Všichni jsou čerstvými absolventy oboru muzikálového herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně a diváci se s nimi setkají v obou úvodních muzikálových premiérách příští sezony. Uvidí je tedy jak v Noci na Karlštejně, tak ve světoznámé Evitě, kde titulní roli vytvoří plzeňská Soňa Borková v alternaci s hostující Ivanou Skálovou, shodou okolností také z Brna.

Novými sólisty souboru muzikálu a operety jsou rovným dílem dámy i páni. Jitka Cafourková si už v brněnském studentském studiu Marta zahrála dokonce roli Marie Stuartovny ve hře Trůn pro královny a jako své zvláštní dovednosti uvádí šerm a žonglování. Eva Marešová si vyzkoušela mimo školu také dabing a má široké taneční zájmy od jazzu přes hip hop až ke stepu. Petra Vraspírová kromě divadla a tance úspěšně zpívá s vokální skupinou 4people.

Jozef Hruškoci si vyzkoušel během studií i Romea v Shakespearově Romeovi a Julii, Martin Hubeňák zase Cimarosovu operu Tajné manželství a Aleš Kohout je nejen hercem a zpěvákem, ale od čtyř let hraje také na klavír a od čtrnácti komponuje. Pro studentské divadlo napsal už několik muzikálů a na JAMU se podílel mimo jiné na zhudebnění Shakespearových sonetů.