Petře a Petrovi Koudelovým z Horní Břízy se 27. ledna patnáct minut před polednem narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Barunka (2,39 kg/44 cm). Oba rodiče by byli rádi, aby se jim brzo narodilo ještě jedno takové štěstíčko. Romaně Malotinové a Davidu Čonkovi z Dobřan se 19. ledna přesně v 9.00 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Šimon (3,55 kg/50 cm). Doma na Šimona už čeká nejenom pětiletý bráška Matěj, ale také plný pokojíček hraček.
Čtyřiapůlletá Barborka Hejsková z Plzně každé ráno zpívala své sestřičce Kačence písničku, dala jí přes maminčino bříško pusinku a až potom šla do školky. Kačenka (2,70 kg/49 cm) se narodila Jitce a Robertovi 24. ledna ve 14.20 hod. v Mulačově nemocnici. Jaroslavě a Zdeňku Širokým ze Všerub se 24. ledna v 16:10 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Barborka (3,50 kg/50 cm). Pro prarodiče Annu. Marií, Jaroslava a Zdeňka je Barborka první vnučkou. Doma sestřičku čeká jedenapůlletý Vašík.
Haně a Karlu Benešovým z Plzně se 22. ledna padesát minut po poledni narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Josífek (3,55 kg/50 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Václavy a Jana. Pro Marii a Karla je Josífek už sedmým vnoučetem. Kateřině Staňkové a Petru Vachtovi z Plzně se 22. ledna v 8:30 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Daniel (2,77 kg/47 cm). Šestiletý bráška Tomáš se už nemůže dočkat, až Daniel s maminkou budou doma.
Tereze Fajerové a Petru Štádlerovi ze Střížovic se 24. ledna v 1:00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Františka (4,10 kg/53 cm). Jejich dcera je prvním letošním novorozencem ve Střížovicích. Lucii Záhejské a Petru Gerdovi z Kralovic se 21. ledna devět minut po čtrnácté hodině narodil ve FN v Plzni syn Tobiášek (3,58 kg/51 cm). Sedmiletý Davídek by byl rád, aby s ním bráška hrál co nejdříve hokej.
Radek Mík z Plzně má v plánu co nejdříve zasvětit prvorozeného syna Honzíka (3,00 kg/50 cm) do tajů výpočetní techniky a naučit ho pracovat na zahradě. Janě Weissové se syn narodil 22. ledna v 8:58 hod. ve FN v Plzni. Aleně a Martinovi Šlajsovým ze Zruče – Sence se 22. ledna pětapadesát minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Jaruška (3,13 kg/49 cm), která je už druhým vnoučetem prarodičů Aleny, Miroslava a Jany.
Miroslavě a Radkovi Rosenbergerovým z Plzně se 22. ledna ve 13:50 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Agátka (3,64 kg/50 cm). Doma se už na sestřičku a maminku moc těší osmiletá Adélka a dvouletý Jonášek. Haně Šalomové a Romanu Tvrdíkovi z Dobřan se 23. ledna přesně ve tři hodiny ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Bára (3,00 kg/50 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Marie a Františka z Holýšova a Heleny a Jaromíra z Dobřan.
Eliška Chomátová z Plzně je nejenom prvorozenou dcerou rodičů Blanky a Víta, ale zároveň prvorozenou vnučkou prarodičů Ivy, Jaroslava, Blanky a Zdeňka. Eliška (3,16 kg/50 cm) se narodila 24. ledna devětadvacet minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni. Lucii Zörnerové a Petru Kličkovi z Plzně se 22. ledna pět minut před osmou hodinou ráno narodila v Mulačově nemocnici dcera Adélka (3,30 kg/48 cm). Doma už na Adélku čeká čtyřiapůlletý bráška Filípek. Oba rodiče jsou šťastní, že mají páreček.
Lindě Halvové a Radku Ladanyimu z Plzně se 23. ledna pět minut po třetí hodině ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Šimonek (3,14 kg/49 cm). Novopečený tatínek je velký kutil, a proto se nemůže dočkat, až syn vezme do rukou kladívko a šroubovák. Janě a Michalovi Krpejšovým z Plzně se 25. ledna deset minut před druhou hodinou ranní narodil prvorozený syn Míša (2,75 kg/48 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Jany a Petra z Otročína a Ilony a Jaroslava z Blovic.
Václav Hejda z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Vašíka a podle novopečené maminky Romany Hejdové, byl pro ni velkou oporou. Chlapeček (4,25 kg/54 kg) se narodil 22. ledna přesně ve dvaadvacet hodin ve FN v Plzni. Pětiletý Kubík Racek z Plzně při první návštěvě svého brášky Tomáška (3,40 kg/51 cm) řekl mamince, že bude-li brečet, zazpívá mu, aby přestal. Chlapeček se narodil Lence a Petrovi 28. ledna v 18.25 hod. v Mulačově nemocnici.
