VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koukáme se na svět

PLZEŇ - Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do života přeje Deník

1.2.2008
SDÍLEJ:

Foto: Grafika: DENÍK

Petře a Petrovi Koudelovým z Horní Břízy se 27. ledna patnáct minut před polednem narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozená dcera Barunka (2,39 kg/44 cm). Oba rodiče by byli rádi, aby se jim brzo narodilo ještě jedno takové štěstíčko. Romaně Malotinové a Davidu Čonkovi z Dobřan se 19. ledna přesně v 9.00 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Šimon (3,55 kg/50 cm). Doma na Šimona už čeká nejenom pětiletý bráška Matěj, ale také plný pokojíček hraček.
Čtyřiapůlletá Barborka Hejsková z Plzně každé ráno zpívala své sestřičce Kačence písničku, dala jí přes maminčino bříško pusinku a až potom šla do školky. Kačenka (2,70 kg/49 cm) se narodila Jitce a Robertovi 24. ledna ve 14.20 hod. v Mulačově nemocnici. Jaroslavě a Zdeňku Širokým ze Všerub se 24. ledna v 16:10 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Barborka (3,50 kg/50 cm). Pro prarodiče Annu. Marií, Jaroslava a Zdeňka je Barborka první vnučkou. Doma sestřičku čeká jedenapůlletý Vašík.
Haně a Karlu Benešovým z Plzně se 22. ledna padesát minut po poledni narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Josífek (3,55 kg/50 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Václavy a Jana. Pro Marii a Karla je Josífek už sedmým vnoučetem. Kateřině Staňkové a Petru Vachtovi z Plzně se 22. ledna v 8:30 hod. narodil v Mulačově nemocnici syn Daniel (2,77 kg/47 cm). Šestiletý bráška Tomáš se už nemůže dočkat, až Daniel s maminkou budou doma.
Tereze Fajerové a Petru Štádlerovi ze Střížovic se 24. ledna v 1:00 hod. narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Františka (4,10 kg/53 cm). Jejich dcera je prvním letošním novorozencem ve Střížovicích. Lucii Záhejské a Petru Gerdovi z Kralovic se 21. ledna devět minut po čtrnácté hodině narodil ve FN v Plzni syn Tobiášek (3,58 kg/51 cm). Sedmiletý Davídek by byl rád, aby s ním bráška hrál co nejdříve hokej.
Radek Mík z Plzně má v plánu co nejdříve zasvětit prvorozeného syna Honzíka (3,00 kg/50 cm) do tajů výpočetní techniky a naučit ho pracovat na zahradě. Janě Weissové se syn narodil 22. ledna v 8:58 hod. ve FN v Plzni. Aleně a Martinovi Šlajsovým ze Zruče – Sence se 22. ledna pětapadesát minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Jaruška (3,13 kg/49 cm), která je už druhým vnoučetem prarodičů Aleny, Miroslava a Jany.
Miroslavě a Radkovi Rosenbergerovým z Plzně se 22. ledna ve 13:50 hod. narodila ve FN v Plzni dcera Agátka (3,64 kg/50 cm). Doma se už na sestřičku a maminku moc těší osmiletá Adélka a dvouletý Jonášek. Haně Šalomové a Romanu Tvrdíkovi z Dobřan se 23. ledna přesně ve tři hodiny ráno narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Bára (3,00 kg/50 cm), která je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Marie a Františka z Holýšova a Heleny a Jaromíra z Dobřan.
Eliška Chomátová z Plzně je nejenom prvorozenou dcerou rodičů Blanky a Víta, ale zároveň prvorozenou vnučkou prarodičů Ivy, Jaroslava, Blanky a Zdeňka. Eliška (3,16 kg/50 cm) se narodila 24. ledna devětadvacet minut po dvaadvacáté hodině ve FN v Plzni. Lucii Zörnerové a Petru Kličkovi z Plzně se 22. ledna pět minut před osmou hodinou ráno narodila v Mulačově nemocnici dcera Adélka (3,30 kg/48 cm). Doma už na Adélku čeká čtyřiapůlletý bráška Filípek. Oba rodiče jsou šťastní, že mají páreček.
Lindě Halvové a Radku Ladanyimu z Plzně se 23. ledna pět minut po třetí hodině ranní narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Šimonek (3,14 kg/49 cm). Novopečený tatínek je velký kutil, a proto se nemůže dočkat, až syn vezme do rukou kladívko a šroubovák. Janě a Michalovi Krpejšovým z Plzně se 25. ledna deset minut před druhou hodinou ranní narodil prvorozený syn Míša (2,75 kg/48 cm), který je zároveň prvorozeným vnoučetem prarodičů Jany a Petra z Otročína a Ilony a Jaroslava z Blovic.
Václav Hejda z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Vašíka a podle novopečené maminky Romany Hejdové, byl pro ni velkou oporou. Chlapeček (4,25 kg/54 kg) se narodil 22. ledna přesně ve dvaadvacet hodin ve FN v Plzni. Pětiletý Kubík Racek z Plzně při první návštěvě svého brášky Tomáška (3,40 kg/51 cm) řekl mamince, že bude-li brečet, zazpívá mu, aby přestal. Chlapeček se narodil Lence a Petrovi 28. ledna v 18.25 hod. v Mulačově nemocnici.
