Pětadvacetiletý gólman sice dlouho odolával útokům Škodovky, jenže hosté z Liberce nakonec prohráli.
„Odehráli jsme dobrý zápas. Občas se ale chyba stane a Plzeň má výborné hráče, kteří to umí využít. Těžké situace jsme vyřešili, ale potom jsme si vybrali porci smůly,“ připomněl Will nešťastně inkasované góly.

To se nejprve v plzeňské přesilovce pět na tři střela Davida Stacha z úhlu odrazila od Willovy hokejky do liberecké sítě a bylo srovnáno 2:2.

A potom si po ráně Jakuba Kindla z dálky gólmanem vyražený puk vrátil do vlastní sítě jeden z obránců a Liberec už nenašel sílu na odpověď.
„Dali jsme si dva, možná tři vlastní góly. Té smůly bylo fakt hodně. Před druhým gólem to byla běžná krosovka a vůbec nechápu, jak se puk dostaldo brány,“ kroutil hlavou gólman.

Připustil však podíl na čtvrté brance. „Ten hráč (Lukáš Pulpán) to z plné jízdy trefil nad lapačku, ale asi jsem mohl reagovat lépe,“ říkal Will.

Přes porážku ocenil výkon Tygrů, bojujících o postup alespoň do předkola play-off. „Ze zápasu v Plzni se můžeme odrazit. Sice z toho nebyly body, ale je to cesta jak se zvednout. Musíme ale dál makat a věřit, že se to otočí v náš prospěch.“