Terezka Eberlová z Blatnice už nemohla vydržet v maminčině bříšku, a proto přišla na svět už v šestatřicátém týdnu. Holčička (2,20 kg/45 cm) se narodila rodičům Jiřině a Pavlovi 3. dubna v půl páté ráno ve Stodské nemocnici. Doma se už nemůže dočkat maminky a sestřičky tříletý David. Sylvii a Ladislavu Komjatiovým z Holýšova se 31. března v 7.45 hod. narodil ve Stodské nemocnici prvorozený syn Adámek (2,80 kg/47 cm). Na svého prvního vnuka se už moc těší prarodiče Alžběta a Ladislav z východoslovenských Košic. Pro babičku Magdu je Adámek už třetím vnoučetem.
Žanetě Ondíčové a Dušanu Bílému ze Stoda se 1. dubna v 6.50 hod. narodil ve Stodské nemocnici syn Nicolas (2,90 kg/50 cm). Doma se už brášky nemohou dočkat tříletá Natálka a šestiletá Dianka. Zvláště Dianka se moc těší, že bude Nicolase koupat, přebalovat a vozit v kočárku. Petře Bendíkové a Janu Šivákovi ze Staňkova se 31. března v 19.00 hod. narodil ve Stodské nemocnici syn Mário (2,35 kilogramu/40 centimetrů). Doma se už nemohou dočkat maminky a nového bratra dvouletý Leon a také Honzík, který prý bude určitě vozit svého nejmenšího brášku v kočárku, ačkoli mu je teprve šest let.
Bývalý fotbalista Chotíkova Radek Rauner se už teď nemůže dočkat, až bude fandit a chodit na fotbal i se svou dcerou Verunkou (3,30 kilogramu/50 centimetrů), kterou přivedla na svět jeho partnerka Marie Palečková 2. dubna patnáct minut po deváté hodině večer v Mulačově nemocnici v Plzni. Manželům Radce a Romanovi Jandečkovým z Neuraz se 31. března patnáct minut po devatenácté hodině narodila v Mulačově nemocnici dcera Kristýnka (3,80 kilogramu/52 centimetrů). Tatínek po porodu sdílel s maminkou velkou radost a dojetí z narození dcery Kristýny.
Ireně Godlové a Františku Jakubinskému z Kralovic se 3. dubna pět minut před desátou hodinou dopoledne narodil syn František (2,24 kilogramu/47 centimetrů). Novopečený tatínek chtěl být u porodu, ale než stačil přijet do Mulačovy nemocnice, tak už byl syn na světě. Jaroslavě Tremlové a Karlu Svobodovi z Plzně se 1. dubna přesně v devět hodin dopoledne narodil v Mulačově nemocnici syn Martin (3,25 kilogramu/51 centimetrů). Doma se už na dalšího kluka do party i na maminku moc těší dvouletý Kájík a tříletý Daník.
Manželům Martině a Václavu Vavřichovým z Plzně se 3. dubna šest minut po osmnácté hodině narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Anička (3,78 kilogramu/51 centimetrů). Oba rodiče měli z Aničky velkou radost a zároveň byli příjemně překvapeni, jakou má dcera Anna spoustu vlasů. Čtyřletá Stella Tolarová ze Spáleného Poříčí přijela na návštěvu k bráškovi Štěpánovi, a nechtěla se od něho hnout ani ho někomu půjčit. „Když neumí mluvit, tak ať aspoň brečí,“ říká Stella. Chlapeček (3,94 kg/52 cm) se narodil rodičům Monice a Markovi 3. dubna v 5.51 hod. ve FN v Plzni.
Evě Škrábkové a Janu Marešovi z Plzně se 1. dubna v 1.37 hod. narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozený syn Kubík (3,44 kg/51 cm), který je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Marešových. Dědeček a babička Škrábkovi mají v Kubíkovi už čtvrté vnouče. Veronice Procházkové a Ivanu Křížkovi z Holýšova se 2. 4. narodila ve FN dvojčátka – Verunka (vlevo) a Sebastianek. První přišel na svět v 17.21 hod. chlapec (2,70 kg/47 cm). Holčička (2,58 kg/49 cm) je o jednu minutu mladší. Rodiče jsou moc šťastní, že mají páreček.
