Ireně Jurášové a Janu Madajovi z Holýšova se 24. března dvanáct minut po osmé hodině ráno narodila ve Stodské nemocnici dcera Adélka (3,05 kilogramu/50 centimetrů). Doma se už nemůže dočkat dvanáctiletá Kristýnka, až bude mamince pomáhat sestřičku koupat, přebalovat a vozit v kočárku. Pavlíně a Romanovi Kočovým ze Stoda se 22. března v 9.39 hod. narodil ve Stodské nemocnici prvorozený syn Matýsek (3,45 kg/50 cm). Novopečený tatínek využil možnosti být u porodu. Měl ze syna velkou radost a podle maminky jí hodně psychicky pomohl.
Šestiletý Lukášek Zivčák z Hoštky měl připravené jméno pro budoucího sourozence ještě před jeho narozením. Při první návštěvě Lukášek prohlásil, že Honzík (3,20 kg/51 cm), který se narodil rodičům Aleně a Josefu 25. března v 5.30 hod. ve Stodské nemocnici, je moc hezké miminko. Holčička měla být Zdeňka. Zdeňce Svítilové a Petru Nemčíkovi ze Staňkova se 27. března dvacet minut po půlnoci narodil ve Stodské nemocnici syn Péťa (3,50 kilogramu/52 centimetrů). Doma se už maminky a svého brášky nemůže dočkat pětiletý Lukášek.
Růženě a Pavlu Hodinovým z Polanky se 25. března pětatřicet minut před polednem narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Kristýnka (2,70 kg/49 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a podle maminky jí byl hodně nápomocný. Kateřině Vojvodíkové a Markovi Suchému z Plané u Mariánských Lázní se 25. března přesně v 10.00 hod. narodil v Mulačově nemocnici v Plzni prvorozený syn, kterého čerstvá maminka z lásky k jeho tatínkovi pojmenovala po něm – Marek. Chlapeček při porodu vážil 3,20 kilogramu a měřil 50 centimetrů.
Daně a Václavu Reitspiesovým z Přeštic se 26. března šestnáct minut po osmé hodině ráno narodil v Mulačově nemocnici druhorozený syn Tomášek (4,00 kg/52 cm). Tříletý Vašík při návštěvě brášky mamince slíbil, že bude Tomáška sám koupat. Kateřině Švehlové a Romanu Matouškovi z Plzně se 25. března v 6.42 hod. narodil ve FN prvorozený syn Ondrášek (3,60 kg/51 cm). Tatínek by rád svého syna vedl k myslivosti a lásce k přírodě. Maminka chce Ondřeje zasvětit do tajů výpočetní techniky.
Fotbalista Radim Tauš má představu, že by mohl se svým prvorozeným synem Nicolasem vybojovat pro fotbalové mužstvo Křimic divizi. Budoucího fotbalistu (2,98 kg/49 cm) porodila Veronika Taušová 25. března v 15.57 hod. ve FN v Plzni. Fotbalista ze Starého Plzence Radek Ranc se těší na to, až jeho novorozená dcera Deniska bude fandit jemu a nyní tříletému bráškovi Lukáši, když budou střílet góly za divizní mužstvo Plzence. Denisku (3,77 kg/52 cm) porodila Andrea Rancová 25. 3. pět minut před patnáctou hodinou ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Andree Ježkové a Petru Samešovi z Plzně se 25. března v 8.18 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Nellinka (2,94 kg/48 cm). Novopečené babičky Dáša a Jana se už nemohou dočkat, až jim Nellinka bude pomáhat na zahrádce. Naopak tatínek se bude snažit, aby jeho dcera byla stejně všestrannou sportovkyní, jako je on. Lence Motysové a Jozefu Mesiarikovi z Útušic se 27. března sedm minut před jedenadvacátou hodinou narodila ve FN v Plzni dcera Lucinka (3,62 kg/52 cm). Dvanáctiletá Kristýna je přesvědčená, že pro svoji sestřičku bude dobrou chůvou.
I když Honzíkovi Vaňkovi z Plzně jsou teprve dva roky, už věděl, že jeho sestřička Terezka je v maminčině bříšku. Holčička (3,26 kg/49 cm) se narodila rodičům Blance a Romanovi 27. března osmadvacet minut před pátou hodinou ranní ve FN v Plzni. Ivetě a Milanovi Letovým z Potvorova se 27. března ve 12.38 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Zuzanka (2,58 kg/48 cm). Čtrnáctiletý Patrik a šestiletý Jakub jsou moc šťastní, že mají konečně sestřičku. Jakub se navíc nemůže dočkat, až se bude se Zuzankou v kočárku chlubit svým kamarádům.
Bývalý fotbalista Petr Harvilla ze Stříbra, který v současné době cvičí bojové sporty bujinkan, udělá prý vše pro to, aby jeho prvorozený syn Péťa šel v jeho šlépějích. Péťu (3,36 kg/51 cm) porodila Lucie Harvillová 25. března devětadvacet minut před dvaadvacátou hodinou ve FN v Plzni. Tříapůlletý Ríša Hýbner z Plzně při první návštěvě své novorozené sestřičky Barborky dal k potěšení obou rodičů najevo, že se mu sestřička ohromně líbí. Barborka (3,29 kilogramu/50 centimetrů) se narodila Anně a Milanovi 26. března v 11.43 hod. ve FN v Plzni.
Ladě Kočandrlové a Jiřímu Šaškovi z Plzně–Křimic se 27. března dvaadvacet minut po třinácté hodině narodil ve FN v Plzni syn Šimonek (3,76 kg/53 cm). Osmapůlletá sestřička Baruška se už moc těší, jak bude mamince pomáhat Šimonka přebalovat, koupat a vozit v kočárku. Lence a Danielovi Knoblochovým z Plzně se 25. března tři minuty po páté hodině ranní narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Kristýnka (2,60 kg/45 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a měl velkou radost z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá.
Pradědeček Josef Horník ze Struhař je štěstím bez sebe, protože Michaela a Bohuslav Slavíčkovi dali jméno svému prvorozenému synovi po něm. Pepíček (3,10 kilogramu/51 centimetrů) se narodil 26. března v 8.45 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. Sedmiletý Martin Braun z Hadačky má ze svého novorozeného brášky Šimonka velkou radost. Na první návštěvu do Fakultní nemocnice v Plzni mu přinesl plyšového medvídka. Šimonek se narodil rodičům Kamile a Miroslavu 26. března přesně ve třináct hodin.
Lukáš Vávra z Plzně byl u porodu své prvorozené dcery Nelinky a měl velkou radost nejen z dcery, ale také z toho, že vše dobře dopadlo. Holčičku (2,85 kilogramu/49 centimetrů) porodila Lucie Vávrová 31. března třicet minut po šestnácté hodině v Mulačově nemocnici. Na Jindru Urbaníka z Plzně a jeho maminku Kateřinu se už doma velmi těší nejen jeho sedmiletá sestřička Anička a tatínek Jindřich, ale také prababička Maruška a babička Helenka. Chlapeček (3,35 kilogramu/50 centimetrů) se narodil 28. března třicet pět minut po poledni v Mulačově nemocnici.
Martině a Vojtěchu Prchalovým z Nýřan se 28. března v 19.05 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Vojtíšek (2,75 kg/47 cm). Doma se na brášku už moc těší jedenáctiletý David a tříletá Adélka, která řekla mamince, že bude Vojtíška sama koupat. Miloslav Braum z Plzně nenašel odvahu být u porodu prvorozené dcery Natálky, ale slíbil mamince Zuzce Pellanové, že u narození sourozence Natálky už určitě bude. Holčička (2,75 kg/47 cm) se narodila 29. 3. ve 14.34 hod. v Mulačově nemocnici.
