Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnic v Plzeňském kraji vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotografie novorozenců. Každý týden objíždíme porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na e-mailovou adresu: monika.krausova@denik.cz. Obrázek miminka pak najdete na stránkách Deníku, týdeníku a na webu.

Pro čtenáře internetové verze Plzeňského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do pátku 22. listopadu 2019 do 12 hodin.

Melissa Nová se narodila 23. října ve 21:42 mamince Andree a tatínkovi Dominikovi z Mirošova. Po příchodu na svět ve Fakultní nemocnici v Plzni vážila sestřička tříleté Elly 3690 gramů a měřila 51 centimetrů.
FOTO: Právě jsme se narodili
Dvojčata Adéla a Matěj Šustrovi se narodila 30. října mamince Miroslavě a tatínkovi Ladislavovi z Blovic. Adélka se narodila v 8:35, bráška Matěj o minutu později. Po příchodu na svět ve Fakultní nemocnici v Plzni na Lochotíně vážila 2470 gramů.
Anketu vyhráli Adéla a Matěj Šustrovi z Blovic