VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme se na svět

PLZEŇ - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník

3.3.2008 1
SDÍLEJ:

Foto:

Třiapůlletý Petřík Kameš z Heřmanovy Hutě položil při návštěvě své novorozené sestřičky Sárinky ve Stodské nemocnici mamince otázku: Maminko, až pojedeš z nemocnice domů, vezmeš s sebou také miminko? Sárinka (2,60 kg/47 cm) se narodila rodičům Eleně a Petrovi 18. února v pravé poledne. Sedmiletý Martínek Přerosta z Přeštic už připravil s tatínkem postýlku pro svou novorozenou sestřičku Emičku a teď se už nemůže dočkat, až ji poveze v kočárku ukázat svým kamarádům. Emička (2,95 kg/49 cm) se narodila rodičům Květoslavě a Radkovi 19. února v 7.46 hod. ve Stodské nemocnici.
Daně Matějkové a Zdeňku Lamplotovi ze Zbůchu se 24. února osmadvacet minut po dvacáté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Petruška (3,75 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Aleny a Lubomíra. Pro babičky Janu a Věru je Petruška už druhým vnoučetem. Gabriele Hyrmanové a Michalu Haluškovi ze Stoda se 19. února ve 22.00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Dominika (2,95 kg/49 cm). Novopečený tatínek byl u porodu, a podle maminky byl prý v takovém šoku, že se nezmohl ani na jedno slovo.
Tříletá Andrejka Říhová z Plzně chodila dlouho před narozením svého bratříčka Jakoubka k maminčinu bříšku a dávala mu pusinky. Chlapeček (3,40 kg/51 cm) se narodil rodičům Gabriele a Michalovi 19. února pět minut po poledni v Mulačově nemocnici. Ve čtvrtek 21. února ráno před osmou hodinou odvedl Miroslav Staněk z Nepomuka pětapůlletou Kristýnku do školky, a když se vrátil, hned u dveří mu sdělila jeho družka Terezia Bauerová, aby zavolal sanitku, že porodila, za asistence čtyřnásobné babičky Aničky, dceru Terezku (3 kg/48 cm). V osm hodin byla Terezka na světě a už v devět byly obě s maminkou v Mulačově nemocnici.
Libuši Chadrabové a Petru Hladíkovi z Nezvěstic se 18. února v deset hodin dopoledne narodil v Mulačově nemocnici syn Jiřík (3,80 kg/53 cm). Doma se už bratříčka a maminky nemohou dočkat čtyřletý Honzík a pětiletá Libuška. Lence a Ondřejovi Hegedüsovým z Kralovic se 21. února půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici dcera Evelina (3 kg/50 cm). Doma se už Evelinky a maminky nemohou dočkat osmiletý Ondřej a čtyřletá Mája.
Jedenapůlletý Honzík Mlynárčik z Plzně při první návštěvě hezky pohladil svou novorozenou sestřičku Emily a dal jí také pusinku. Emily (3,55 kg/52 cm) se narodila rodičům Dagmar a Jánu 18. února ve 22.10 hod. v Mulačově nemocnici. Ladě Sedrovičové a Štefanu Makovínymu z Kaznějova se 21. února v 10.45 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Nikolka (4,20 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem babičky Marie z Karlových Varů a Anny z Nového Boru.
Renatě a Janu Militkým z Plzně se 20. února v 16.14 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Richard (3,64 kg/50 cm). Novopečený tatínek je kytarista, a proto by byl rád, kdyby Ríša zpíval v jeho kapele. Maminka říká, že syn už nyní dává dostatečně najevo, že chce být zpěvákem. Leoně Mikulíkové a Františku Liškovi z Plzně se 19. února v 7.23 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Štěpán (3,37 kg/51 cm). Oba rodiče jsou umělci (maminka je výtvarnice, tatínek je hudebník), a proto by byli rádi, kdyby šel Štěpán také uměleckou cestou.
Veronika a Ondřej Senftovi z Plzně jsou aktivní cykloturisté, a proto by byli rádi, kdyby mohli co nejdříve vzít na kolo i svou prvorozenou dceru Annu Marii. Holčička (2,40 kg/44 cm) se narodila 19. února v 10.06 hod. ve FN v Plzni. Tříletá Kačenka Čechurová z Chrástu přinesla do porodnice FN v Plzni pěknou kytičku své mamince i novorozenému bráškovi Vojtíškovi. Chlapeček (3,42 kg/47 cm) se narodil rodičům Jitce a Vítězslavovi 21. února osm minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni.
