VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme se na svět

PLZEŇ - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník

1.2.2008
SDÍLEJ:

Foto: Grafika: DENÍK

Petře a Petrovi Koudelovým z Horní Břízy se 27. ledna patnáct minut před polednem narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Barunka (2,39 kg/44 cm). Oba rodiče by byli rádi, aby se jim brzo narodilo ještě jedno takové štěstíčko. Romaně Malotinové a Davidu Čonkovi z Dobřan se 19. ledna přesně v 9.00 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Šimon (3,55 kg/50 cm). Doma na Šimona už čeká nejenom pětiletý bráška Matěj, ale také plný pokojíček hraček.
Čtyřiapůlletá Barborka Hejsková z Plzně každé ráno zpívala své sestřičce Kačence písničku, dala jí přes maminčino bříško pusinku a až potom šla do školky. Kačenka (2,70 kg/49 cm) se narodila Jitce a Robertovi 24. ledna ve 14.20 hod. v Mulačově nemocnici. Jaroslavě a Zdeňku Širokým ze Všerub se 24. ledna v 16:10 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Barborka (3,50 kg/50 cm). Pro prarodiče Annu. Marií, Jaroslava a Zdeňka je Barborka první vnučkou. Doma sestřičku čeká jedenapůlletý Vašík.
Haně a Karlu Benešovým z Plzně se 22. ledna padesát minut po poledni narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Josífek (3,55 kg/50 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Václavy a Jana. Pro Marii a Karla je Josífek už sedmým vnoučetem. Kateřině Staňkové a Petru Vachtovi z Plzně se 22. ledna v 8:30 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Daniel (2,77 kg/47 cm). Šestiletý bráška Tomáš se už nemůže dočkat, až Daniel s maminkou budou doma.
Tereze Fajerové a Petru Štádlerovi ze Střížovic se 24. ledna v 1:00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Františka (4,10 kg/53 cm). Jejich dcera je prvním letošním novorozencem ve Střížovicích. Lucii Záhejské a Petru Gerdovi z Kralovic se 21. ledna devět minut po čtrnácté hodině narodil ve FN v Plzni syn Tobiášek (3,58 kg/51 cm). Sedmiletý Davídek by byl rád, aby s ním bráška hrál co nejdříve hokej.
Radek Mík z Plzně má v plánu co nejdříve zasvětit prvorozeného syna Honzíka (3,00 kg/50 cm) do tajů výpočetní techniky a naučit ho pracovat na zahradě. Janě Weissové se syn narodil 22. ledna v 8:58 hod. ve FN v Plzni. Aleně a Martinovi Šlajsovým ze Zruče – Sence se 22. ledna pětapadesát minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Jaruška (3,13 kg/49 cm), která je už druhým vnoučetem prarodičů Aleny, Miroslava a Jany.
Miroslavě a Radkovi Rosenbergerovým z Plzně se 22. ledna ve 13:50 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Agátka (3,64 kg/50 cm). Doma se už na sestřičku a maminku moc těší osmiletá Adélka a dvouletý Jonášek. Haně Šalomové a Romanu Tvrdíkovi z Dobřan se 23. ledna přesně ve tři hodiny ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Bára (3,00 kg/50 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Marie a Františka z Holýšova a Heleny a Jaromíra z Dobřan.
Eliška Chomátová z Plzně je nejenom prvorozenou dcerou rodičů Blanky a Víta, ale zároveň prvorozenou vnučkou prarodičů Ivy, Jaroslava, Blanky a Zdeňka. Eliška (3,16 kg/50 cm) se narodila 24. ledna devětadvacet minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni. Lucii Zörnerové a Petru Kličkovi z Plzně se 22. ledna pět minut před osmou hodinou ráno narodila v Mulačově nemocnici dcera Adélka (3,30 kg/48 cm). Doma už na Adélku čeká čtyřiapůlletý bráška Filípek. Oba rodiče jsou šťastní, že mají páreček.
Lindě Halvové a Radku Ladanyimu z Plzně se 23. ledna pět minut po třetí hodině ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Šimonek (3,14 kg/49 cm). Novopečený tatínek je velký kutil, a proto se nemůže dočkat, až syn vezme do rukou kladívko a šroubovák. Janě a Michalovi Krpejšovým z Plzně se 25. ledna deset minut před druhou hodinou ranní narodil prvorozený syn Míša (2,75 kg/48 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Jany a Petra z Otročína a Ilony a Jaroslava z Blovic.
Václav Hejda z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Vašíka a podle novopečené maminky Romany Hejdové, byl pro ni velkou oporou. Chlapeček (4,25 kg/54 kg) se narodil 22. ledna přesně ve dvaadvacet hodin ve FN v Plzni. Pětiletý Kubík Racek z Plzně při první návštěvě svého brášky Tomáška (3,40 kg/51 cm) řekl mamince, že bude-li brečet, zazpívá mu, aby přestal. Chlapeček se narodil Lence a Petrovi 28. ledna v 18.25 hod. v Mulačově nemocnici.
