Na jaře tohoto roku vydali L.A. po roce nahrávání album Papírové nebe, které pokřtil David Koller v pražské Roxy. Producent alba Boris Carloff režíroval skupině i první klip k této desce, písni Jsi. Ten od své premiéry 20.4.2012 stále běží v pravidelné rotaci hudebních televizí a navíc se mu povedlo vyhrát hitparády ÓČKO Chart a MTV Wishlist. Druhý klip x, y natočil Marek Dvořáček na křtu Papírového nebe v Buena Vista Clubu v Plzni.

Zatím poslední videoklip k novému singlu Chráněná krajinná oblast v těchto dnech vzniká v režii Martina Živockého, animátora, který se svým snímkem Případ vyhrál několik soutěží a zalíbil se hollywoodské produkci. První příležitost vidět hotový klip budou mít právě návštěvníci Lucerny. Televizní premiéra je naplánována na říjen.

Spolu se skupinou L.A. vystoupí tento večer další plzeňsko-pražská formace, taky česky zpívající, Bek Ofis. Těm se nedávno povedlo s klipem k singlu Náhradník vyhrát druhý ročník Českého YouTube Festu, díky čemuž se dostali do povědomí širokého posluchačstva a zahráli na Rock For People a Sázavafestu.

Zdroj: Youtube