Jakub Tesař z Plzně byl u porodu své prvorozené dcery Rozálie a největší radost měl z toho, že obě jeho děvčata jsou zdravá. Holčičku (3,45 kg/51 cm) porodila Lucie Beránková 28. ledna v 16.47 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni. .Ingrid Langhansové a Petru Kučerovi z Dobřan se 26. ledna deset minut před čtvrtou hodinou ranní narodila v Mulačově nemocnici prvorozená dcera Hanička (3,70 kg/51 cm). Novopečený tatínek byl u porodu a měl velkou radost, že vše proběhlo bez problémů.
.Růženě Liškové a Jaroslavu Slavíkovi z Plzně se 23. ledna narodila v Mulačově nemocnici dvojčátka Markétka (2,25 kg/44 cm) a Nikolka (2,50 kg/48 cm). První přišla na svět v 20.31 hod. Markétka (vlevo). Nikolka je pouze o jednu minutu mladší. Dagmar Entová z Plzně 21. ledna devětačtyřicet minut před půlnocí porodila ve Fakultní nemocnici v Plzni prvorozenou dceru Štěpánku (2,90 kilogramu/48 centimetrů). Doma se nemohou své prvorozené vnučky dočkat prarodiče Daniela a Jiří.
Kamil Sládek z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Filípka a byl z něho opravdu nadšený. Chlapečka (3,47 kg/49 cm) přivedla na svět Stanislava Vorlíčková 25. ledna sedmadvacet minut po půlnoci ve Fakultní nemocnici v Plzni. Evě Tytlové a Martinu Lazarovi z Plzně se 25. ledna v 6.18 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Evička (2,70 kg/47 cm), která je zároveň prvním vnoučetem prarodičů Jany a Romana. Pro babičku Blanku a dědečka Zdeňka je Evička už druhou vnučkou.
Dominice a Vladislavu Blechovým z Těnovic se 24. ledna devět minut po desáté hodině dopoledne narodila ve FN v Plzni druhorozená dcera Daniela (3,25 kg/50 cm). Jednoroční Františka pomáhala tatínkovi připravovat sestřičce postýlku. Lucii Kordíkové a Jindřichu Šrailovi z Plzně se 25. ledna pět minut před jedenáctou dopoledne narodil ve FN v Plzni prvorozený syn Matýsek (2,45 kg/48 cm). Oba rodiče již teď vážně uvažují o tom, že by Matýsek měl mít ještě sourozence.
Janě Lojíkové a Zdeňku Kopeckému z Plzně se 22. ledna pětadvacet minut před jedenáctou hodinou dopoledne narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,53 kg/50 cm). Dvaapůlletý Petřík by si chtěl co nejdříve se sestřičkou hrát s autíčky. Čtyřletý Martin Plevka z Plzně s tatínkem pečlivě připravoval postýlku pro svoji sestřičku Moniku. Holčička (4,09 kilogamu/51 centimetrů) se narodila rodičům Kristině a Pavlovi 21. ledna v 10.41 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni.
Martině a Vladimírovi Reslovým z Plzně se 27. ledna v 8.32 hod. ve Fakultní nemocnici v Plzni narodil druhorozený syn Tobiášek (4,00 kilogramu/50 centimetrů). Doma se nemůže maminky a brášky dočkat dvouletý Lukášek. Leoně a Lukáši Soukupovým z Plzně se 26. ledna v 17.56 hod. narodila ve FN v Plzni prvorozená dcera Silvie (2,96 kg/50 cm). Prarodiče Renata a Vladimír dali Silvii veselé zvířátko už v porodnici, od Oliny a Romana jsou hračky připravené doma.
Janě Kubiskové a Jiřímu Tyrovi z Tlučné se 28. ledna dvaatřicet minut před půlnocí narodila ve Fakultní nemocnici v Plzni dcera Linda (2,46 kg/45 cm). Na svou sestřičku se už těší její dva sourozenci – desetiletá Daniela a pětiletý Tomáš. Janě Štěpánové a Václavu Michalovi ze Všerub se 25. ledna třiadvacet minut před půlnocí narodila ve FN v Plzni dcera Terezka (3,25 kg/50 cm). Tříletý Lukášek dal při návštěvě sestřičce pusinku a řekl, že je to jeho Terinka.
.Karel Makarius z Plzně byl u porodu svého prvorozeného syna Tomáška a moc by si přál, aby z něj jednou vyrostl dobrý tenista. Syna (3,07 kg/50 cm) mu porodila manželka Darina 28. ledna třináct minut po jedenadvacáté hodině ve FN v Plzni. Markétě Omariové a Romanu Olahovi z Nýřan se 26. ledna tři minuty před čtvrtou hodinou ranní narodil ve Fakultní nemocnici v Plzni syn Dominik (2,95 kilogramu/49 centimetrů). Doma se na brášku už těší sedmiletý Tomášek a tříletý Adam.
Vendulce a Pepíkovi Veselým z Třemošné se 21. 1. narodili ve FN v Plzni narodili dva kluci, Pepíček (2,45 kg/46 cm) a Mireček (2,97 kg/49 cm), kterým rodiče dali jména po dědečcích. První přišel na svět Pepíček (vpravo) v 6.46 hod. Mireček je o devětadvacet minut mladší. Doma na své brášky čeká dvaapůlletý Vítek. Manažerovi fotbalistů Big beer Blovice a dlouholetému hráči fotbalových mužstev Letin a Blovic, Karlu Červenkovi a Tereze Martínkové, bývalé házenkářské brankářce Šťáhlavic, se 10. ledna v 8.45 hod. ve FN v Plzni narodil prvorozený syn František (2,69 kg/46 cm). Oba rodiče by byli rádi, kdyby jejich syn byl také sportovcem.
1.2.2008
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Provozní pracovníci úklid - provozní záležitosti. 2 000 Kč

