Klatovy B – Kaznějov 4:2
Rezerva Klatov dala poprvé po zpřísnění covidových podmínek kádr dohromady a po třech odložených zápasech brala tři body.„Zápas měl rychlé tempo a divákům se musel líbit. Bohužel to bylo pro nás se špatnou tečkou. Nezačali jsme zápas úplně nejlépe a dostali jsme dva nešťastné góly. Po pauze jsme inkasovali brzy třetí, ale podařilo se nám na něj zareagovat a snížit na 1:3. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že nemáme co ztratit, a vstřelenou brankou jsme se dostali na dostřel. Bohužel jsme ale rychle inkasovali na 2:4 a nepřišel ani závěrečný tlak od nás, protože jsme se nechali nešťastně vyloučit,“ mrzelo kaznějovského obránce Miroslava Branda.

Třetiny: 2:0, 1:1, 1:1. Branky a nahrávky: 10. Krs (Bouček), 12. Vávra (Vizinger), 27. Krs (Bouček), 55. Vizinger (Čuban) – 27. Dobrý (Samek), 50. Samek (Dobrý, Sýkora). Rozhodčí: Valenta – Hrach, Rubáš. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0.

Sestava Kaznějova: Holub – Baďouček, Brand, Jankovský, Urbánek – Dobrý, Markov, Mutinský, Straka, Hanzlíček, Komanec, M. Sýkora, Samek.

Plzeň (na snímku v bílém) oplatila Chomutovu porážku z prvního zápasu
Lokomotiva vysoko zdolala Chomutov a oznámila posilu

Dohrávka 6. kola: Třemošná – Sokolov B 4:3 po sn 

„Úvod zápasu se nám nevydařil, když jsme po našich chybách dostali rychlý gól. Museli jsme tak dotahovat. Do konce třetiny se nám povedlo srovnat. Po přestávce jsme zlepšili náš výkon a ve zbytku zápasu jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme se trápili v koncovce, když jsme neproměnili řadu vyložených šancí. Rozhodovaly tak znovu nájezdy. Máme je už natrénované, a získali jsme v nich tak znovu bonusový bod,“ těšilo Filipa Michela, střelce rozhodujícího nájezdu.

Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1. Branky a nahrávky Třemošné: 20.Michel (Sedlák), 27. Polívka (Koreis), 48. Davídek (Michel, Soukup), rozh. nájezd Michel. Rozhodčí: Turhobr – Rubáš, F. Sýkora. Vyloučení: 1:4. Bez využití.

Sestava Třemošné: Č. Sedláček – Slavík, Smejkal, Sedlák, Soukup, Blumentrit – Levora, Šibra, L. Sedláček, Dušek, Koreis, Šrámek, Davídek, Polívka, Michel.

Zdroj: Meteor Třemošná

Ostatní výsledky: Sokolov B – Rokycany 1:8.
Odložené zápasy: Třemošná – Cheb B, Nejdek – Domažlice, Tachov – Mariánské Lázně.

Krajská liga má nyní třítýdenní pauzu, další zápasy jsou na programu 8. ledna.

Tabulka krajské hokejové ligyTabulka krajské hokejové ligyZdroj: Deník/Dominik Rejthar

Olomoučtí hokejisté proti Plzni - 21. 12. 2021
Škoda naskočila na úspěšnou vlnu, z Olomouce veze tři body