„Naše pozvání přijala bývalá dlouholetá sólistka plzeňské operety, nyní principálka Divadla Pluto Jindřiška Crhová-Kikinčuková," říká programový pracovník galerie a jeden z moderátorů pořadu Jiří Hlobil. „Společně s ní přislíbil účast i její manžel Pavel Kikinčuk, který na úspěšnou kariéru v plzeňské činohře dnes navazuje krásnými rolemi na scéně Činoherního klubu a zároveň je i oblíbeným televizním a filmovým hercem," pokračuje Hlobil.

„Velmi se těšíme i na další zástupkyni herecké rodiny, Kamilu Kikinčukovou Frumertovou. Také ji diváci znají z řady zajímavých rolí v plzeňském divadle, dnes však působí zejména v pražském Studiu Ypsilon a oblibu si rovněž získala díky filmovým a televizním rolím," dodává Hlobil.

Že se bude nejen besedovat, ale i hrát a zpívat, naznačuje účast bývalé šéfkorepetitorky plzeňské opery Ivany Janečkové.

„Těšit se můžete na večer plný různých překvapení v prostorách, kde je právě nyní k vidění nesmírně zajímavá výstava z tvorby malíře a kreslíře Huga Boettingera," zve na čtvrteční večer do Masných krámů Hlobil.