Jakub Tesař z Plzně byl u porodu své prvorozené dcery Rozálie a největší radost měl z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá. Holčičku (3,45 kg/51 cm) porodila Lucie Beránková 28. ledna v 16.47 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. .Ingrid Langhansové a Petru Kučerovi z Dobřan se 26. ledna deset minut před čtvrtou hodinou ranní narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Hanička (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a měl velkou radost, že vše proběhlo bez problémů.
.Růženě Liškové a Jaroslavu Slavíkovi z Plzně se 23. ledna narodila v Mulačově nemocnici dvojčátka Markétka (2,25 kg/44 cm) a Nikolka (2,50 kg/48 cm). První přišla na svět v 20.31 hod. Markétka (vlevo). Nikolka je pouze o jednu minutu mladší. Dagmar Entová z Plzně 21. ledna devětačtyřicet minut před půlnocí porodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozenou dceru Štěpánku (2,90 kilogramu/48 centimetrů). Doma se nemohou své prvorozené vnučky dočkat prarodiče Daniela a Jiří.
Kamil Sládek z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Filípka a byl z něho opravdu nadšený. Chlapečka (3,47 kg/49 cm) přivedla na svět Stanislava Vorlíčková 25. ledna sedmadvacet minut po půlnoci ve Fakultní nemocnici v Plzni. Evě Tytlové a Martinu Lazarovi z Plzně se 25. ledna v 6.18 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Evička (2,70 kg/47 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Jany a Romana. Pro babičku Blanku a dědečka Zdeňka je Evička už druhou vnučkou.
Dominice a Vladislavu Blechovým z Těnovic se 24. ledna devět minut po desáté hodině dopoledne narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Daniela (3,25 kg/50 cm). Jednoroční Františka pomáhala tatínkovi připravovat sestřičce postýlku. Lucii Kordíkové a Jindřichu Šrailovi z Plzně se 25. ledna pět minut před jedenáctou dopoledne narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Matýsek (2,45 kg/48 cm). Oba rodiče již teď vážně uvažují o tom, že by Matýsek měl mít ještě sourozence.
Janě Lojíkové a Zdeňku Kopeckému z Plzně se 22. ledna pětadvacet minut před jedenáctou hodinou dopoledne narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,53 kg/50 cm). Dvaapůlletý Petřík by si chtěl co nejdříve se sestřičkou hrát s autíčky. Čtyřletý Martin Plevka z Plzně s tatínkem pečlivě připravoval postýlku pro svoji sestřičku Moniku. Holčička (4,09 kilogamu/51 centimetrů) se narodila rodičům Kristině a Pavlovi 21. ledna v 10.41 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Martině a Vladimírovi Reslovým z Plzně se 27. ledna v 8.32 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni narodil druhorozený syn Tobiášek (4,00 kilogramu/50 centimetrů). Doma se nemůže maminky a brášky dočkat dvouletý Lukášek. Leoně a Lukáši Soukupovým z Plzně se 26. ledna v 17.56 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Silvie (2,96 kg/50 cm). Prarodiče Renata a Vladimír dali Silvii veselé zvířátko už v porodnici, od Oliny a Romana jsou hračky připravené doma.
Janě Kubiskové a Jiřímu Tyrovi z Tlučné se 28. ledna dvaatřicet minut před půlnocí narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni dcera Linda (2,46 kg/45 cm). Na svou sestřičku se už těší její dva sourozenci – desetiletá Daniela a pětiletý Tomáš. Janě Štěpánové a Václavu Michalovi ze Všerub se 25. ledna třiadvacet minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,25 kg/50 cm). Tříletý Lukášek dal při návštěvě sestřičce pusinku a řekl, že je to jeho Terinka.
.Karel Makarius z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Tomáška a moc by si přál, aby z něj jednou vyrostl dobrý tenista. Syna (3,07 kg/50 cm) mu porodila manželka Darina 28. ledna třináct minut po jedenadvacáté hodině ve FN v Plzni. Markétě Omariové a Romanu Olahovi z Nýřan se 26. ledna tři minuty před čtvrtou hodinou ranní narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Dominik (2,95 kilogramu/49 centimetrů). Doma se na brášku už těší sedmiletý Tomášek a tříletý Adam.
Vendulce a Pepíkovi Veselým z Třemošné se 21. 1. narodili ve FN v Plzni narodili dva kluci, Pepíček (2,45 kg/46 cm) a Mireček (2,97 kg/49 cm), kterým rodiče dali jména po dědečcích. První přišel na svět Pepíček (vpravo) v 6.46 hod. Mireček je o devětadvacet minut mladší. Doma na své brášky čeká dvaapůlletý Vítek. Manažerovi fotbalistů Big beer Blovice a dlouholetému hráči fotbalových mužstev Letin a Blovic, Karlu Červenkovi a Tereze Martínkové, bývalé házenkářské brankářce Šťáhlavic, se 10. ledna v 8.45 hod. ve FN v Plzni narodil prvorozený syn František (2,69 kg/46 cm). Oba rodiče by byli rádi, kdyby jejich syn byl také sportovcem.
1.2.2008
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Pokladní - pomocná kuchařka 16 000 Kč

