„Stovka pracovníků už od neděle připravuje pódium,“ říká Petr Kukla ze spolupořádající agentury Media Production Music. Dodává, že jde o náročné práce a bylo nejprve nutné postavit lešení, aby poté mohly být postaveny a upevněny několikametrové konstrukce na zavěšení světel a také několik metrů vysoká stěna z LED obrazovek. „Návštěvníky koncertu opravdu čeká velká multimediální show a nebudou chybět ani pyroefekty,“ podotýká. Dodává, že hvězdná kapela žádné zvláštní požadavky nemá kromě jediného: „Chce nastoupit na pódium, až se začne stmívat, aby pak ke konci koncertu, tedy už za tmy, vynikly všechny světelné efekty, které má připravené.“

Lucie vstoupí před diváky zítra v 21, končit by měla ve 23 hodin. „Areál amfiteátru však bude otevřen už od 17. hodiny a před Lucií zahrají dvě předkapely – cimbálová muzika z Mikulova a punkoví Plexis,“ uvádí Kukla. Upozor-ňuje, že v vstupenky na koncert jsou ještě stále v předprodeji. Budou se prodávat i na místě v den koncertu od cca 16 hodin. Při koncertě dohlídne na bezpečnost diváků osm desítek pracovníků bezpečnostní agentury. Do areálu není možné vnášet sklo, vlastní pití ani ostré předměty. Městská doprava posílena nebude, podle jízdního řádu jezdí zhruba každých deset minut. Parkovat bude možné na parkovišti plzeňské zoo a v přilehlých ulicích. „Počet parkovacích míst je omezený. Doporučujeme vypravit se na koncert pěšky Kilometrovkou nebo hromadnou dopravou,“ říká Kukla.

„Lochotínský amfiteátr je první velký prostor, který se nám podařilo vyprodat už před dvaceti lety,“ vzpomíná Robert Kodym z Lucie. „Zahrajeme zítra všechny zásadní hity naší kapely, ale i novinky z alba EvoLucie“ slibuje jeho kolega Michal Dvořák.