Sedmiletý Marco Cvrček z Plzně hraje tenis, a proto doufá, že bude co nejdříve učit zacházet s tenisovou raketou i svého novorozeného brášku Maria. Chlapeček (3,59 kilogramu/52 centimetrů) se narodil rodičům Věře a Petrovi 1. dubna třicet pět minut po šestnácté hodině ve Fakultní nemocnici v Plzni. Miroslav Tišer z Plzně byl přítomen příchodu na svět prvorozené dcery Denisky a při prvním pohledu na svou holčičku se neubránil slzám štěstí. Dceru Denisu (3,80 kilogramu/51 centimetrů) porodila Monika Kokyová 2. dubna v pět minut před jedenáctou hodinou dopolední ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Jana a Jan Strnadovi z Plzně mají rádi divadlo, a proto by si moc přáli, aby jejich prvorozený syn Lukášek našel zalíbení nejen v divadle, ale i v ostatních oborech umění. Chlapeček (3,94 kilogramu/53 centimetrů) se narodil 31. března v 11.00 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Alici Kateřině Visolajské a Josefu Vavřičkovi z Plzně se 3. dubna šest minut před čtrnáctou hodinou narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Kačenka (3,70 kg/54 cm). Oba rodiče jsou všestrannými sportovci, a proto by byli rádi, aby s nimi Kačenka začala brzy sportovat.
Martině Walterové a Pavlu Taufarovi z Holýšova se 3. dubna jednu minutu před třiadvacátou hodinou narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Pavlík (3,85 kg/52 cm). Devatenáctiletý Mirek je fotbalista tělem i duší, a proto se už těší, až bude jednou učit brášku také kopat do míče. Fotbalisté - třináctiletý Tomášek a šestnáctiletý Jiřík Horovi z Lomu u Tachova - se už nemohou dočkat, až jim bude chodit fandit právě novorozená sestřička Adélka (3,02 kg/49 cm), která se narodila rodičům Martině a Jiřímu 2. dubna ve 20.30 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Olga Petrášková ze Žílova se synem Filípkem udělali velkou radost nejen novopečenému tatínkovi Martinovi, který ho chce brzy naučit hrát na kytaru, ale také tetě Sylvě, která v den jeho narození slavila devětadvacetiny. Filípek (3,67 kg/50 cm) se narodil 1. dubna v 15.15 hod. ve FN v Plzni. Jitce Kopčové a Václavu Soukupovi z Plzně se 1. dubna osmnáct minut po dvaadvacáté hodině narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Filípek (2,67 kilogramu/48 centimetrů). Sedmiletá Sabinka při prvním setkání s bráškou řekla, že Filípek je moc krásný chlapeček.
Luboš Kasl z Nebílovského Borku je vášnivý rybář, a proto by si moc přál, aby jeho prvorozená dcera holdovala stejnému koníčku. Dceru Verunku (3,10 kilogramu/50 centimetrů) mu porodila 1. dubna v 8.28 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni jeho manželka Monika. Vladimíra Klupsová a Marek Rejthar z Plzně očekávali, že se jim narodí prvorozený syn. Nyní, když se jim 27. března patnáct minut po třinácté hodině narodila ve Stodské nemocnici Kristýnka (2,00 kg/48 cm) jsou rádi, že bude chůvičkou, protože prý bude mít určitě brzy brášku.
Jiřině Hebrové a Otakaru Ottovi z Losiné se 27. března ve 2.12 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Sárinka (2,07 kg/42 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Zdeňky a Bohumila. Pro babičku Jaroslavu je Sárinka už druhým vnoučetem, ale první vnučkou. Dvanáctiletá Kačka Peroutková ze Šťáhlav druhý den doma sestřičku vykoupala. Sedmnáctiletý Michal by rád, kdyby nejmladší sestřička byla hasičkou jako všichni v rodině a tatínek už Martince zahrál na harmonice Princeznu ze mlejna. Martinka (2,92 kg/49 cm) se narodila mamince Jaroslavě 27. 3. v 8.23 hod. ve FN v Plzni.
I když je v rodině Kotorových ze Spáleného Poříčí hodně Václavů, novopečený tatínek (Václav) rozhodl, že dcera se bude jmenovat Anetka. Maminka (Václava) neměla námitky. Anetka (3,50 kg/50 cm) se narodila 5. dubna v 17.20 hod. v Mulačově nemocnici. Je prvním vnoučetem prarodičů Aleny, Václavy, Bohuslava a Václava. Manželům Anně a Jindřichu Benešovým z Plzně se 5. dubna v 9.30 hod. narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Michael (4,00 kilogramu/52 centimetrů), který je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Jarmily a Vlastimila. Pro babičku Drahušku je Míša sice druhým vnoučetem, ale prvním vnukem.
