VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme se na svět

PLZEŇ - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník

3.3.2008 1
SDÍLEJ:

Třiapůlletý Petřík Kameš z Heřmanovy Hutě položil při návštěvě své novorozené sestřičky Sárinky ve Stodské nemocnici mamince otázku: Maminko, až pojedeš z nemocnice domů, vezmeš s sebou také miminko? Sárinka (2,60 kg/47 cm) se narodila rodičům Eleně a Petrovi 18. února v pravé poledne. Sedmiletý Martínek Přerosta z Přeštic už připravil s tatínkem postýlku pro svou novorozenou sestřičku Emičku a teď se už nemůže dočkat, až ji poveze v kočárku ukázat svým kamarádům. Emička (2,95 kg/49 cm) se narodila rodičům Květoslavě a Radkovi 19. února v 7.46 hod. ve Stodské nemocnici.
Daně Matějkové a Zdeňku Lamplotovi ze Zbůchu se 24. února osmadvacet minut po dvacáté hodině narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Petruška (3,75 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Aleny a Lubomíra. Pro babičky Janu a Věru je Petruška už druhým vnoučetem. Gabriele Hyrmanové a Michalu Haluškovi ze Stoda se 19. února ve 22.00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Dominika (2,95 kg/49 cm). Novopečený tatínek byl u porodu, a podle maminky byl prý v takovém šoku, že se nezmohl ani na jedno slovo.
Tříletá Andrejka Říhová z Plzně chodila dlouho před narozením svého bratříčka Jakoubka k maminčinu bříšku a dávala mu pusinky. Chlapeček (3,40 kg/51 cm) se narodil rodičům Gabriele a Michalovi 19. února pět minut po poledni v Mulačově nemocnici. Ve čtvrtek 21. února ráno před osmou hodinou odvedl Miroslav Staněk z Nepomuka pětapůlletou Kristýnku do školky, a když se vrátil, hned u dveří mu sdělila jeho družka Terezia Bauerová, aby zavolal sanitku, že porodila, za asistence čtyřnásobné babičky Aničky, dceru Terezku (3 kg/48 cm). V osm hodin byla Terezka na světě a už v devět byly obě s maminkou v Mulačově nemocnici.
Libuši Chadrabové a Petru Hladíkovi z Nezvěstic se 18. února v deset hodin dopoledne narodil v Mulačově nemocnici syn Jiřík (3,80 kg/53 cm). Doma se už bratříčka a maminky nemohou dočkat čtyřletý Honzík a pětiletá Libuška. Lence a Ondřejovi Hegedüsovým z Kralovic se 21. února půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici dcera Evelina (3 kg/50 cm). Doma se už Evelinky a maminky nemohou dočkat osmiletý Ondřej a čtyřletá Mája.
Jedenapůlletý Honzík Mlynárčik z Plzně při první návštěvě hezky pohladil svou novorozenou sestřičku Emily a dal jí také pusinku. Emily (3,55 kg/52 cm) se narodila rodičům Dagmar a Jánu 18. února ve 22.10 hod. v Mulačově nemocnici. Ladě Sedrovičové a Štefanu Makovínymu z Kaznějova se 21. února v 10.45 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Nikolka (4,20 kg/52 cm), která je zároveň prvním vnoučetem babičky Marie z Karlových Varů a Anny z Nového Boru.
Renatě a Janu Militkým z Plzně se 20. února v 16.14 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Richard (3,64 kg/50 cm). Novopečený tatínek je kytarista, a proto by byl rád, kdyby Ríša zpíval v jeho kapele. Maminka říká, že syn už nyní dává dostatečně najevo, že chce být zpěvákem. Leoně Mikulíkové a Františku Liškovi z Plzně se 19. února v 7.23 hod. narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Štěpán (3,37 kg/51 cm). Oba rodiče jsou umělci (maminka je výtvarnice, tatínek je hudebník), a proto by byli rádi, kdyby šel Štěpán také uměleckou cestou.
Veronika a Ondřej Senftovi z Plzně jsou aktivní cykloturisté, a proto by byli rádi, kdyby mohli co nejdříve vzít na kolo i svou prvorozenou dceru Annu Marii. Holčička (2,40 kg/44 cm) se narodila 19. února v 10.06 hod. ve FN v Plzni. Tříletá Kačenka Čechurová z Chrástu přinesla do porodnice FN v Plzni pěknou kytičku své mamince i novorozenému bráškovi Vojtíškovi. Chlapeček (3,42 kg/47 cm) se narodil rodičům Jitce a Vítězslavovi 21. února osm minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni.