Čtyřletá Adélka Šestáková z Kozolup už dlouho před porodem své sestřičky Julinky hladila maminku po bříšku a prosila jí, aby se už narodila, že už ji chce vozit v kočárku. Holčička (3,52 kg/50 cm) se narodila rodičům Andree a Martinovi 20. února v 10.35 hod. ve FN v Plzni. Daniel Aichinger ze Sedlce se dlouho rozmýšlel, zda má jít k porodu svého prvorozeného syna Dominika. Kladného rozhodnutí prý vůbec nelituje. Chlapečka (3,76 kg/50 cm) porodila Jana Aichingerová 21. února v 16.54 hod. ve FN v Plzni.
Věře a Miroslavu Červenkovým z Plzně se 19. února přesně ve dvaadvacet hodin narodila ve FN v Plzni dcera Eliška (3,14 kg/49 cm). Doma se své sestřičky a maminky nemůže dočkat dvaapůlletý Pepíček. Tereze Ulčové a Josefu Slavotínkovi z Plzně se 21. února jednu a půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Kristýnka (3,20 kg/51 cm), které se už doma nemohou kromě babičky a dědečka dočkat také tři pejskové, kočička, králíček a morče.
Jiřině a Tomáši Herlíkovým z Plzně se 22. února dvacet minut před šestou hodinou ráno narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Lukášek (3,70 kg/52 cm). Novopečený tatínek je anesteziolog, a proto při porodu svým kolegům asistoval – podal manželce narkózu. Pětiletá Maruška Poslední z Horního Kamene na první návštěvu přinesla své novorozené sestřičce Adélce (3,40 kg/51 cm) plyšáčka a už se nemůže dočkat, až maminka s Adélkou budou doma. Holčička se narodila rodičům Monice a Petrovi 25. února dvacet minut před desátou hodinou dopoledne v Mulačově nemocnici.
Čtyřiapůlletá Deniska Horová z Přeštic se už nemůže dočkat, až jí maminka domů přiveze novorozeného brášku Pepíčka. Stále ho prý bude vozit v kočárku. Chlapeček (3,40 kg/50 cm) se narodil rodičům Václavě a Josefovi 25. února třicet minut po devatenácté hodině v Mulačově nemocnici. Monice a Radkovi Beštovým z Příchovic se 21. února ve 23.30 hod. narodila v Mulačově nemocnici dcera Alexandra (3,15 kg/50 cm). Dvojnásobný tatínek i dědeček Karel jsou bývalými reprezentanty příchovické národní házené, a proto by byli rádi, kdyby dvouletý Robík i Sašenka také hráli házenou.
Magdaléně a Jaroslavu Topinkovým ze Kbelan se 22. února třicet minut po šestnácté hodině narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Vlastík (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek a dědeček Jaroslav jsou myslivci, a proto chtějí už od malinka vést Vlastíka k myslivosti a lásce k přírodě. Natálka Vovsová z Plzně je nejen první dcerou rodičů Milady a Libora, ale také první vnučkou prarodičů Evy a Vlastimila. Pro babičku Věru a dědečka Jaroslava je Natálka (2,47 kg/47 cm), která se narodila 22. února ve 2.44 hod. ve FN v Plzni, už druhou vnučkou.
Třiapůlletý Jaroušek Kudra ze Šťáhlav pomáhal tatínkovi připravovat postýlku pro novorozenou sestřičku Kačenku a také jí namaloval pěkný obrázek. Kačenka (3,53 kg/49 cm) se narodila rodičům Janě a Jaroslavu 21. února jednu minutu po osmé hodině ráno ve FN v Plzni. Hana a Roman Jedličkovi z Nepomuka se domluvili dopředu, že jejich prvorozený syn se bude jmenovat po tatínkovi. Románek (3,30 kg/50 cm) se narodil 22. února jednu minutu po jedenácté hodině dopoledne ve FN v Plzni.
Pro Petrušku Kaštánkovou z Plzně bylo narození její sestřičky Simonky pěkným dárečkem k druhým narozeninám (27. 2. 2006). Simonka (3,45 kg/50 cm) se narodila rodičům Petře a Jiřímu 26. února sedmapadesát minut po půlnoci ve FN v Plzni. Věře Burianové a Tomáši Kovářovi ze Srb se 21. února padesát minut před polednem narodil ve FN v Plzni druhorozený syn Adámek (4,34 kg/52 cm). Pětiletý Martínek přesvědčoval rodiče, aby bráškovi dali jméno Lukáš, ale neuspěl.
Radomil Krásný z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Kubíčka (2,59 kg/47 cm) a za slzičky dojetí se prý vůbec nestyděl. Syna mu porodila jeho manželka Markéta 24. února pět minut po patnácté hodině ve FN v Plzni. Evě Ščukové a Dušanu Čipčalovi z Nýřan se 25. února devět minut před sedmnáctou hodinou narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Laura (3,37 kg/50 cm). Novopečená maminka by byla ráda, kdyby Laura uměla zpívat a tančit jako ona.