Šestiletá Nikolka Hrabáková z Vochova hned při první návštěvě pochovala svého novorozeného bratříčka Matyáška a prohlásila, že pro něho udělá cokoliv. Chlapeček (3,65 kg/52 cm) se narodil rodičům Veronice a Pavlovi 6. dubna přesně ve 24.00 hod. v Mulačově nemocnici. Lence a Martinovi Pokorným z Plzně se 5. dubna pět minut po sedmé hodině večer narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Jindřich (3,15 kilogramu/51 centimetrů). Ze svého brášky má velkou radost tříletý Vojtíšek, protože (jako) od něho dostal plnou bednu modelíny.
Tříletá Julinka Vighová z Merklína navštívila svého brášku Honzíčka už v den jeho porodu, pochovala si ho a se slzičkami v očích se s ním i maminkou loučila. Honzík (3,56 kg/52 cm) se narodil rodičům Marcele a Janu 7. dubna v 6.36 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Sedmadvacetiměsíční Maruška Uzlová z Dobřan vymyslela pro svoji novorozenou sestřičku jméno – Lucinka. Už při první návštěvě si chtěla Lucinku (3,20 kilogramu/48 centimetrů) i maminku odvézt domů. Holčička Lucie se narodila rodičům Lucii a Jiřímu 6. dubna v 16.45 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Lucie a Martin Holubcovi ze Starého Plzence měli v plánu, že jejich obě děti – dvouletý Tomášek a novorozená Kačenka – budou slavit narozeniny společně. Kačenka (3,33 kg/50 cm) jim to však překazila, protože se narodila ve FN v Plzni o tři dny dříve. Tomášek se narodil 10. 4. 2006 a Kačenka 7. 4. 2008 jedenáct minut po půlnoci. Sedmiletý Lukášek Vopátek z Plzně si moc přál sestřičku, pro kterou také vymyslel jméno – Adélka. Jeho přání se vyplnilo, a proto je nyní moc šťastný. Adélka (3,50 kg/50 cm) se narodila rodičům Lucii a Tomáši 5. dubna v 10.06 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Katarině Gašparičové a Adriánu Daničiarovi z Přeštic se 5. dubna dvě minuty před patnáctou hodinou narodil ve FN v Plzni syn Patrik (3,34 kg/50 cm). Doma se už svého brášky nemohou dočkat devítiletá Petra a dvanáctiletá Katarina. Na Patrika se už také těší prarodiče Jolana a Vincenc z východoslovenských Košic. Veronika a Libor Poláčkovi z Mýta nechtěli předem vědět pohlaví svého prvního potomka. O to víc byli šťastnější, když se jim 7. dubna ve 22.34 hod. narodila ve FN dcera Michaela (2,87 kg/46 cm). Navíc prý novopečený tatínek zažil při porodu moc krásný okamžik.
Petr Kandrik z Blovic využil možnosti být přítomen u porodu své prvorozené dcery Kristýnky a prý toho vůbec nelituje. Holčičku (3,25 kilogramu/49 centimetrů) porodila Věra Tomková 6. dubna dvacet pět minut po jedenácté hodině dopoledne ve Fakultní nemocnici v Plzni. Čtyřletá Barborka Trojáčková z Přeštic a její tatínek Vladimír jsou štěstím bez sebe. Barborka protože má sestřičku Simonku a dvojnásobný tatínek se raduje, že má teď doma babinec. Simonku (3,00 kg/49 cm) porodila Monika Trojáčková 4. dubna v 8.48 hod. ve FN v Plzni.
Kateřině Vyskočilové a Bohumilu Marešovi z Plzně se 7. 4. ve 4.38 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Tomášek (3,95 kg/53 cm). Šťastný tatínek by si moc přál, aby po něm syn zdědil sportovní srdce. Navíc se při porodu přesvědčil, že ženy jsou opravdu silnějším pohlavím. Lence Vokurkové a Martinu Abrahámovi z Dolní Lukavice se 7. dubna v 17.02 hod. narodila ve FN prvorozená dcera Karolínka (2,64 kg/46 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Marie a Luboše. Pro babičku Věru a dědečka Milana je Karolínka už třetím vnoučetem. Tatínek by rád brzo svezl svoji dceru na motorce.
Petře Maláskové a Václavu Forejtovi z Rybnice se 6. dubna dvacet dva minut po sedmé hodině ranní narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Elen (4,19 kilogramu/51 centimetrů). Novopečený tatínek byl u porodu a měl prý ze svých děvčat velkou radost. Petr Kucharčuk ze Studánky chtěl být u porodu své prvorozené dcery, ale než dorazil, Kristýnku už chovala novopečená babička Bohumila, která ho prý úspěšně zastoupila. Holčičku (3,30 kg/51 cm) porodila Veronika Holá 7. dubna čtyřicet minut před půlnocí ve FN v Plzni.