Tři sestry vystoupí v jihoplzeňském městě v sobotu 30. června. Zastávku na hřišti u nepomucké základní školy si kapela naplánovala v rámci svého Radegast Tour 2018, které se sloganem Plechový Ježíši, koroduj za nás jede od května do září po open air areálech České republiky. Slaví tak své 33. narozeniny.

„Před třiceti lety se nám mnozí vysmívali či přímo – a to je horší – ohrnovali nos. A kde jsou dnes Tři sestry, a kde oni? Mnozí na hřbitově zakopáni, a zbytek? V marnosti brodí se životy, trýzněni službou 'na panskym', skrývanou touhou po jiných ženách či touhou po pohádkových večírcích a životě bez budíku…, anebo jsou možná šťastni! Jako my, už třiatřicet let,“ říká k dovršení Kristových let kapely její frotman Lou Fanánek Hagen.

V Nepomuku čeká na fanoušky rockové muziky téměř šestihodinový hudební maraton. „Areál hřiště bude otevřen už od 16 hodin. Tři sestry si pozvaly kapely Znouzectnost, Doctor P. P. a De Bill Heads. První z nich začne hrát už v 18 hodin a končit se bude až před půlnocí,“ informuje producent nepomuckého koncertu Martin Lukeš ze společnosti Hard Production. Dodává, že fanoušci kapely se určitě dočkají i autogramiády.

Oslavenci a hlavní hvězdy večera Tři sestry slibují, že přivezou velkolepou pódiovou show s dvouhodinovým koncertem, v němž představí zcela nový playlist a odtajní několik písní z připravovaného alba. Nebude chybět ani pivo, které se bude čepovat ve stáncích i z výčepu přímo na pódiu. Což prý ocení především diváci v předních řadách.

Vstupenky na nepomuckou zastávku Tři sestry Radegast Tour jsou k dostání v síti Ticketstream a také v nepomucké pizzerii Marshall, kde budou ke koupi až do 12. hodiny v sobotu 30. června.
Kapela Tři sestry se do západních Čech během svého turné ještě dvakrát vrátí.

Tři sestry v regionu Tři sestry Radegast Tour 2018 se zastaví 6. července v amfiteátru v Lokti, kde zahrají také Horkýže Slíže, a 18. srpna v areálu Camp Lázně v Klatovech, kde je jako předkapela ohlášen Doctor P. P.