Provozní pracovníci úklid - provozní záležitosti. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 2000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu volejte - tel.: 603218951nebo piště na e-mail: mara.iss@volny.cz, Forma úvazku : brigáda, na dohodu o provedení práce , Místo : samoobslužná prádelna v OC Luna, ul. Skupova, Bory - Plzeň, Fond pracovní doby : cca 15 hod. měsíčně, Mzda : 2 000,- Kč čistého. Pracoviště: Mm prádelny s.r.o., plzeň (oc luna), Skupova, č.p. 490, 301 00 Plzeň 1. Informace: Miroslav Mára, +420 603 218 951.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 26 000 Kč

Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva TRUHLÁŘ 140 KČ/ HOD. ČISTÉHO. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE pro stabilní podnik v OSTRAVĚ, , Náplň práce: montážní činnosti při výrobě kolejových vozidel– dřevěné sedačky, rámy, podlahy a další doplňky. , , Požadujeme: , - praxi v oboru , - orientaci ve výkresové dokumentaci , , Nabízíme: , - Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku , - Možnost záloh , - Možnost přesčasů , -Pracovní a ochranné pomůcky, , , Plat: , 140,-/hod. čistého , , Nástup možný ihned., , V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu. Pracoviště: Markmont s.r.o. - plzeň, Poděbradova, č.p. 2842, 301 00 Plzeň 1. Informace: Nikola Paldusová, +420 777 743 051.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 000 Kč

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožencýh a kožešinových výrobků jinde neuvedená. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Zbůch, , Způsob prvního kontaktu: telefonicky, osobně - Zahradní 173/2 Plzeň, 11:30-15:30, , Nutný je dobrý zdravotní stav, spolehlivost. Jedná se o fyzicky náročnou práci. Pracovní poměr se uzavírá jen na 3 měsíce.. Pracoviště: Maxdim s.r.o. - polní 458, zbůch, Polní, č.p. 458, 330 22 Zbůch. Informace: Ganna Kovalova, +420 773 563 061.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladník, řidič VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: , -nakládka a vykládka kamionů, -příprava zboží k expedici (obsluha baličky palet), -zásobovaní výroby materiálem, -rozvoz dodávkou, , Požadujeme:, -řidičský průkaz na VZV - nutnost !!, -zodpovědnost, spolehlivost, -řidičscký průkaz skupiny B, , Zaměstnanecké výhody: , - 5 týdnů dovolené, - průžná pracovní doba. Pracoviště: Megapac production s.r.o., plzeň, Velenická, č.p. 524, 326 00 Plzeň 26. Informace: Zuzana Lešetická, +420 373 034 909.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Strážník MP Plzeň, který zachránil ženu.

Strážník, který zachránil ženu: Zasáhl jsem, nic víc...

Ilustrační foto.

Dřevorubce zabil padající strom

Vodní kombajn Bolek zase vyrazil na Bolevák

Plzeň - Stroj seká přednostně v místech, kde se lidé koupají.

Od sazí v komíně začal hořet dům

Pernarec - Špatná údržba komína zavinila vznik požáru v rodinném domě.

Jiří Daron: Nightwish pokřtí velblouda

Plzeň – Ředitel Pragokoncertu představuje dvě velké akce, které se uskuteční v locho-tínském amfiteátru.

Cenný dům získal příspěvek na okna

Plzeň – Celkem 300 tisíci korunami přispěje radnice na výměnu oken domu na rohu ulic Dominikánská 16 a sady 5. května 6.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT