Uskuteční se tam Vánoční saloon skupiny Fešáci. Příští rok oslaví 50 let hraní, ale kulaté jubileum připomenou už o letošním adventu. Vstupenky na koncert jsou stále k dispozici.

„Tak zase po roce vyrážíme na vánoční turné. Opět bude hodně hudby, legrace a host. Pro velký úspěch z loňska s námi pojede Rosťa Fišer (na dolním snímku)z kapely Michal Tučný revival Plzeň, který je nejvěrnějším dvojníkem Michala Tučného. Vzpomeneme na Michalovy písně z období jeho působení u Fešáků a nezapomeneme ani na Jindru Šťáhlavského a Pavla Brümera," říká inventární kytarista a zpěvák Fešáků Antonín Kny.

Připomíná, že Tučný působil v kapele od roku 1974 do roku 1980 a zemřel před 21 lety a kytarista Pavel Brümer byl Fešákem od roku 1967 do roku 2002 a zemřel loni. Oba zanechali v kapele obrovskou stopu a mnoho slavných písní. První jmenovaný například Sundej z hodin závaží, Nádraží, Prodavač, Já tajně cvičím, Slída a slavná píseň Lojza a Líza. Brümer je jako autor podepsán třeba pod písněmi Matterhorn, Buráky, Přesný čas, Hvězda Countryon, Komedianti nestárnou a Dárek vánoční.

Advent připomenou hlavně písněmi ze sedm let starého alba Vánoce s Fešáky, kde jsou třeba songy Zimní dívka, Hallelujah, Kočár vánoční, Sněhulák nebo advent. A ani letos nepřijdou posluchači o tradiční scénku.