3.3.2008
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 22 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladník - expedient. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme pracovníka na pozici - Skladník- expedient, Náplň práce:, • Kompletace zboží z různých skladů, • Balení zboží na palety, • Nakládka zboží do aut podle rozvozních plánů, , Požadujeme:, • trestní bezúhonnost, • SŠ vzdělání (min. vyučení), • ochota pracovat v třísměnném provozu, , Nabízíme:, • pracovní smlouvu na HPP, • příspěvky na stravu , • měsíční výkonnostní odměny, • zaměstnanecké slevy na zboží, • práce v zavedené, stabilní firmě, • mzdové ohodnocení 22 000- 27 000 Kč, • měsíční příplatek za 100% docházku, , Nástup možný ihned., Profesní životopisy zasílejte na e-mail: jiri.adamec@matgroup.cz. Pracoviště: M.a.t. group, s.r.o., Na Roudné, č.p. 324, 301 00 Plzeň 1. Informace: Jiří Adamec, .

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební truhlář 26 000 Kč

Tesaři a stavební truhláři truhlář/tesař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 36000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Kokořov č.p. 24, - možnost zajištění ubytování v místě výkonu práce, - výroba a montáž dřevostaveb, tesař, truhlář , Zaměstnanecké výhody, - 13. plat , - benefity, - zajištěné stravování. Pracoviště: Palis plzeň, s.r.o., 330 11 Třemošná. Informace: Jaromír Eisman, +420 602 265 548.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 35 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů diagnostik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 42000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zasílejte životopis na e-mail: LD@dolak.cz, Pracovní činnost: Vaší pracovní náplní bude především diagnostika poruch. Vhodné také pro absolventy adekvátní školy s diagnostickou průpravou. Praxe v oboru je samozřejmě výhodou, Požadujeme: V naší rodinné firmě požadujeme spolehlivost na jedince i celý tým, pracovní nasazení a cit pro zodpovědnost ke své práci. Důležitý je samozřejmě i řidičský průkaz sk. B a ochotu učit se novým věcem a pracovním postupům, jelikož se stále posouváme vpřed., Nabízíme: Za dobře odvedenou práci na pozici automechanika nabízíme férové finanční ohodnocení (26.000,- - 37.500,- po absolvování školení a dosažení certifikátů), práci v mladém a dynamickém kolektivu a také spolehlivé zázemí nadnárodní společnosti TOYOTA včetně všech potřebných školení., Zaměstnanecké výhody: stravenky (100Kč) hrazené zaměstnavatelem. Pracoviště: Dolák s.r.o., plzeň [191], Podnikatelská, č.p. 1237, 301 00 Plzeň 1. Informace: Luboš Dolák, +420 721 637 040.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jedná se o krátkodobé zaměstnání., Kontakt: , osobně: Tylova 38 (po - pá 9:00 - 14:00), email: info@atlantaworld.cz. Pracoviště: Podnikatelská 25, plzeň, Podnikatelská, č.p. 1156, 301 00 Plzeň 1. Informace: L. Fialová, +420 777 921 599.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Středeční cvičení pořádkových jednotek z Plzně a Bayreuthu.
12

Těžkooděncům je 20 let. Výročí oslavili s kolegy z Německa cvičením

Videosouhrn 25. dubna 2018

Babiš stavěl májku a velbloud se před dětmi nehrbil: prohlédněte si videa dne

Strážník, který zachránil ženu: Zasáhl jsem, nic víc...

Plzeň – Té noci, loni 3. září, mohl klidně spát, měl volno. Šestadvacetiletého strážníka Městské policie Plzeň Michaela Schovánka ale po půlnoci vzbudil křik z ulice.

Dřevorubce zabil padající strom

Merklín – Tragicky dopadla středeční těžba dřeva nedaleko Merklína na jižním Plzeňsku.

Vodní kombajn Bolek zase vyrazil na Bolevák

Plzeň - Stroj seká přednostně v místech, kde se lidé koupají.

Od sazí v komíně začal hořet dům

Pernarec - Špatná údržba komína zavinila vznik požáru v rodinném domě.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT