V zápase se střelci prosadili až ve třetí třetině. Domácím zajistil vedení Michal Vondrka, asistenci si připsal druhý Čech ve finském týmu Ivan Huml.

Na jeho branku však dokázal rychle odpovědět Tomáš Pitule. Podobný "kousek" se podařil i Radku Dudovi, který v 58. minutě vyrovnal podruhé. O vítězi tak rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých uspěl jen Jaroslav Hlinka. Adam Svoboda zlikvidoval všechny tři pokusy soupeře, nepřekonali jej ani Vondrka s Humlem.

Kärpät Oulu - HC Plzeň 1929 2:3 po sam. náj. (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0)
Branky a nahrávky:
42. Vondrka (Junttila, Huml), 55. Kemppainen (Koskenkorva, Ohtamaa) - 43. Pitule, 58. Duda (Jiří Hanzlík, M. Straka), rozhodující nájezd Hlinka. Rozhodčí: Keränen, Sorakangas (oba Fin.). Vyloučení: 7:5, navíc Jan Kovář (Plzeň) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 785.
Sestava Plzně: A. Svoboda - Jiří Hanzlík, Kinrade, Kaberle, St. Pierre, Frolo, Jeřábek, Dresler - Jan Kovář, M. Straka, Duda - Vlasák, Hlinka, Kratěna - Johnson, M. Heřman, Dvořák - Pitule, Petruška, Mrňa.