Tradiční akce Týden hokeje, která má dětem přiblížit hokej a nalákat je ke sportu, tentokrát skutečně slavila úspěch.Před registračním místem ve vstupní hale se už před samotným zahájením tísnily davy rodičů s malými dětmi. Zájem byl úctyhodný.

Nakonec se zaregistrovalo přes šedesát dětí. Hned u vstupu na ně čekalo přidělování dresů a drobné dárky.

Pak už se rozprchly do šaten a následně nastoupily k suché přípravě. V průběhu rozcvičování byl připravený program i pro rodiče, a to v podobě prezentace akce a představení klubu HC Škoda Plzeň. Rodiče získali podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pak už následovalo trénování na ledě. Spolu s hokejovými nováčky vyjeli na led také hokejisté mládežnických týmů HC Škoda Plzeň.

Nechyběli ani zástupci extraligového kádru. Za dětmi dorazil Jaroslav Kracík a Roman Vráblík. V hlavní péči měli děti samozřejmě přímo trenéři klubu.

Pro účastníky Týdne hokeje byla i tentokrát připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásilo do projektu Pojď hrát hokej, a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.