Čtyřletá Adélka Šestáková z Kozolup už dlouho před porodem své sestřičky Julinky hladila maminku po bříšku a prosila jí, aby se už narodila, že už ji chce vozit v kočárku. Holčička (3,52 kg/50 cm) se narodila rodičům Andree a Martinovi 20. února v 10.35 hod. ve FN v Plzni. Daniel Aichinger ze Sedlce se dlouho rozmýšlel, zda má jít k porodu svého prvorozeného syna Dominika. Kladného rozhodnutí prý vůbec nelituje. Chlapečka (3,76 kg/50 cm) porodila Jana Aichingerová 21. února v 16.54 hod. ve FN v Plzni.
Věře a Miroslavu Červenkovým z Plzně se 19. února přesně ve dvaadvacet hodin narodila ve FN v Plzni dcera Eliška (3,14 kg/49 cm). Doma se své sestřičky a maminky nemůže dočkat dvaapůlletý Pepíček. Tereze Ulčové a Josefu Slavotínkovi z Plzně se 21. února jednu a půl hodiny před polednem narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Kristýnka (3,20 kg/51 cm), které se už doma nemohou kromě babičky a dědečka dočkat také tři pejskové, kočička, králíček a morče.
Jiřině a Tomáši Herlíkovým z Plzně se 22. února dvacet minut před šestou hodinou ráno narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Lukášek (3,70 kg/52 cm). Novopečený tatínek je anesteziolog, a proto při porodu svým kolegům asistoval – podal manželce narkózu. Pětiletá Maruška Poslední z Horního Kamene na první návštěvu přinesla své novorozené sestřičce Adélce (3,40 kg/51 cm) plyšáčka a už se nemůže dočkat, až maminka s Adélkou budou doma. Holčička se narodila rodičům Monice a Petrovi 25. února dvacet minut před desátou hodinou dopoledne v Mulačově nemocnici.
Čtyřiapůlletá Deniska Horová z Přeštic se už nemůže dočkat, až jí maminka domů přiveze novorozeného brášku Pepíčka. Stále ho prý bude vozit v kočárku. Chlapeček (3,40 kg/50 cm) se narodil rodičům Václavě a Josefovi 25. února třicet minut po devatenácté hodině v Mulačově nemocnici. Monice a Radkovi Beštovým z Příchovic se 21. února ve 23.30 hod. narodila v Mulačově nemocnici dcera Alexandra (3,15 kg/50 cm). Dvojnásobný tatínek i dědeček Karel jsou bývalými reprezentanty příchovické národní házené, a proto by byli rádi, kdyby dvouletý Robík i Sašenka také hráli házenou.
Magdaléně a Jaroslavu Topinkovým ze Kbelan se 22. února třicet minut po šestnácté hodině narodil v Mulačově nemocnici prvorozený syn Vlastík (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek a dědeček Jaroslav jsou myslivci, a proto chtějí už od malinka vést Vlastíka k myslivosti a lásce k přírodě. Natálka Vovsová z Plzně je nejen první dcerou rodičů Milady a Libora, ale také první vnučkou prarodičů Evy a Vlastimila. Pro babičku Věru a dědečka Jaroslava je Natálka (2,47 kg/47 cm), která se narodila 22. února ve 2.44 hod. ve FN v Plzni, už druhou vnučkou.
Třiapůlletý Jaroušek Kudra ze Šťáhlav pomáhal tatínkovi připravovat postýlku pro novorozenou sestřičku Kačenku a také jí namaloval pěkný obrázek. Kačenka (3,53 kg/49 cm) se narodila rodičům Janě a Jaroslavu 21. února jednu minutu po osmé hodině ráno ve FN v Plzni. Hana a Roman Jedličkovi z Nepomuka se domluvili dopředu, že jejich prvorozený syn se bude jmenovat po tatínkovi. Románek (3,30 kg/50 cm) se narodil 22. února jednu minutu po jedenácté hodině dopoledne ve FN v Plzni.
Pro Petrušku Kaštánkovou z Plzně bylo narození její sestřičky Simonky pěkným dárečkem k druhým narozeninám (27. 2. 2006). Simonka (3,45 kg/50 cm) se narodila rodičům Petře a Jiřímu 26. února sedmapadesát minut po půlnoci ve FN v Plzni. Věře Burianové a Tomáši Kovářovi ze Srb se 21. února padesát minut před polednem narodil ve FN v Plzni druhorozený syn Adámek (4,34 kg/52 cm). Pětiletý Martínek přesvědčoval rodiče, aby bráškovi dali jméno Lukáš, ale neuspěl.
Radomil Krásný z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Kubíčka (2,59 kg/47 cm) a za slzičky dojetí se prý vůbec nestyděl. Syna mu porodila jeho manželka Markéta 24. února pět minut po patnácté hodině ve FN v Plzni. Evě Ščukové a Dušanu Čipčalovi z Nýřan se 25. února devět minut před sedmnáctou hodinou narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Laura (3,37 kg/50 cm). Novopečená maminka by byla ráda, kdyby Laura uměla zpívat a tančit jako ona.

