„Už když k nám budou návštěvníci přicházet, všimnou si nové fasády, kterou zdobí kovová konstrukce,“ upozorňuje Petr Kubáň, který se stará o dramaturgii a hudební produkci Šeříkovky. „Přibyly nové toalety a přistavěn byl i bar, takže snad už se ani před jedním zařízením nebudou tvořit nepříjemné fronty,“ dodává a upozorňuje i na to, že z baru vede přímo na ulici okénko, u něhož si budou moci objednat pivo lidé, kteří stojí venku.

„Program máme postavený nejen do konce roku, ale už i do března roku příštího,“ informuje Kubáň a podotýká: „Budeme uvádět tři i čtyři koncerty do týdne. Snažíme se být žánrově pestří, abychom nehráli jen pro jednu posluchačskou základnu.“

Koncertní program v Šeříkovce začíná dnes vystoupení revivalových kapel, které hrají hudbu kapel Iron Maiden a Motörhead.

Zítra v Šeříkovce koncertuje slovenská rocková kapela DESmod a v sobotu 20. října přijedou Plexis a Zvlášňý škola a příští týden 25. října zahrají Buty.

Na 28. října je připraven koncert pro děti i rodiče Pískomil se vrací. „Už máme vy-prodaný koncert skupiny Rybičky 48 ohlášený na 16. listopadu, a proto jsme jejich vystoupení přidali ještě na 15. listopad,“ upozorňuje Kubáň.

V předprodeji se ceny vstupenek na koncerty do Šeříkovky nejčastěji pohybují od 250 do 390 korun.