Hokejisté HC Škoda Plzeň zvládli druhý přípravný zápas proti Českým Budějovicím. Utkání se přitom pro Západočechy zpočátku nevyvíjelo nejlépe. První gól zápasu přistál v 19. minutě v síti indiánů, druý přidali budějovičtí jen čtyři minuty poté.

Zbytek ápasu už ale měl příznivější scénář. Kontaktní gól dal hned v 25. minutě Kracík, ve 29. srovnal Hollweg. Ve třetí třetině gólový příděl pokračoval střelami Moravčíka a Jonese. Indiáni nakonec druhý přípravný zápas vyhráli poměrem 4:2.

Ve středu je čeká třetí zápas, tentokrát proti reprezentaci Jižní Koreji.

Plzeň - České Budějovice 4:2

HC Škoda Plzeň: Hylák (Svoboda) – Sklenička, Čerešňák, Kvasnička, Jones, Moravčík, Kaňák – Kindl, Přikryl, Procházka – Schleiss, Kracík, Chalupa – Vracovský, Kodýtek, Hollweg – Rubner, Vavřička, Kantner – Kokoška.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Kutlák, Pýcha, Gřegořek, Mucha, Pavlin, Jáchym, Fillman, Kachyňa – Crowder, Nedorost, Čermák – Prokeš, Vlček, Heřman – Dostálek, Galamboš, M. Novák – Šulek, Pajič, Doktor.