VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme se na svět

PLZEŇ - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník

3.3.2008 1
SDÍLEJ:

Třiapůlletý Petřík Kameš z Heřmanovy Hutě položil při návštěvě své novorozené sestřičky Sárinky ve Stodské nemocnici mamince otázku: Maminko, až pojedeš z nemocnice domů, vezmeš s sebou také miminko? Sárinka (2,60 kg/47 cm) se narodila rodičům Eleně a Petrovi 18. února v pravé poledne. Sedmiletý Martínek Přerosta z Přeštic už připravil s tatínkem postýlku pro svou novorozenou sestřičku Emičku a teď se už nemůže dočkat, až ji poveze v kočárku ukázat svým kamarádům. Emička (2,95 kg/49 cm) se narodila rodičům Květoslavě a Radkovi 19. února v 7.46 hod. ve Stodské nemocnici.
Daně Matějkové a Zdeňku Lamplotovi ze Zbůchu se 24. února osmadvacet minut po dvacáté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Petruška (3,75 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Aleny a Lubomíra. Pro babičky Janu a Věru je Petruška už druhým vnoučetem. Gabriele Hyrmanové a Michalu Haluškovi ze Stoda se 19. února ve 22.00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Dominika (2,95 kg/49 cm). Novopečený tatínek byl u porodu, a podle maminky byl prý v takovém šoku, že se nezmohl ani na jedno slovo.
Tříletá Andrejka Říhová z Plzně chodila dlouho před narozením svého bratříčka Jakoubka k maminčinu bříšku a dávala mu pusinky. Chlapeček (3,40 kg/51 cm) se narodil rodičům Gabriele a Michalovi 19. února pět minut po poledni v Mulačově nemocnici. Ve čtvrtek 21. února ráno před osmou hodinou odvedl Miroslav Staněk z Nepomuka pětapůlletou Kristýnku do školky, a když se vrátil, hned u dveří mu sdělila jeho družka Terezia Bauerová, aby zavolal sanitku, že porodila, za asistence čtyřnásobné babičky Aničky, dceru Terezku (3 kg/48 cm). V osm hodin byla Terezka na světě a už v devět byly obě s maminkou v Mulačově nemocnici.
Libuši Chadrabové a Petru Hladíkovi z Nezvěstic se 18. února v deset hodin dopoledne narodil v Mulačově nemocnici syn Jiřík (3,80 kg/53 cm). Doma se už bratříčka a maminky nemohou dočkat čtyřletý Honzík a pětiletá Libuška. Lence a Ondřejovi Hegedüsovým z Kralovic se 21. února půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici dcera Evelina (3 kg/50 cm). Doma se už Evelinky a maminky nemohou dočkat osmiletý Ondřej a čtyřletá Mája.
Jedenapůlletý Honzík Mlynárčik z Plzně při první návštěvě hezky pohladil svou novorozenou sestřičku Emily a dal jí také pusinku. Emily (3,55 kg/52 cm) se narodila rodičům Dagmar a Jánu 18. února ve 22.10 hod. v Mulačově nemocnici. Ladě Sedrovičové a Štefanu Makovínymu z Kaznějova se 21. února v 10.45 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Nikolka (4,20 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem babičky Marie z Karlových Varů a Anny z Nového Boru.
Renatě a Janu Militkým z Plzně se 20. února v 16.14 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Richard (3,64 kg/50 cm). Novopečený tatínek je kytarista, a proto by byl rád, kdyby Ríša zpíval v jeho kapele. Maminka říká, že syn už nyní dává dostatečně najevo, že chce být zpěvákem. Leoně Mikulíkové a Františku Liškovi z Plzně se 19. února v 7.23 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Štěpán (3,37 kg/51 cm). Oba rodiče jsou umělci (maminka je výtvarnice, tatínek je hudebník), a proto by byli rádi, kdyby šel Štěpán také uměleckou cestou.
Veronika a Ondřej Senftovi z Plzně jsou aktivní cykloturisté, a proto by byli rádi, kdyby mohli co nejdříve vzít na kolo i svou prvorozenou dceru Annu Marii. Holčička (2,40 kg/44 cm) se narodila 19. února v 10.06 hod. ve FN v Plzni. Tříletá Kačenka Čechurová z Chrástu přinesla do porodnice FN v Plzni pěknou kytičku své mamince i novorozenému bráškovi Vojtíškovi. Chlapeček (3,42 kg/47 cm) se narodil rodičům Jitce a Vítězslavovi 21. února osm minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni.
