půl lety, při narození druhorozeného syna Matěje, si Marcela a Michal Podzimkovi ze Sulkova řekli, že potřetí si už přijedou do Mulačovy nemocnice pro holčičku. Slib dodrželi – 8. dubna v 6.25 hod. se jim narodila Barborka (2,90 kg/47 cm). Kromě Matěje se na sestřičku už také moc těší jedenáctiletý Robert. Andree a Jaromírovi Denkovým z Klatov se 9. dubna ve 3.20 hod. narodil v Mulačově nemocnici v Plzni syn Kubík (3,50 kilogramu/51centimetrů). Rodiče jsou šťastní, protože teď mají páreček – doma už totiž čeká tříletá Adélka.
Janě Malé a Romanu Kvardovi ze Zbůchu se 8. dubna v 5.30 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Adélka (3,10 kg/49 cm), která je i prvním vnoučetem Jaroslavy a Jana. Pro babičku Marii a dědečka Ericha je Adélka už vnoučetem třetím. Marie a Petr Černí z Tachova si naplánovali vše tak, aby jejich dvě dcery – dvouletá Eliška a novorozená Nikol – oslavovaly ve stejný den narozeniny. Výsledek je prý uspokojil pouze částečně. Eliška se narodila 9. 2. 2006 a Nikol (3,30 kg/50 cm) 9. 4. 2008 pět minut před šestou hodinou ráno v Mulačově nemocnici.
Richard Slunečko ze Stříbra byl u porodu svého syna Nicolase (3,10 kg/48 cm) a prý mamince Nikole Slunečkové Finové velice pomáhal. Doma se už na brášku, který se narodil 8. dubna v 19.30 hod. v Mulačově nemocnici, moc těší tříletý Samuel. Terezia Kubrická z Blatnice se slzami v očích děkovala manželovi Petrovi za jeho pomoc při porodu syna Davídka (3,25 kg/52 cm), který se narodil 9. dubna ve 12.40 hod. v Mulačově nemocnici. Patnáctiletý bráška Marián se těší, až ho bude učit hrát basketbal.
Kateřina a Kamil Konopíkovi z Postřekova byli velmi překvapeni, když jejich prvorozený syn Kájík (1,70 kg/45 cm) přišel na svět místo plánovaného termínu 11. května už 22. března. Chlapeček se narodil devětatřicet minut po půlnoci ve FN v Plzni. Lukáš Kovářík z Plzně je vášnivým rybářem, a proto počítá s tím, že jeho prvorozený syn Kubíček s ním bude také brzo chodit na ryby. Budoucího rybáře (3,36 kg/52 cm) porodila Ludmila Kováříková 9. dubna v 19.30 hod. ve FN v Plzni.
Simoně a Davidu Hofírkovým z Druztové se 10. dubna čtyřiadvacet minut před jedenadvacátou hodinou narodil ve FN syn Kryštůfek (4,50 kg/53 cm). Doma se na brášku a maminku moc těší tříletá Natálka. Tatínek (házenkář) a dědeček Jaroslav (fotbalista) řeší dilema, který sport si asi Kryštůfek vybere. Čtyřletý Péťa Chasák z Plzně při prvním pochování svého novorozeného brášky Honzíka řekl, že se s ním cítí velmi spokojeně. Honzík (3,38 kg/52 cm) se narodil rodičům Mirce a Petrovi 7. dubna v 6.48 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Sedmiletá Kristýnka Dlouhá z Horní Břízy je štěstím bez sebe, protože se jí splnil velký sen – rodičům Markétě a Martinovi se 8. dubna v 10.23 hod. narodil ve FN v Plzni její bráška Martin (3,13 kg/50 cm). Doma se jich už také nemůže dočkat dvouletá Eliška. Obránce družstva národní házené Sokola Žerovice Radek Skála počítá s tím, že jeho prvorozený syn Martin (3,00 kg/50 cm) posílí jednou útočné řady házenkářů Žerovic. Budoucího házenkáře porodila Martina Skálová 7. dubna v 11.19 hod. ve FN v Plzni.
Tříletá Lea Rosenbergerová z Chotěšova se už nemůže dočkat, až jí maminka půjčí pochovat novorozenou sestřičku Lucinku (3,57 kg/51 cm), která se narodila rodičům Janě a Luďkovi 9. dubna v 1.02 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Průbojný a rychlonohý útočník fotbalistů Záhoří Václav Kovář by rád, aby jeho prvorozený syn Šimon (3,21 kg/49 cm) s ním hrál za fotbalisty Záhoří v krajském přeboru. Fotbalového ostrostřelce porodila Kateřina Kovářová 10. dubna ve 13.55 hod. ve FN v Plzni.
Daně Vališové a Danielovi Koublemu z Plzně se 10. dubna ve 4.05 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Karolínka (3,55 kg/48 cm). Šestnáctiletá Nikolka se už těší, jak se s ní bude předvádět svým kamarádkám, a čtyřletý Patrik chce brzy svézt Karolínku na kole. Lence a Radkovi Brůhovým z Plzně se 10. dubna třiadvacet minut po poledni narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Adámek (4,10 kg/53 cm). Dvaapůlletá Adélka už se ptala maminky, kdy bude moci povozit mimi ve svém kočárku.
Janě a Radkovi Skalovým z Plzně se 8. dubna ve 22.38 hod. narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Terezka (4,01 kg/54 cm). Šestiletá Kačenka přinesla své sestřičce do porodnice FN v Plzni plyšového králíčka a také si jí samozřejmě pochovala. Martině a Janu Bůžkovým z Losiné se 11. dubna v 1.45 hod. narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Barborka (3,05 kg/49 cm). Tatínek byl u porodu a podle novopečené maminky jí psychicky i fyzicky velice pomohl.
