A ke kulatému výročí připravili muzikanti čtyři speciální koncerty. První se koná v neděli v Mrákově na Domažlicku a druhý hned ve čtvrtek 1. října v Šeříkovce v Plzni. Kapela slibuje minimálně pětihodinovou bigbítovou zábavu, při které bude stát na pódiu všech sedm současných členů skupiny včetně hostujícího zpěváka Radka Zíky.

Kromě Zíky se mikrofonu tradičně ujme Jarda Soukup. K baskytaristovi Miloši Novotnému, kytaristovi Jirkovi Mothejzíkovi, klávesákovu Josefu Baštářovi a bubeníkovi Romanu Pezlarovi přibyl skoro před třemi lety druhý kytarista Pavel Navrátil. S Mothejzíkem se při vystoupeních pravidelně střídá, u příležitosti jubilea si ale zahrají na pódiu společně.

Extra Band revival vyniká mezi západočeskými bigbítovými kapelami hlavně tím, že na něj vždycky přijde dost lidí, a organizátoři ho proto rádi a opakovaně zvou.

„První víkend s Extra Bandem revival byl 27. července 1999 v Dolní Bělé, o den později v Měčíně a ještě následující den v Nezvěsticích. Bylo to nádherný, nikdo jsme tomu z počátku nerozuměl – všude narváno, spousta lidí. Mysleli jsme si, že takto navštěvovaná vystoupení vydrží maximálně rok, pak opadne zájem pamětníků a kapela skončí. Je to neskutečné a jsme fanouškům vděčni, že je náš repertoár pořád zajímá,“ chválí publikum zpěvák Jarda Soukup.

Na jubilejních vystoupeních i klasických zábavách slibuje Extra Band revival staré hity i novější songy. Zatímco před deseti lety kapela měla v repertoáru 38 písniček, dnes je jich přes devadesát.