Čtyřletá Adélka Šestáková z Kozolup už dlouho před porodem své sestřičky Julinky hladila maminku po bříšku a prosila jí, aby se už narodila, že už ji chce vozit v kočárku. Holčička (3,52 kg/50 cm) se narodila rodičům Andree a Martinovi 20. února v 10.35 hod. ve FN v Plzni. Daniel Aichinger ze Sedlce se dlouho rozmýšlel, zda má jít k porodu svého prvorozeného syna Dominika. Kladného rozhodnutí prý vůbec nelituje. Chlapečka (3,76 kg/50 cm) porodila Jana Aichingerová 21. února v 16.54 hod. ve FN v Plzni.
Věře a Miroslavu Červenkovým z Plzně se 19. února přesně ve dvaadvacet hodin narodila ve FN v Plzni dcera Eliška (3,14 kg/49 cm). Doma se své sestřičky a maminky nemůže dočkat dvaapůlletý Pepíček. Tereze Ulčové a Josefu Slavotínkovi z Plzně se 21. února jednu a půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Kristýnka (3,20 kg/51 cm), které se už doma nemohou kromě babičky a dědečka dočkat také tři pejskové, kočička, králíček a morče.
Jiřině a Tomáši Herlíkovým z Plzně se 22. února dvacet minut před šestou hodinou ráno narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Lukášek (3,70 kg/52 cm). Novopečený tatínek je anesteziolog, a proto při porodu svým kolegům asistoval – podal manželce narkózu. Pětiletá Maruška Poslední z Horního Kamene na první návštěvu přinesla své novorozené sestřičce Adélce (3,40 kg/51 cm) plyšáčka a už se nemůže dočkat, až maminka s Adélkou budou doma. Holčička se narodila rodičům Monice a Petrovi 25. února dvacet minut před desátou hodinou dopoledne v Mulačově nemocnici.
Čtyřiapůlletá Deniska Horová z Přeštic se už nemůže dočkat, až jí maminka domů přiveze novorozeného brášku Pepíčka. Stále ho prý bude vozit v kočárku. Chlapeček (3,40 kg/50 cm) se narodil rodičům Václavě a Josefovi 25. února třicet minut po devatenácté hodině v Mulačově nemocnici. Monice a Radkovi Beštovým z Příchovic se 21. února ve 23.30 hod. narodila v Mulačově nemocnici dcera Alexandra (3,15 kg/50 cm). Dvojnásobný tatínek i dědeček Karel jsou bývalými reprezentanty příchovické národní házené, a proto by byli rádi, kdyby dvouletý Robík i Sašenka také hráli házenou.
Magdaléně a Jaroslavu Topinkovým ze Kbelan se 22. února třicet minut po šestnácté hodině narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Vlastík (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek a dědeček Jaroslav jsou myslivci, a proto chtějí už od malinka vést Vlastíka k myslivosti a lásce k přírodě. Natálka Vovsová z Plzně je nejen první dcerou rodičů Milady a Libora, ale také první vnučkou prarodičů Evy a Vlastimila. Pro babičku Věru a dědečka Jaroslava je Natálka (2,47 kg/47 cm), která se narodila 22. února ve 2.44 hod. ve FN v Plzni, už druhou vnučkou.
Třiapůlletý Jaroušek Kudra ze Šťáhlav pomáhal tatínkovi připravovat postýlku pro novorozenou sestřičku Kačenku a také jí namaloval pěkný obrázek. Kačenka (3,53 kg/49 cm) se narodila rodičům Janě a Jaroslavu 21. února jednu minutu po osmé hodině ráno ve FN v Plzni. Hana a Roman Jedličkovi z Nepomuka se domluvili dopředu, že jejich prvorozený syn se bude jmenovat po tatínkovi. Románek (3,30 kg/50 cm) se narodil 22. února jednu minutu po jedenácté hodině dopoledne ve FN v Plzni.
Pro Petrušku Kaštánkovou z Plzně bylo narození její sestřičky Simonky pěkným dárečkem k druhým narozeninám (27. 2. 2006). Simonka (3,45 kg/50 cm) se narodila rodičům Petře a Jiřímu 26. února sedmapadesát minut po půlnoci ve FN v Plzni. Věře Burianové a Tomáši Kovářovi ze Srb se 21. února padesát minut před polednem narodil ve FN v Plzni druhorozený syn Adámek (4,34 kg/52 cm). Pětiletý Martínek přesvědčoval rodiče, aby bráškovi dali jméno Lukáš, ale neuspěl.
Radomil Krásný z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Kubíčka (2,59 kg/47 cm) a za slzičky dojetí se prý vůbec nestyděl. Syna mu porodila jeho manželka Markéta 24. února pět minut po patnácté hodině ve FN v Plzni. Evě Ščukové a Dušanu Čipčalovi z Nýřan se 25. února devět minut před sedmnáctou hodinou narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Laura (3,37 kg/50 cm). Novopečená maminka by byla ráda, kdyby Laura uměla zpívat a tančit jako ona.

