Plzeň porazila Mladou Boleslav 3:2

PLZEŇ - Na domácím ledě dnes fanoušci viděli vítězství Lasselsbergeru. Přinášíme stručný průběh zápasu.

14.10.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Domácí se musí spolehnout na brankáře Altrichtera, Málek v dnešním zápase hrát nebude.

Hokejové utkání začalo v 17:30 hodin.

Ve dvanácté minutě se dostal do velké šance mladoboleslavský Handlovský, ale gól nedal.

Za podražení soupeře jde sedět Adamský. Časomíra je na čase 12:02

Čas se zastavil na 12:27 ve chvíli, kdy padl první gól zápasu. Střelcem je Martin Straka, kterému asistoval Vlasák a Benák. Gól Plzeň dala v oslabení.

V čase 12:37 byl vyloučen Kracík na 4 minuty, Plzeň tak hraje chvíli ve třech.

V první třetině další gól nepadl, končí tedy šťastně pro Plzeň, která má jednobrankový náskok.

Ve 29. minutě zvýšil vedení Plzně Adamský a o necelé dvě minuty později přidal gól Cartelli.

Za Boleslav snížil ve 35. minutě Kubeš.

Situace Plzně se hned na začátku třetí třetiny zkomplikovala. Druhý gól Boleslavi dal Král.

Další góly už ale v utkání nepadly, Plzeň nad Boleslaví vyhrála 3:2.

14.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení montážní dělníci mechanických zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Místo výkonu: Chotěšov. Jedná se o pásovou výrobu v elektrotechnickém průmyslu a automobilovém průmyslu. Výhodou průkaz VZV. Možnost ubytování týdenní zálohy., Telefonický kontakt po-pá 8:00 - 19:00.. Pracoviště: Awa europe se, chotěšov (md), Dobřanská, č.p. 629, 332 14 Chotěšov. Informace: Viktor Pavluv, +420 608 114 498. Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci montující mechanická zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místa výkonu práce:, Daikin Industries CZ s.r.o., U Nové Hospody 1, 301 00 Plzeň, Panasonic AVC Networks s.r.o., U Panasoniku 1068/1, 301 00 Plzeň, Valeo Compressor Europe s.r.o., Central trade Park D1 1571, 396 01 Humpolec, , Kontakt: Konopíková Lenka, tel.: 800 128 128 (Po - Pá 8:00 - 19:00), e-mail: nabor@awaglobal.cz; Osobní schůzka po telefonické domluvě., Jedná se o pásovou výrobu v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu. Průkaz VZV výhodou., Nabízíme: možnost ubytování, týdenní zálohy.. Pracoviště: Awa europe se, Kalikova, č.p. 298, 301 00 Plzeň 1. Informace: Lenka Konopíková, +420 800 128 128(po-pá8:00-19:00). Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 13 000 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: místo výkonu práce: Kaznějov, vítaná znalost ruského jazyka, První kontakt: e-mailem, telefonicky v po - pá mezi 9:00 a 14:00 (sídlo agentury je v Praze). Pracoviště: Česko evropská agentura s.r.o. - kaznějov, Drahotínská, č.p. 411, 331 51 Kaznějov. Informace: Martin Jiránek, +420 603 570 894. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 100 Kč Montážní dělníci výrobků z textilu a kůže montážní dělníci výrobků z textilu a kůže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 48. Poznámka: Místo výkonu práce: Úherce, - montáž sedaček na lince, - vhodné pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení , - bonusové složky mzdy 5.000,- Kč , - práce ve stabilní společnosti , - čisté a moderní prostředí , Zaměstnanecké výhody:, ubytování zdarma, doprava do zaměstnání zdarma, obědy a večeře zdarma. Pracoviště: Danč personální servis s.r.o. - faurecia plzeň s.r.o., úherce, Logistická, č.p. 153, 330 23 Nýřany. Informace: Marian Danč, +420 377 444 111.

I s řadou náhradníků porazili dorostenci Viktorie Plzeň celek Příbrami 3:0. Na snímku se snaží jeden z hráčů hostů zastavit akci plzeňského Lukáše Václavíka (vlevo).

Dorostenci Viktorie nedali Příbrami šanci

Senco Doubravka x Jindřichův Hradec.
9

Senco zabralo, udolalo Jindřichův Hradec

Závěrečné boje rozpoutaly vlnu emocí

Plzeňský kraj – Kromě velkého množství branek a nádherných akcí viděli fotbaloví fanoušci v derniéře podzimu velké boje.

Zněly tyčky. Body si z Plzně odvezli Berani

Plzeň – V pátek sice hokejisté Škody Plzeň zlomili v Pardubicích výhrou po nájezdech konečně sérii porážek, ale klid na hokejky to Indiánům nepřineslo.