Nejprve svedli indiáni bitvu s Bílými Tygry. Se Severočechy sehráli Plzeňané ve dvou třetinách velice vyrovnaný duel, ale nakonec rozhodla prostřední část, kdy Liberečtí hráči vsítili dvě branky a Plzeň se na odpor už nezmohla.

„Začátek utkání jsme měli dobrý, ale ve druhé třetině nám scházela střelba. Zlepšili jsme se až v poslední části. Vyzkoušeli jsme i power play, která nám ke snížení bohužel nepomohla,“ hodnotí utkání trenér juniorů Plzně Radek Kampf.

HC Plzeň 1929 - Bílí Tygři Liberec 2:4 (1:1, 0:2, 1:1, branky Plzně: 20. Petruška, 45. Pacanda).

V dalším utkání se představili Plzeňští junioři naposledy v tomto ročníku na vlastním ledě. Soupeřem jim byla Jihlava. Ačkoliv domácí do zápasu dobře vstoupili a svého soupeře přehrávali, stav utkání byl dlouho vyrovnaný a hosté bojovali až do posledních vteřin. Mladí indiáni těsné vedení uhájili a rozloučili se s domácím ledem vítězně.

„Byl to poslední domácí zápas v sezoně, a i když nám trochu chyběla koncovka, tak jsme soupeře přehrávali. V přesilovkách toho kluci hodně vymýšleli, chtěli to dávat do prázdné. Musí tam být více střelby,“ říká trenér Kampf

HC Plzeň 1929 - HC Dukla Jihlava 4:3 (1:1,2:1,1:1, branky Plzně: 5. a 26. Sedláček, 32. a 56. Pacanda).

HC Plzeň 1929: Karafiát - Hucl, Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Váchal, Sedláček, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Pašek, Šimandl, Hájek, Bernad, Blumentrit, Mainer, Němec.