Třemošná - Cheb B 6:2
„Vstup do zápasu se nám moc nevydařil. Na soupeře jsme vytvářeli velký tlak a domácí naopak dvakrát potrestali naše chyby. Naštěstí se nám podařilo do konce první třetiny dvakrát odpovědět a do šaten jsme šli za stavu 2:2. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, kdy jsme Cheb nepustili k žádné větší šanci a dvakrát jsme skórovali. Po celý zápas jsme měli velkou převahu, ale neproměňovali jsme tutové šance. I přesto jsme dokázali v poslední třetině přidat další dvě branky a přivezli jsme si domu cenné tři body," hodnotil utkání třemošenský obránce Tomáš Soukup.

Třetiny:
0:2, 2:2, 0:2. Branky a nahrávky Třemošné: 16. Beran (Levora), 19. Michel (Koukolík, Smejkal), 22. Davídek (Soukup), 40. Soukup (Mainer, Polívka), 51. Dušek (Polívka, Mainer), 59. Monhart (Levora, Soukup).
Sestava Třemošné: Štekr – D. Smejkal, Fojt, Javornický, Soukup – Levora, Dušek, Beran, Koukolík, Monhart, Davídek, A. Sedláček, Polívka, Michel, Mainer.

Národní házenkář Přeštic na archivním snímku v souboji s Tymákovem.
Přeštice znovu vyhrály, Tymákov dotáhl ztrátu a remizoval s Příchovicemi

Kaznějov - Klatovy B 1:2
„Vyrovnaný zápas, vyhrát mohly oba týmy. Bohužel Klatovům přálo víc štěstí. Škoda závěrečného tlaku při hře bez gólmana, kdy se nám nepodařilo vyrovnat a dotáhnout zápas do nájezdů," litoval kaznějovský bek Miroslav Brand.

Třetiny:
1:0, 0:2, 0:0. Branka a asistence Kaznějova: 10. Samek (Straka). Sestava Kaznějova: Holub – Štrunc, Baďouček, Tyll, Brand, Jankovský, Ruprecht, Urbánek – Dobrý, Markov, Straka, Hanzlíček, Komanec, Sýkora, Samek, Hajšman, Potůček.

Domažlice - Nejdek 6:3
„Konečně jsme se na zápas sešli, abychom poskládali tři lajny a bylo to znát. Od začátku jsme mohli soupeře zatlačit a vytvářet si šance. Troufám si říct, že jsme měli celý zápas pevně v rukou a kontrolovali ho s výjimkou posledních 10 minut, kdy přišla zbytečná vyloučení a lehká komplikace v podobě snížení soupeře na 4:3, ale vše dobře dopadlo," mohl být spokojený domažlický útočník Jakub Faschingbauer, který v zápase zaznamenal dva góly a jednu asistenci. Utkání ale nedohrál po trestu do konce zápasu.


„Zbývalo 5 minut do konce, ubývalo sil a udělal jsem hloupý a zbytečný faul v útočném pásmu, kterého lituji," mrzelo šikovného forvarda.

Třetiny:
1:0, 3:1, 2:2. Branky a asistence Domažlic: 1. Faschingbauer (Baxa), 24. Kulhánek (Polata), 30. Faschingbauer (Polata), 37. Polata (Baxa, Faschingbauer), 59. Š. Blažek, 60. Švagr (Muchka).
Sestava Domažlic: Květoň - Vopelák, Kulhánek, Muchka, Šperl, M. Blažek, Kobes, Starý - Š. Blažek, Mirovský, Holomoj, Toupal, Švagr, Polata, Řehák, Baxa, Šíma, Faschingbauer.

Bitva o Plzeň se koná 27. října.
Hokejová bitva o Plzeň se blíží

Mariánské Lázně - Tachov 2:5
„První třetina nebyla příliš hokejová, navíc bylo snad osm faulů a některé celkem zákeřné. Po pauze se to zlepšilo, dali jsme brzy gól, ale Mariánky nás dostaly pod tlak a na konci druhé třetiny otočili skóre," popisoval tachovský forvard Jaroslav Hřebík, jenž následně zavelel sám k obratu.


„Povedlo se nám srovnat, když jsem se zrovna já záhadně prosadil. Poté jsme přidali další gól a povedlo se nám přidat i čtvrtý uklidňující. Pak už jsme měli utkání ve svých rukou, když domácí zápas ani moc psychicky nezvládali, dělali zbytečné fauly a ještě se tam sami se sebou hádali. Naštěstí nám taková bramboračka přinesla první body, za což jsme hrozně rádi," byl spokojený Jaroslav Hřebík.

Třetiny: 0:0, 2:1, 0:4. Branky a asistence Tachova: 29. Balín (Kubeš, Buben), 41. Hřebík (Jakubec), 42. Buben (Fidler), 50. Kubeš (Jakubec), 56. Kubeš (Jakubec). Sestava Tachova: Hliboký - Vávra, Šmejkal, Raba, Bolonin - Chaljavin, Jakubec, Buben, Balín, Fidler, Čadek, Hřebík, Kubeš.

Jakub Koreis v dresu Třemošné.
Koreis: Křeče do stehen jsem poznal až teď v Třemošné

Program 5. kola: sobota: 17.45: Tachov - Rokycany, 18.15: Třemošná - Kaznějov, 19.00: Klatovy - Domažlice

Krajská hokejová ligaKrajská hokejová ligaZdroj: Deník/Dominik Rejthar