Jsme jednou z největších společností v České republice zajišťující závodní stravování. Pro náš stravovací provoz u klienta v Plzni-Bručné (cca 250 jídel denně) hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici pokladní-pomocná kuchařka . Přijďte mezi nás!

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 20 000 Kč

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Pověřená osoba pro integraci cizinců. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Klíčové odpovědnosti a hlavní činnosti, pracovně-právní legislativa před vznikem pracovního poměru cizince (příprava podkladů pro vyřízení žádosti o vydání zaměstnanecké karty v zahraničí, dle daných šablon.), podpora a koordinace integrace zahraničních pracovníků do pracovního a osobního života v ČR , zajištění a podpora komunikace s příslušnými úřady (OAMP, MV, Hosp. komorou ), zastřešení komunikace mezi zahraničními pracovníky a ostatními zaměstnanci společnosti, pomoc zahraničním pracovníkům při řešení nových situací (ubytování, doprava, lékař, založení bankovního účtu,…), zajištění průběžné komunikace s uchazeči o práci v KS a následné zjišťování, zda jejich zájem o prac. poměr v KS trvá i ve stádiu vyřizování zaměstnanecké karty, doprovod kandidáta na vstupní lékařskou prohlídku, tlumočení při podepisování pracovních smluv a dokumentů spojených s pracovním vztahem mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, překládání a předávání informací o akcích pořádaných zaměstnavatelem, , , Odborná příprava (vzdělání) a certifikáty, SŠ/VŠ vzdělání, , Odborné znalosti vč. jazykových, Dobrá znalost AJ + RJ + UA, práce s PC (MS OFFICE), , Osobnostní požadavky, velmi dobré komunikační dovednosti, časová flexibilita, velmi dobré sociální cítění, multikulturní vnímaní společnosti, , samostatnost, pečlivost, spolehlivost, svědomitost. Pracoviště: Ks-europe s.r.o., šťáhlavy, Komenského, č.p. 598, 332 03 Šťáhlavy. Informace: Markéta Urbanová, +420 377 350 531.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Dentální hygienista 150 Kč

Dentální hygienisti dentální hygienik/ička. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: vzdělání v dentální hygieně. Pracoviště: Zubní centrum kronusová s.r.o., Masarykovo náměstí, č.p. 448, 330 23 Nýřany. Informace: Kronusová, +420 725 431 081.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/pracovnice. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce: administrativní podpora obchodních aktivit ve spolupráci s ostatními pracovníky., , Kontakt: Galadiuc Pavel, tel.: 773 921 601, e-mail: pavel.galadiuc@almaxwork.cz; osobně na adrese Janáčkova 1883/62 Plzeň, Po-Pá 8:00 - 17:00.. Pracoviště: Almax work-holding, družstvo, plzeň, Janáčkova, č.p. 1883, 323 00 Plzeň 23. Informace: Pavel Galadiuc, +420 773 921 601(8:00-17:00).


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 13.–15. července 2018

Školní spoj ve stromě a kosení jako české tchai-ťchi: zhlédněte videa víkendu

Francouzi se radují z vítězství na MS.
8

Triumf po dvaceti letech. Francouzi přestříleli Chorvaty a jsou mistry světa

Na dálnici havarovalo auto, mezi zraněnými byly i děti

Plzeňsko - Pět zraněných si vyžádala nedělní ranní nehoda na dálnici D5 u Nové Vsi.

Dům dějin Holýšovska vystavuje unikátní sbírku válečných a vojenských hraček

Holýšov – Protože letošní rok je ve znamení stoletého výročí republiky, zasadil i Dům dějin Holýšovska svou výstavu do této doby. V prostorách domu se od počátku června vystavují unikátní exponáty – historické hračky.

Prázdninový zážitek v Blovicích

Blovice - Nezvyklý prázdninový zážitek nabídne o prázdninách dětem Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích.

Viktoriáni prohráli s Dynamem Kyjev generálku na ligu

Plzeň - Český mistr v sobotu odpoledne ve Schwazu padl 0:2, i když byl zhruba hodinu hry lepším týmem. Plzeň ze sedmi přátelských utkání během letní přípravy vyhrála šest duelů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT