Neuskuteční se tedy koncert Pulcinella - Koncertantní plánovaný na čtvrtek 3. prosince a Štědrý den - Melodram Beethoven a Fibich, který se měl uskutečnit 17. prosince. Zrušeno bylo i tradiční vystoupení Novoroční gala.

„Je nám moc líto, že se dlouhodobě připravované koncerty letošní sezóny opět nemohly uskutečnit. Podařilo se připravit opravdu lákavý program a některé z našich koncertů byly už dlouho dopředu vyprodány. I když nám současná situace přináší velké organizační problémy, musíme respektovat všechna omezení plynoucí z aktuální situace,“ říká ředitelka Plzeňské filharmonie Lenka Kavalová.

O vrácení vstupného za neuskutečněné jednotlivé koncerty z letošní sezony lze požádat v místě nákupu, v případě že je místo v souvislosti s koronavirovými opatřeními uzavřeno, tak přímo v sídle Plzeňské filharmonie po předchozí telefonické domluvě. Stejně tak Plzeňská filharmonie umožňuje i vrácení poměrné části předplatného na letošní sezonu, opět po telefonické domluvě ve svém sídle. O vrácení vstupného lze žádat až do konce ledna 2021.

„Stejně jako při jarním nouzovém stavu umožňujeme i nyní majitelům vstupenek na neuskutečněné koncerty jejich výměnu za koncerty nové, které filharmonie chystá v příštím roce,“ dodává PR manažer filharmonie Pavel Bouda.