Čtyřletý Patrik Malata z Tachova se už moc těší, až bude vozit ve velkém kočárku dvě sestřičky – Nikolku (vlevo) a Danielku – najednou. Dvojčátka se narodila rodičům Michaele Zahradníkové a Michalovi Malatovi 27. března v Mulačově nemocnici. První spatřila světlo světa v 16.40 hod. Nikolka (2,30 kg/46 cm). Danielka (2,25 kg/45 cm) je o tři minuty mladší. Lence a Janu Šmidingrovým z Kotovic se 29. března v 11.08 hod. narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Eliška (3,03 kg/50 cm). Dvouletá Natálka se na sestřičku už moc těší. Dvojnásobný tatínek je přesvědčen, že tři děvčata o něho budou vzorně pečovat.
Veronice Nerudové a Pavlu Rathovi z Radčic se 29. března třicet minut po osmnácté hodině narodila ve Fakultní nemocnici dcera Markétka (3,36 kilogramu/50 centimetrů), na kterou se už moc těší její jedenáctiletá sestřička Pavlínka. Pětiletý Matýsek Deja z Třemošné už před porodem své sestřičky Lucinky prohlásil, že jí bude mít určitě raději než maminku a tatínka. Holčička (3,89 kg/52 cm) se narodila rodičům Martině a Richardovi 30. března v 8.24 hod. ve FN v Plzni.
Alan Kaiser z Plzně už má připravené rybářské pruty nejen pro své dva kluky – dvojčátka Samuela (vpravo) a Kristiána – ale také pro jejich jedenapůlletou sestřičku Sabrinku. Dvojčátka se narodila Sandře Petrekové 27. 3. ve FN v Plzni. První přišel na svět Kristián (2,66 kg/47 cm) ve 13.11 hod. Samuel (2,34 kg/47 cm) je o šest minut mladší. Tereze Janečkové a Milanu Černému z Plzně se 30. března v 15.20 hod. narodil ve FN v Plzni syn Jonášek (3,74 kg/51 cm). Téměř dvouletá Adrianka dala při první návštěvě nepatrně najevo obavy, že rodiče už budou mít rádi i někoho jiného než jenom ji.
Čtyřletá Terezka Boskovicová z Manětína se podívala na první fotografii novorozeného brášky Martina a řekla dědečkovi: „Dědo, podívej, Martin má už jeden zub.“ Chlapeček (3,87 kg/51 cm) se narodil Kláře a Radkovi 30. března ve 13.08 hod. ve FN v Plzni. První slova novopečeného tatínka Davida Elichara z Plzně bezprostředně po porodu dcery Karolínky zněla: ta je moc krásná. Holčičku (3,07 kg/49 cm) porodila Martina Pátková 30. března v 17.39 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Tomáš Kůs ze Šťáhlavic byl u porodu svého prvorozeného syna Štěpánka a podle manželky Lucie byl přímo úžasný. Chlapeček (2,86 kg/47 cm) se narodil 31. března sedmačtyřicet minut po poledni ve Fakultní nemocnici v Plzni. Miroslav Šimek ze Stříbra byl u porodu své prvorozené dcery Anežky a vůbec se nestyděl za slzičky dojetí. Anežku (4,04 kg/50 cm) porodila jeho manželka Eva 26. března sedmnáct minut před patnáctou hodinou ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Michal Šúša z Přeštic tak spěchal na svět, že přivolaná sanitka sice dorazila k jeho rodičům Pavle Kostkubové a Kamilu Šúšovi včas, ale lékař – internista Jaroslav Brunát musel pomoci při jeho porodu doma. Míša se narodil 24. března ve 14.00 hod. Vladěnka Černá z Klatov se narodila Zdeňce a Vladimírovi 27. 2. v 18.10 hod. ve FN. Je třetím vnoučetem babičky Růži, avšak první vnučkou; brzy bude prohánět bratrance Vládíka a Míšu. Tatínek byl překvapený z drdůlku Vladěnčiných černých vlasů.