Angelo předvedl energické vystoupení, ale nejvíce práce na něj paradoxně čekalo až po jeho skončení. Dobrou hodinu a půl se totiž musel nadšenému davu podepisovat. Většína fanynek pak ještě jako bonus chtěla společné foto.

„Bylo to super. Výborně jsme se pobavily. Ostatně jako na každém jeho koncertu,“ pochvaluje si dvaadvacetiletá Aneta Valasová, která na koncert přijela až z Rožnova pod Radhoštěm. Společně s ní do Plzně dorazily ještě dvě Veroniky. „Se ségrou takhle jezdíme často. A mamku s sebou bereme občas. Tentokrát dostala lístek k narozeninám,“ říká s úsměvem Aneta. Podle svých slov je Kellyovým věrná už dvanáct let.

„Tenkrát to samozřejmě bylo větší šílenství, ale kouzlo a atmosféru to pořád neztratilo,“ doplňuje sestra Veronika.

Na Angelovy koncerty ale nechodí jen kvůli němu a jeho hudbě, ale rovněž proto, aby se setkaly s kamarádkami. Potvrzuje to i Lucie Doušová z Kutné Hory. „Je to vlastně jediná příležitost, jak se s holkama vidět. Některé jsou z Ostravy, Brna, Prahy. Prostě ze všech koutů republiky. Vždycky spolu pokecáme. Je to příjemné,“ dodává. Do Plzně dorazila v pátek ráno, ale na některých vystoupeních už bývá několik dní dopředu. „Můj rekord je deset dní. Bylo to v Portugalsku. Hned po tamním koncertě jsme zamířili do Norska, kde jsme si na Angela počkali už „jen“ pět dní,“ sděluje.

Dříve prý koncerty navštěvovala každý týden. „Teď už na to není tolik času ani peněz. ale až se v létě udělá hezky, nejspíše to přehodnotím,“ říká dále.

Většina fanynek se shoduje na tom, že Angelova hudba se od dob Kelly Family změnila. A to k lepšímu. „Je tam vlastně všechno. Folk, rock a třeba i jazz. A nutno říci, že to funguje na výbornou,“ potvrzuje Aneta. Kromě Angela poslouchá ještě třeba Čechomor, Divokýho Billa nebo Nohavicu.