Sedmapůlletý Lukášek Skala z Plzně při prvním pohledu na svoji novorozenou sestřičku Veroniku řekl, že se mu moc líbí. Veronika (2,87 kg/46 cm) se narodila rodičům Evě a Petrovi 10. dubna v 9.35 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Jedenáctiletý Jakub Horník – fotbalista Slovanu Plzeň – počítá s tím, že jeho novorozený bráška Marek (2,73 kg/50 cm) brzo posílí mladé fotbalisty jeho klubu. Budoucí fotbalový útočník se narodil rodičům Ireně a Pavlovi 7. dubna v 9.30 hod. ve FN v Plzni.
Aleně Čermákové a Kamilu Petrovskému z Plzně se 8. dubna v 15.30 hod. narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni dcera Verunka (3,30 kg/48 cm). Sedmnáctiletý Lukáš by rád začal co nejdříve učit hrát svou sestřičku na heligonku. Jitce a Milanovi Klášterkovým z Nepomuka se 8. dubna sedmadvacet minut po dvacáté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Janička (3,65 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a mamince prý hodně pomohl psychicky i fyzicky.
Janě Filipové a Janu Trnkovi z Teplé se 15. dubna deset minut před sedmou hodinou ráno narodil v Mulačově nemocnici syn Honzík (4,30 kg/49 cm). Doma se už svého brášky nemůže dočkat sedmiletý Míša. Petr Maťha z Holýšova stihl porod svého prvorozeného syna Štěpánka na poslední chvíli. Chlapečka (3,60 kg/51 cm) porodila Alena Kohoutová 13. dubna patnáct minut před třiadvacátou hodinou v Mulačově nemocnici.
Miroslava Písková z Plzně dala jméno svému prvorozenému synovi po jeho tatínkovi Bohumíru Přikrylovi. Chlapeček (3,50 kg/51 cm) se narodil 9. dubna patnáct minut po patnácté hodině v Mulačově nemocnici. Marcele a Hynkovi Schiffnerovým z Třemošné se 12. dubna pět minut před polednem narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Ondřej (3,15 kg/49 cm). Čtyřletý bráška Hynek prosí rodiče ještě o sestřičku.
Barbora Vachovcová z Chotěšova dala jméno prvorozenému synovi po svém manželovi Romanovi, z lásky k němu, a také proto, že vydržel u ní celý porod. Chlapeček (3,55 kg/52 cm) se narodil 14. dubna jednu hodinu po půlnoci v Mulačově nemocnici. Tříletý Daník Michálek z Přeštic už trénuje jízdu s kočárkem, aby v něm mohl vozit svého novorozeného brášku Tomáška (3,25 kg/49 cm), který se narodil Kristýně a Radkovi 11. dubna v 10.30 hod. v Mulačově nemocnici.
Čtyřletá Terezka Jindrová z Kožlan při první návštěvě svého novorozeného brášky Lukáška ve FN v Plzni řekla, že je to její zlatíčko. Lukášek (2,83 kg/49 cm) se narodil rodičům Romaně a Vladimírovi 11. dubna sedmadvacet minut po půlnoci. „Sandra je vymodlené děťátko, přišla až po osmiletém manželství,“ řekla šťastná maminka Ľuba Surmajová ze Stříbra. Holčička (3,17 kg/51 cm) se narodila 11. 4. ve 13.36 hod. ve FN. Na svoje první vnouče a jeho rodiče Ľubu a Davida se už moc těší prarodiče z východoslovenských obcí Ubli a Uliča.
Radce a Christopheru Leanovým z Toužimi se 11. dubna osmadvacet minut před třiadvacátou hodinou narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Edward David (3,45 kg/51 cm). Doma se svého brášky a maminky už nemůže dočkat jednadvacetiměsíční Christina May. Monika Borníková z Klatov pojmenovala prvorozeného syna po svém manželovi, samozřejmě z lásky k němu. Milan Borník junior (3,42 kilogramu/50 centimetrů) se narodil 12. dubna dvě minuty po jedenadvacáté hodině ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Martině Kovalčíkové a Jánu Rosinkovi z Plzně se 13. dubna v 19.49 hod. narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Mia (3,32 kilogramu/50 centimetrů). Na svou první vnučku a její rodiče se už moc těší prarodiče Alena a Ján z Dolného Kubína. Magdalénka Horová z Plzně (3,39 kg/51 cm) se narodila 11. dubna dvaapadesát minut před půlnocí ve FN v Plzni. Je nejen prvorozenou dcerou rodičů Lenky a Petra, ale také prvním vnoučetem prarodičů z obou stran.
Bývalý fotbalista Viktorie Plzeň Robert Jež jel hned po zápase v Žilině za svojí dcerou Laurou (3,39 kg/51 cm), kterou přivedla na svět jeho manželka Dáša 13. 4. v 16.15 hod. ve FN v Plzni. Doma se sestřičky a maminky nemůže dočkat čtyřletá Erika. Kateřině a Dominiku Mačasovým z Nezvěstic se 12. dubna jedenáct minut po sedmé hodině ráno narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni druhorozený syn Jonáš (3,85 kilogramu/52 centimetrů). Doma se už svého brášky a maminky nemůže dočkat sedmiletý Mikuláš.
Když Eva Říhová ze Žlutic řekla před svou čtyřletou dcerou Karolínkou, že jí praskla plodová voda, ta už věděla, že bude mít sestřičku Kačenku Sama pro ni vybrala jméno. Kačenka (3,48 kg/50 cm) se narodila 15. dubna devatenáct minut před pátou hodinou ranní ve FN v Plzni.