Začíná zítra v 19:30 hod. v amfiteátru za Plazou.

„Turné je samozřejmě ve znamení nového alba,“ říká frontman kapely Vašek Bláha. „Nových věcí bychom chtěli hrát co nejvíce, na všechny však asi nedojde, ale tak polovinu desky určitě představíme i naživo, to je vždy výzva, která nás baví.“

Nové album, o němž Vašek Bláha mluví, se jmenuje Tsunami, vyšlo teprve 5. května a velmi rychle se vyhouplo na přední příčky oficiální prodejní hitparády IFPI. Kapela slibuje, že nezapomene zahrát ani staré osvědčené hity. Jak už u Divokýho Billa bývá zvykem, dramaturgie a koncertní stage budou opět jedinečné. Skupina si pro plánované koncerty připravila na míru vyrobené pódium doplněné o velkou ledkovou stěnu s videoprojekcí a systémem, který na místě sestřihá a smíchá dopředu připravené záběry, tak aktuální obrázky z pódia. Jako host se na turné představí skupina Poletíme?

Na každém koncertě je připraveno pro fanoušky nadstandardně vybavené zázemí. “Díky našim partnerům jsme mohli připravit dobré jídlo, vychladit pivo. Po skončení koncertu pokračujeme s afterparty. Prostě pojďte se pobavit, pojďte se zasmát, pojďte se napít, pojďte si zablbnout,“ zve na koncerty Vašek Bláha.