Lucie Bílá zazpívá v Inwestu

Plzeň - Pěvecké umění Lucie Bílé potěší diváky a posluchače v Plzni již ve čtvrtek.

15.9.2009

Lucie BíláFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Zpěvačka, která se vedle popu a rocku dokázala ve své kariéře vyrovnat i s náročnými party v muzikálech či dokonce v tzv. vážné hudbě, vystoupí od 19 hodin ve velkém sále plzeňského Domu kultury Inwest. Koncert je součástí jejího aktuálního Bang Bang Tour k chystané desce se stejnojmennou pilotní písní, ale zazní i starší osvědčené skladby a hity. Turné startovalo v Olomouci, Ostravě a Brně, dnes se zastavuje v Hradci Králové, 29. září v Českých Budějovicích a 6. října ve Zlíně (na snímku Lucie Bílá, která opakovaně vystoupila i na festivalu Pražské jaro, při svém koncertě v plzeňské Velké synagoze)

Autor: Petr Dvořák

15.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
METAMORFÓZY. Některá vystavená díla téměř levitují v prostoru DEPO2015.

Výstava Metamorfózy v DEPO2015

Rána hodinu po večerce. Zamykají se cely na noc?

Praktici zavřeli své ordinace, pokračují v protestech

Plzeň - Mnoho praktických lékařů pro děti a dospělé ve středu zavřelo své ordinace.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.