Protože kultura stále podléhá vládním nařízení proti šíření koronaviru, musela být na obou koncertech Jaromíra Nohavici plánovaných na 13. a 14. října snížena kapacita sálu a některé vstupenky bylo nutné zrušit. Fanoušci však o svůj zážitek nepřijdou. Jarek Nohavica po domluvě s pořadateli přidává další koncert 14. října od 17 hodin. Vstupenky už jsou v prodeji.

„Nejen nás, ale hlavně fanoušky jistě potěšilo, že Jarek Nohavica nabídl přidat v Měšťanské besedě další koncert. Přijít na něj můžou jak lidé, jimž byly vstupenky zrušeny, tak i ostatní, na které se třeba už v předprodeji vstupenek nedostalo, protože oba původně plánované koncerty byly beznadějně vyprodané,“ řekl za pořadatele Ivan Jáchim, jednatel společnosti Měšťanská beseda s. r. o. „Zákazníci se zrušenými místy měli možnost přednostního nákupu vstupenek na nový koncert, nyní už je předprodej spuštěný pro širokou veřejnost,“ doplnil.

Aby bylo možné po přidaném koncertu prostory dostatečně vyvětrat a vydezinfikovat, začne 14. října druhý koncert o hodinu později proti původnímu plánu, tedy ve 20 hodin. Začátek koncertu 13. října zůstává beze změny.

Sólový recitál Jaromíra Nohavici s kytarou a heligonkou připomene nejen jeho nejznámější skladby, ale uvede i novinky z posledního alba Poruba. Na akordeon a piano ho doprovodí vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně.

Vstupenky jsou v prodeji na www.mestanskabeseda.cz a v předprodeji vstupenek na náměstí Republiky v Plzni.