O své výhře rozhodli zásluhou větší herní kvality hned v první třetině, ve které během necelé minuty získali dvoubrankový náskok. Ve druhé části hry hosté snížili na rozdíl jediné branky, ale indiáni ihned kontrovali. V poslední třetině přidali domácí další branku, hosté korigovali až v závěru při přesilovce pěti proti třem.

„Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, ale střelecky jsme se prosadili až v závěru první třetiny. Pardubice předvedly nečekaně kvalitní výkon, přesto jsme vývoj utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili,“ zhodnotil střetnutí trenér indiánů František Černý.

HC Plzeň 1929 – HC Eaton Pardubice 4:2 (2:0, 1:1, 1:1).

Branky a nahrávky Plzně: 18. Kepka (Houfek), 18. Pejchar (Moravčík, Zimmermann), 37. Pour (Pitel, Pejchar), 53. Šmíd (Kopta, Kepka). Vyloučení: 7:8 + Kopta (Plzeň) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:1.

HC Plzeň: Polívka – Tichý, Kubík, Šmíd, Marcel, Slavík, Houfek, Moravčík – Pejchar, Šimandl, Mašek, Schleiss, Kopta, Tolar, Zimmermann, Pašek, Pitel, Pour, Kepka, Tulačka.

Mladší dorostenci se nejprve v odloženém utkání střetli s Ústeckými Lvy, po nich přivítal mladíky z Písku.

Lídr západní části extraligy na hosty ze severu Čech doslova vlétl a po dvou třetinách vedl jednoznačně 5:0. Indiáni pak ale polevili a z neškodných lvíčat se staly urputně bojující dravé šelmy. Ty dokázaly zápas značně zdramatizovat a Plzeňané museli místo poklidného konce zápasu o výhru ještě bojovat.

Proti Písku se indiánům dařilo střelecky, do černého se trefili celkem dvanáctkrát a svého soupeře doslova deklasovali.

HC Plzeň 1929 – HC Slovan Ústečtí Lvi 5:3 (3:0, 2:0, 0:3).

Branky Plzně: 2. Opava, 17., 21. a 33. Uhlík, 19. Ryba. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1.

HC Plzeň 1929 – HC Písek 12:4.