Jakub Tesař z Plzně byl u porodu své prvorozené dcery Rozálie a největší radost měl z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá. Holčičku (3,45 kg/51 cm) porodila Lucie Beránková 28. ledna v 16.47 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. .Ingrid Langhansové a Petru Kučerovi z Dobřan se 26. ledna deset minut před čtvrtou hodinou ranní narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Hanička (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a měl velkou radost, že vše proběhlo bez problémů.
.Růženě Liškové a Jaroslavu Slavíkovi z Plzně se 23. ledna narodila v Mulačově nemocnici dvojčátka Markétka (2,25 kg/44 cm) a Nikolka (2,50 kg/48 cm). První přišla na svět v 20.31 hod. Markétka (vlevo). Nikolka je pouze o jednu minutu mladší. Dagmar Entová z Plzně 21. ledna devětačtyřicet minut před půlnocí porodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozenou dceru Štěpánku (2,90 kilogramu/48 centimetrů). Doma se nemohou své prvorozené vnučky dočkat prarodiče Daniela a Jiří.
Kamil Sládek z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Filípka a byl z něho opravdu nadšený. Chlapečka (3,47 kg/49 cm) přivedla na svět Stanislava Vorlíčková 25. ledna sedmadvacet minut po půlnoci ve Fakultní nemocnici v Plzni. Evě Tytlové a Martinu Lazarovi z Plzně se 25. ledna v 6.18 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Evička (2,70 kg/47 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Jany a Romana. Pro babičku Blanku a dědečka Zdeňka je Evička už druhou vnučkou.
Dominice a Vladislavu Blechovým z Těnovic se 24. ledna devět minut po desáté hodině dopoledne narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Daniela (3,25 kg/50 cm). Jednoroční Františka pomáhala tatínkovi připravovat sestřičce postýlku. Lucii Kordíkové a Jindřichu Šrailovi z Plzně se 25. ledna pět minut před jedenáctou dopoledne narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Matýsek (2,45 kg/48 cm). Oba rodiče již teď vážně uvažují o tom, že by Matýsek měl mít ještě sourozence.
Janě Lojíkové a Zdeňku Kopeckému z Plzně se 22. ledna pětadvacet minut před jedenáctou hodinou dopoledne narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,53 kg/50 cm). Dvaapůlletý Petřík by si chtěl co nejdříve se sestřičkou hrát s autíčky. Čtyřletý Martin Plevka z Plzně s tatínkem pečlivě připravoval postýlku pro svoji sestřičku Moniku. Holčička (4,09 kilogamu/51 centimetrů) se narodila rodičům Kristině a Pavlovi 21. ledna v 10.41 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Martině a Vladimírovi Reslovým z Plzně se 27. ledna v 8.32 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni narodil druhorozený syn Tobiášek (4,00 kilogramu/50 centimetrů). Doma se nemůže maminky a brášky dočkat dvouletý Lukášek. Leoně a Lukáši Soukupovým z Plzně se 26. ledna v 17.56 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Silvie (2,96 kg/50 cm). Prarodiče Renata a Vladimír dali Silvii veselé zvířátko už v porodnici, od Oliny a Romana jsou hračky připravené doma.
Janě Kubiskové a Jiřímu Tyrovi z Tlučné se 28. ledna dvaatřicet minut před půlnocí narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni dcera Linda (2,46 kg/45 cm). Na svou sestřičku se už těší její dva sourozenci – desetiletá Daniela a pětiletý Tomáš. Janě Štěpánové a Václavu Michalovi ze Všerub se 25. ledna třiadvacet minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,25 kg/50 cm). Tříletý Lukášek dal při návštěvě sestřičce pusinku a řekl, že je to jeho Terinka.
.Karel Makarius z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Tomáška a moc by si přál, aby z něj jednou vyrostl dobrý tenista. Syna (3,07 kg/50 cm) mu porodila manželka Darina 28. ledna třináct minut po jedenadvacáté hodině ve FN v Plzni. Markétě Omariové a Romanu Olahovi z Nýřan se 26. ledna tři minuty před čtvrtou hodinou ranní narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Dominik (2,95 kilogramu/49 centimetrů). Doma se na brášku už těší sedmiletý Tomášek a tříletý Adam.
Vendulce a Pepíkovi Veselým z Třemošné se 21. 1. narodili ve FN v Plzni narodili dva kluci, Pepíček (2,45 kg/46 cm) a Mireček (2,97 kg/49 cm), kterým rodiče dali jména po dědečcích. První přišel na svět Pepíček (vpravo) v 6.46 hod. Mireček je o devětadvacet minut mladší. Doma na své brášky čeká dvaapůlletý Vítek. Manažerovi fotbalistů Big beer Blovice a dlouholetému hráči fotbalových mužstev Letin a Blovic, Karlu Červenkovi a Tereze Martínkové, bývalé házenkářské brankářce Šťáhlavic, se 10. ledna v 8.45 hod. ve FN v Plzni narodil prvorozený syn František (2,69 kg/46 cm). Oba rodiče by byli rádi, kdyby jejich syn byl také sportovcem.