3.3.2008
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Rozpočtáři specialisté 23 000 Kč

Rozpočtáři specialisté Přípravář/ka výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplní práce je zejména kompletní příprava a zpracování podkladů pro podání nabídek do veřejných soutěží. Požadujeme SŠ nevo VŠ stavebního směru, dobrou znalost práce na PC, řid.průkaz sk.B. Nástup možný ihned., Nabízíme práci v zavedené stabilní společnosti, přispíváme na životní pojištění, poskytujeme stravenky, odměny za odpracované roky. Ke mzdě náleží čtvrtletní prémie., Prosíme o zaslání životopisu na e-mail:leskova@stavmonta.cz.. Pracoviště: Stavmonta spol. s r. o., Hřbitovní, č.p. 996, 312 00 Plzeň 12. Informace: Lešková, .

Informační technologie - Informační technologie Správce webu 22 000 Kč

Správci webu Správce e-shopu. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - komplexní péče o e-shop se spotřební elektronikou, - propagace e-shopu, - aktivní práce s interním systémem, - správa a aktualizace produktů na e-shopu, - zadávání produktů do nabídky a jejich kontrola, - cenový monitoring (práce s porovnávači zboží, cenové analýzy, sledování trhu), - úprava fotografií pro web, , Požadujeme:, - praxi na podobné nebo stejné pozici, - čeština slovem i písmem na vynikající úrovni, - znalost značky Xiaomi výhodou, - zkušenosti s online prodejem, - znalost anglického jazyka, - znalost práce na PC, - jazykové a grafické cítění, - cílevědomost, pečlivost, samostatnost, - pozitivní myšlení a přístup k práci, , Nabízíme:, - zázemí v rostoucí úspěšné společnosti s hlavní pobočkou v Plzni, - práci v dynamickém a mladém kolektivu, příjemné prostředí, - motivující finanční ohodnocení, - bonusy, - firemní tarif, - zaměstnanecké slevy, - občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování, - 2x týdně výuka angličtiny ve firmě s rodilým mluvčím. Pracoviště: Beryko s.r.o., Na Roudné, č.p. 1162, 301 00 Plzeň 1. Informace: Markéta Křížová, .

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník bezpečnostní agentury 120 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur bezpečnostní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Tesco (Borská pole), Nutný kontakt předem., Náplň práce:, o Ochrana a ostraha majetku klienta, o Pochůzková činnost, o Kontrola bezpečnosti v rámci objektu, o Eliminace nepoctivých zákazníků, o Jednoduchá administrativa, o Komunikace s policií, Požadavky:, o Chuť pracovat, o Trestní bezúhonnost, Nabízíme:, o Možnost týdenních výplat, o Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP, o Zázemí stabilní společnosti, o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, o Možnost profesního i platového růstu, o Zajímavý motivační program, o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu, o Možnost zajištění ubytovny. Pracoviště: Mark2 corporation czech a.s., plzeň 01, 301 00 Plzeň 1. Informace: Eliška Karasová, +420 800 111 112.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 18 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Kontakt: Komár Antonín Ing., tel.: 377 188 930 (8.00 - 15:00), e-mail: a.komar@interobal.cz, , Požadujeme zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se. Jedná se o drobnou ruční práci při obsluze strojového parku. , , Zaměstnanecké výhory: Příplatek na dojíždění 2Kč/km, po zkušební době smlouva na dobu neurčitou, věrnostní mzdový růst, popř.13-tý plat a prémie za docházku, příspěvek na občerstvení 150Kč/měs.., , Věrnostní mzdový růst., Nástup možný ihned.. Pracoviště: Interobal k.s., Horomyslická, č.p. 315, 330 02 Dýšina. Informace: Antonín Komár, +420 377 188 930(8:00-15:00).


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čápata se mají dobře.

Všem adoptovaným čápatům se v nových hnízdech daří

Ilustrační foto.

Občanský průkaz a pas vám vystaví rychleji, ale připlatíte si

Chtěli kumpánovi poslat do cely drogy, teď mohou skončit za mřížemi také

Plzeň – Chtěli odsouzenému muži poslat do plzeňské vězeňské cely drogy, to se jim ale nepodařilo. Teď dvojice čelí trestnímu stíhání.

Policie hledá muže z Plzeňska, na zádech má vytetováno "Smrt Spartě"

Plzeňsko - Při odchodu měl na sobě pravděpodobně červené tričko fotbalového klubu Slavia Praha a svůj odchod pravděpodobně plánoval delší dobu. 

Na Hracholuskách se lze koupat v křišťálové vodě jen na Radosti a u hráze

Hracholusky - Pošmourné počasí posledních dnů střídá slunečný víkend a lidé opět vyrazí k vodě.

Doudlevecká plovárna žila jednou z posledních akcí

Plzeň – Sobota na Městské plovárně v Doudlevcích: slovanský břeh Radbuzy posekaný, doudlevecký zarostlý. A na něm jedna z posledních akcí spolku Pěstuj prostor na plovárně,o niž se stará od roku 2014 a podařilo se mu ji oživit a přitáhnout sem Plzeňany.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT