Z Vítkovic přichází na západ Čech slovenský obránce Stanislav Jasečko, po třech sezonách strávených v dresu karlovarské Energie se do Plzně vrací sedmadvacetiletý útočník Michal Dvořák.

„Jednání s agenty hráčů byla dotažena do konce. Dvořák přichází na čtyři sezony, Jasečko podepsal smlouvu na dva roky,“ potvrdil příchody nových tváří prezident plzeňského klubu Tomáš Král.

„Jasečko je kvalitní bek, spolu s Nikolovem by mohli pomoci naší defenzivě, kde jsme měli v minulé sezoně problémy,“ řekl Král na adresu čtyřiatřicetiletého zadáka. „Dvořák je specifický hráč, bojovník s touhou po vítězství. Kromě hokejových kvalit má také kvality morální,“ vyzdvihl plzeňský šéf vlastnosti druhé posily.

Příchody Vlasáka a Dvořáka zvýšily konkurenci v útoku. „Chceme tím dát najevo, že každý musí odvést maximum, aby se vůbec dostal do základní sestavy,“ vysvětlil prezident klubu posílení ofenzivy.

Pro nejbližší dobu by měl být změnám konec. „Nevylučuji ale, že k nějakým příchodům i odchodům může ještě dojít v předsezonním období,“ dodal Král.