Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRALOVICE

Průzkum pro jaderné úložiště stále chceme, ozývá se z Žihle

Žihle – Tisíce z takzvaného jaderného účtu mohly už v tomto roce téct do rozpočtu severoplzeňské Žihle. Zatím se to však neděje. Proč?

Výrov nadělil seniorům tisíc korun

Výrov – Předčasný dárek pod stromeček dostali od Obecního úřadu ve Výrově místní senioři. Lidé, kteří dosáhli sedmdesáti a více let, se mohou radovat z tisícikoruny.

Roste u Ptyče betonový kryt pro konec světa?

Ptyč – Protiatomový kryt, tajné vězení či nejmodernější bunkr? Oč vlastně jde? Zmíněné dohady se týkají severoplzeňské osady Ptyč.

Hodiny v Žebnici pohání opravený stroj

Žebnice – K úplnému závěru se chýlí záchrana kostela svatého Jakuba Většího v severoplzeňské Žebnici.

Kralovice postaví koupaliště. Napodobí Tlučnou a Dobřany

Kralovice – Obyvatelé Kralovic budou moci příští rok v létě plavat a relaxovat ve vlastním koupališti. Firma, která koupaliště se sportovním areálem postaví, už převzala staveniště a slíbila, že hotovo bude do konce června 2013.

Železničáři zastavili zrušení mladotické trati. Nechcete ji?

Mladotice, Kralovice – Zastavte zrušení železnice Mladotice-Kralovice. Zhruba tak lze shrnout žádost, kterou začátkem srpna podala plzeňská Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) na ministerstvo dopravy. K čemu to? Blýská se snad zpustlé trati na lepší časy?

Senioři se v Kralovicích bavili už podruhé

Kralovice – O svoji vlastní i o zábavu všech ostatních se ve středu v Lidovém domě v Kralovicích opět starali senioři z pečovatelských domů z celého Plzeňského kraje.

 V Kralovicích vládl Petr Tomek

Kralovice – Devátý MTB maraton na horských kolech proběhl v okolí Kralovic před týdnem. Zázemí pro aktéry soutěží pořadatelé z Bike clubu Kralovice opět situovali do prostoru Sport kempu.

Pole na Hadačce obsadila zemědělská výstava

Hadačka - Pole a areál společnosti Kralovická zemědělská na Hadačce se ve čtvrtek staly dějištěm tradiční zemědělské výstavy.

Pořádek v Kralovicích od července pohlídají kamery

Kralovice – Zabránit ničení majetku obyvatel a města, omezit narušování veřejného pořádku v nočních hodinách a předcházet drobné kriminalitě.

Deska ve Lhotě připomíná pěvkyni Miladu Šubrtovou

Lhota – „V tomto domě se 25. 4. 1924 narodila česká pěvkyně Milada Šubrtová, sólistka opery Národního divadla v Praze" hlásá nápis na desce, která od čtvrtka zdobí domek čp 24. v severoplzeňské Lhotě u Chříče.

Zemědělci protestovali v kolonách

Plzeňsko – Desítky náklaďáků a traktorů se ve středu mezi 9. a 11. hodinou vydaly na silnice v celém Plzeňském kraji.

Fanánkovy Tři sestry rozjařily Kralovice

Kralovice – „Jo, už aby začaly hrát ty Ségry nebo do tý doby budu našrot,“ bylo možné slyšet přede dveřmi kralovického kulturního střediska v pátek večer. 

Kralovický lidový dům patřil dětem ze školek

Kralovice – Přehlídka souborů a kroužků severoplzeňských mateřských škol se konala v úterý v Lidovém domě v Kralovicích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení