„Potkali jsme se při jednom pořadu, kde jsme udělali jednu improvizovanou scénku. Sedlo nám to, porozuměli jsme si i reakce byly pěkné, a tak vznikl nápad, že bychom mohli dát dohromady program, ve kterém začínající zpěvačce budou udílet rady zkušené hvězdy,“ vzpomínal Petr Jablonský v České televizi na okolnosti, které vedly ke vzniku pořadu, s nímž objíždí republiku od loňského roku.

Celebrity v Jablonského podání tak radí nezkušené zpěvačce, která byla hozena do vod zábavního průmyslu, jak využít svých předností a bránit se nástrahám popularity, čeho se vyvarovat, na koho či na co si dát pozor a jak zazářit v různých profesních disciplínách. Rady jí budou udílet například Felix Holzmann, Honza Nedvěd, Halina Pawlovská nebo František Ringo Čech. Celkem se imitátor promění zhruba ve dvě desítky známých tváří. „Takovým hlavním mentorem je Karel Gott, který na Nikolu dává pozor, a v závěru i sestoupí z nebes,“ dodal Jablonský.

Koncert světové legendy, anglického hudebníka a občasného herce Stinga v plně zaplněné pardubické Enteria Areně.
V plzeňském amfiteátru vystoupí světová hvězda. Příští rok přijede Sting

Dvouhodinová show v kulturním domě Šeříkovka v Plzni na Slovanech začne ve čtvrtek 23. listopadu v 19 hodin. Vstupenky jsou k dostání na webu serikovka.cz.