3.3.2008
SDÍLEJ:

SERVIS

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 23 000 Kč Úředníci ve skladech operátor/operátorka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Životopis zasílejte na e-mail: cejthamr@ggtabak.cz, Uživatelská znalost práce na PC., Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, stravenky. Pracoviště: Ggt cz, a.s., plzeň, Jateční, č.p. 2691, 301 00 Plzeň 1. Informace: Jaroslav Cejthamr, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 500 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Krátkodobé zaměstnání., Uchazeči se mohou po předchozí telefonické domluvě na čísle 777 010 298 dostavit na adresu Libušínská 48, Plzeň. , Místo výkonu práce: Plzeňský kraj, Zaměstnavatel zajišťuje ubytování a dopravu.. Pracoviště: Ergis & group s.r.o. - plzeňský kraj, 301 00 Plzeň 1. Informace: Oksana Sokivka, +420 777 010 298. Gastronomie - Pokladní - expedient/ka 13 500 Kč Pro naší firemní restauraci ve společnosti Murr ve Stodě hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na obsluhu pokladny a výdej jídel. Požadujeme odpovídající praxi na pokladně, vítáme zkušenosti s výdejem jídla, znalosti práce na PC. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pracovní dobu: po-pá, dvousměnný provoz. Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 26 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení technik STK. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: Karel Hejl - 602 424 457, hejl@stknepomucka.cz, , Podmnkou přijetí je, aby zájemce byl držitelem osvědčení kontrolního technika podle § 60 zákona 56/2001 Sb. a měl znalosti práce na počítači., , Zaměstnanecké výhody: závodní stravování. Pracoviště: Stk nepomucká s.r.o., Nepomucká, č.p. 487, 326 00 Plzeň 26. Informace: Karel Hejl, +420 602 424 457.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rekonstrukce mostu generála Pattona

Pattonův most se v neděli zavře, dostane nový asfalt

Držitelkou prestižního ocenění Žena regionu se stala Irena Vítovcová (s kyticí), zakladelka občanského sdružení ProCit.

Žena regionu pomáhá autistům

Hokejisté Škody se v osmifinále Ligy mistrů utkají s Bolzanem

Italské Bolzano, které jako Znojmo hraje EBEL ligu, bude soupeřem hokejové Škody Plzeň v play-off Champions Hockey League (CHL).

Vyberte otázky, na které hejtman odpoví

Plzeňský kraj - Několik posledních dnů zbývá do tradiční akce nazvané Setkání s hejtmanem, kterou každoročně pořádá Deník.

FOTO: Po střetu s tramvají museli řidiče vyprostit

Plzeň - K dopravní nehodě tramvaje s osobním vozem došlo v ulici Skvrňanská.

Šéf albánské mafie střílel v Rokycanech na manželku. Dopadli ho v Plzni

Rokycany – V prostoru průmyslové zóny na okraji Rokycan zněla ve čtvrtek po 22. hodině střelná zbraň.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT