Vážení čtenáři, díky vstřícnosti porodnic v Plzeňském kraji vám na našich stránkách pravidelně přinášíme fotografie novorozenců. Každý týden objíždíme porodnice a fotíme nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihneme, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dříve, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na e-mailovou adresu: monika.krausova@denik.cz. Obrázek miminka pak najdete na stránkách Deníku, týdeníku a na webu.

Pro čtenáře internetové verze Plzeňského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do pátku 15. listopadu 2019 do 12 hodin.

Natália Ruprechtová se narodila 21. října v 10:32 mamince Kláře a tatínkovi Jakubovi z Plzně. Po příchodu na svět ve FN Plzeň vážila jejich prvorozená dcerka 3170 gramů a měřila 47 centimetrů.
Anketu vyhrála Natália Ruprechtová z Plzně
Matyáš Kaněra se narodil 27. října ve 12:42 mamince Daně a tatínkovi Milošovi z Vochova. Po příchodu na svět v plzeňské porodnici U Mulačů vážil jejich prvorozený chlapeček 3590 gramů.
FOTO: Právě jsme se narodili
Ilustrační foto
Stod omezuje dětskou pohotovost