Tým složený z hráčů Lasselsbergeru Plzeň jen jednou prohrál, v semifinále a finále pak rozhodl o výhře až v nájezdech, respektive v prodloužení. „Až na zápas s Pardubickým krajem byly duely vyrovnané,“ uznal kouč týmu Milan Razým kvality soupeřů na turnaji hráčů ročníku 1993 a mladších.

Ve finále hraném v Rožnově pod Radhoštěm to nejprve vypadalo na snadnou záležitost. Plzeňané vedli po první třetině 5:0. „Pak ale dali soupeři tři rychlé góly a vyvrcholilo to vyrovnáním v poslední minutě,“ popsal finále Razým.

V prodloužení rozhodl o plzeňském vítězství nejlepší střelec týmu Stanislav Erben. „Spolu s ním patřili k oporám obránce Hrbas a útočník Váchal, oba se zkušenostmi z extraligou dorostu. Dobře je doplňoval Pitel a brankář Patrik Polívka.“

„Rád bych poděkoval také ostatním trenérům mládeže. I oni totiž mají podíl na tomto úspěchu,“ zakončil Razým.

Výsledky výběru Plzeňského kraje – zákl. skupina: – Pardubický kraj 8:1 , – Královéhradecký kraj 2:1, – Jihomoravský kraj 4:1, – Olomoucký kraj 3:2, – Karlovarský kraj 1:4, – Hlavní město Praha 3:1. Semifinále: – Moravskoslezský kraj 4:3 po sam. náj. Finále: – Středočeský kraj 6:5 v prodl. Kádr vítězů – brankáři: P. Polívka,Smejkal, obránci: Hrbas, Slavík, Kvapil, E. Polívka, Farný,Tichý, Šmíd, útočníci: Erben, Pitel, Váchal, Noga, Pejchar, M. Pour, Beran, Pašek, Biskup,Tolar, Faschingbauer. Trenéři: Razým, Ruprecht. Vedoucí mužstva: S. Erben st., L. Polívka.